Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (2285. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
18 Misafir - 18 Masaüstü
5 sn
52.782
Cevap
803
Favori
4.101.255
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22832284228522862287
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

İnanman için yeterli olur belki hocam :)

Alıntıları Göster
    hayırlı olsun. vpn ile site daha hızlı çalışmıştı bende ama alamadık.

• bende gördüm 53 ü ama satın ala bastığımda 210 lara çevirdi rakamı yine..saliselik bir olay...ayrıyertten 12:59:59 da basacaksınız 13:00 da basarsanız tamamen kaçar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 26 Kasım 2018; 13:20:32 >
  • Anlaşılan bize ya da bana ekmek düşmez bu global fırsatlardan çok uğraşmayayım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun. bayağı yeterli oldu.
  • DbA kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam teşekkürler. Dün de alan birisi vardı, ama bizden başka alan da olmuştur elbet.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sam_Mobile

Alfawise araç kamerası için kupon tükenmiş. Maksimum limite ulaşıldı diyor
    bende almak istiyordum berkan kardeş ekstra kupon tanımlattırabilirmisin?
  • Böyle saçma bir site daha görmedim 13.00 da deli gibi yeniliyorum sepeti iki ürün için fiyat 600 küsür liraya çıktı indirimi geçtim . Sinirlendim direk çıktım siteden telden uygulamayı sildim gearbest benim için bitmiştir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vuslatteri

Böyle saçma bir site daha görmedim 13.00 da deli gibi yeniliyorum sepeti iki ürün için fiyat 600 küsür liraya çıktı indirimi geçtim . Sinirlendim direk çıktım siteden telden uygulamayı sildim gearbest benim için bitmiştir
    başlarda bende sorumlaya kızdım ama boyle saçma sapan yazanlarda saçmalıyor...

13:00 da basarsan kaçması zaten doğal hayatında kupon promosyon kovalamadığınız belli...

netinizin ping alt yapı hızına gore 12.59:59 da yada 12:59:58 tepkimeye bağlı tamamen..

yenileyceksiniz 13:00 çoktan buhar toz olur...
    saniyelik değil saliselik 10.000 ce kişi abanıyor...kapan kapıyor..şans..piyango gibi...alan kısım çok küçük bir azınlık...
    sorumluya sövülmesi saçma dediği gibi piyango herkes şu an 70 milyonu alsaaa ooooooo..

sorumlusunun hatası dündü sanki herkes o fiyata alabilcekmiş gibi tanıtması oldu çok kısıtlı stok, çok hızlı olan kapacak dese sorun yoktu zaten..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 26 Kasım 2018; 14:28:31 >

• Merhaba,

Global indirim olduğu için benim/bizim bir etkimiz olmuyor maalesef.
  • stormfather S kullanıcısına yanıt
    Ben teşekkür ederim, güzel günlerde kullanın
  • quote:

Alıntıları Göster
    Güzel günlerde kullanın

• * "Sendromsuz Pazartesi" Fırsatları *

| Gearbest Türkiye |

• Xiaomi 1.5L Elektrikli Su Kettle'ında Bluetooth ya da WiFi mi var? Akıllı ev sistemine bağlanıyor mu?
    Hangi teknolojiler olduğunu açıklamalarda göremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahbap

merhaba, şu bluetooth kulaklığı kullanan var mı? varsa önerir misiniz?

https://tr.gearbest.com/on-ear-over-ear-headphones/pp_436717.html
    sorum güncel
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahbap

sorum güncel

Alıntıları Göster
    Merhaba kullanmadım ancak aldım gelmesini bekliyorum daha önce biraz araştırma yaptım kullanıcı yorumları kulaklık ergonomik değil ama güzel sesi var diye belirtmişlerdi kulaklığın ergonomisine alışmak gerek sanırım.
    Bluetooth kulaklık değil onuda söyleyeyim kablolu ancak Bluetooth aparatı var ayrı satılan onu alırsanız Bluetoothlu oluyor bilginize iyi günler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stormfather -- 26 Kasım 2018; 17:6:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xiaomi 2.nesil robot supurgeler icin bir kampanya yapamazmisiniz?

Ayrica urunu dhl disinda express kargo ile alsak ptt ile mi teslim ediliyor? Buyuk ihtimal gumtuk cikacagi icin dhl ye fazladan ucret idenek istemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ateon1 -- 26 Kasım 2018; 17:15:0 >
  • Xiaomi 2.nesil robot supurgeler icin bir kampanya yapamazmisiniz?

Ayrica urunu dhl disinda express kargo ile alsak ptt ile mi teslim ediliyor? Buyuk ihtimal gumtuk cikacagi icin dhl ye fazladan ucret idenek istemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ateon1 -- 26 Kasım 2018; 17:15:58 >
  • quote:

| Gearbest Türkiye |

Hocam dün Berkan hocaya, “böyle şey olmaz yetkiliyim diye gezmesin” vb. sert sözler söylerken bakın bugün almışsınız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahbap kullanıcısına yanıt
    Bu kulaklık bluetooth değil önce bunu söyleyelim. Aparatla beraber bluetooth özelliğini taşıyor.

https://tr.gearbest.com/headphone-accessories/pp_009191931713.html?wid=1433363

Aparat bu.

Gelelim incelemelere. Bir ara ben de almayı düşünüyordum ama sonra vazgeçtim. Şu 2 siteden incelemelerini okuyabilirsiniz.
    https://audiobudget.com/product/KZ/S3
    http://www.thephonograph.net/kz-zs3-review

• kalpakci kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Bu düz versiyonu. Herhangi bir ekstra "akıllı" özelliği yok.
  • 
Sayfa: önceki 22832284228522862287
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.