Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

kyoto 8550 da+cı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
680
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    35 Mesaj
    kyoto 8550 da+cı markalı makineme yeni versiyonu yükleyemedim rs232 mi kullanmam gerekiyor birde tam olarak nasıl yapıldığını anlatırsanız sevinirim

|
    |
  • Yarbay
    3776 Mesaj
    http://www.morselectronic.com/ sayfasını bi ziyaret ediver.
    Hem forum bölümüde var.
    |
    |
  • Onbaşı
    35 Mesaj
    forum bölümü var ama açılmıyo forumu yardım etmeniz lazım
    |
    |
  • Yarbay
    3776 Mesaj
    Ucuz bir öneri ama,mail atarakda bilgi alabilirsin o da olmazsa! pm at senin için link araştırması
    yapabilirim.
    |
    |
  • Binbaşı
    1648 Mesaj
    www.morselectronic.com sitesinden 8550 da cı ile ilgili dosyaları download sayfasından indir, verilen resme göre rs232 kablosunu yap (bağlantılar önemli hata yaparsan cihazlar zarar görebilir, fişlerdeki numaralara göre 2 ve 3 çapraz, 7 ve 8 çapraz bağlı, 5 nolu pinler birbirine bağlı olacak)
    daha sonra receiver açıkken rs232 bağlantısını yap, güncelleme programını çalıştır, download kartına geç ve kaynak flaş dosyasını seç, uyarıya tamama tıkla ve receiver'ı kapat, aç, açtığında güncelleme başlayacak ve 2 buçuk dakikada bitmiş olacak
    not:baud rate 115200 olsun, flaş programında yukarıda ayarı var, receiver'ı bağladığın portu da seçmeyi unutma)

Benim de bu aletin eski flaşına ihtiyacım var, versiyon 450 varmış galiba, bunu nereden bulabilirim?Daha doğrusu alet kendi kendine kanal isimlerini değiştiriyor, frekans falan unutuyor galiba ve kanallara rastgele kilit atıyor, v600 flaş attım ama düzelmedi, eski flaş atmaktan başka ne yapabilirim?
    |
    |

Because I'm From METU

• Binbaşı
    1648 Mesaj
    Yok mu bilen yawww bu olayı
    kafayı yiycem alet herşeyi yawaş yawaş unutuyo
    |
    |

Because I'm From METU
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
son dakika
google reklamları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.