Şimdi Ara

««« Kyk Yurtları hakkında merak edilenler »»» (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.675
Cevap
48
Favori
328.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 26birkan
    izmirdeki yurtlar nasıl?

İzmirde değilim bilemem onu sizin araştırmanız lazım
    quote:

Orijinalden alıntı: csaacan
    Kardeş ben yüksek ücretli yurtta kalmak isterim.Bikaç kişinin yorumu okudum sadece yüksek ücretli olsunu işaretledim başvuruda hemen çıktı vs.vs. diyolarda.Eğer genel+yüksek ücretli seçeneğini seçtiğimde yüksek ücretli yurt çıkma ihtimali daha mı az? Yani lafı şuraya getiriyorum :D Kısacası önce sadece yüksek ücretliyi işaretleyenleri yerleştiriyolar.Sonrada genel+yüksek yazanları yerleştiriyolar. Veya genel yurtlara baktığımızda önce Sadece genel yazanları sonrada genel+yüksek yazanları mı yerleştiriyolar? Bilmiyorum anlatabildim mi :D Olay bu mudur? Kısacası sence hangisini yazıyım :D

"Öncelikle yüksek ücretli yurtlar" seçeneği olacak onu işaretlenizi tavsiye ederim. Zaten karabüğe gideceksiniz sanırım küçük şehirlerde genelde sıkıntı olmaz yurda yerleşmek.Yedekte olsanız bile sıranız çok çok ileride değilse max 1aya yerleşirsiniz bu sürede de yurdun misafirhanesinde kalırsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: -Mitokondri-

uplayalım bakalım

Şimdi bu yurtlarda çıkmama gibi sorun olur mu :D
    Bir de bizim durum o kadar iyi değil geliri yazdım mesela ama yüksek ücretliyi de yazdım yüksek ücretli gelmez mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hopdedik27

quote:

uplayalım bakalım

Bir de bizim durum o kadar iyi değil geliri yazdım mesela ama yüksek ücretliyi de yazdım yüksek ücretli gelmez mi ?

Yurtlarda çıkmama sorunu şöyle olabilir direk asile yerleşemezseniz ve verilen yedek sıranız çok çok ilerdeyse uzun süre gelmeyebilir anca o şekilde çıkmama sorunu olur.

2-Gelebilir.O yurtların adı sadece yüksek ücretli. Yani belirli gelir seviyesinden düşükler gidemez gibi kural yok
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hopdedik27

quote:

uplayalım bakalım

Yurtlarda çıkmama sorunu şöyle olabilir direk asile yerleşemezseniz ve verilen yedek sıranız çok çok ilerdeyse uzun süre gelmeyebilir anca o şekilde çıkmama sorunu olur.

2-Gelebilir.O yurtların adı sadece yüksek ücretli. Yani belirli gelir seviyesinden düşükler gidemez gibi kural yok

Sağol dostum

• Sivas ve samsun hakkında ayrıntılı bilgi verecek olan var mı? Özel yurtlar nasıl apart varmı yarı özel var mı? 2+1 evler nasıl fiyat ve rahatlık?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beratkınık

Sivas ve samsun hakkında ayrıntılı bilgi verecek olan var mı? Özel yurtlar nasıl apart varmı yarı özel var mı? 2+1 evler nasıl fiyat ve rahatlık?

İsterseniz bu konuyu yeni konu açarak sorunZira konu gördüğünüz gibi kyk
  • quote:

quote:

Sivas ve samsun hakkında ayrıntılı bilgi verecek olan var mı? Özel yurtlar nasıl apart varmı yarı özel var mı? 2+1 evler nasıl fiyat ve rahatlık?

Kyk hakkında sormak istemiştim ben

• quote:

quote:

quote:

quote:

Özel yurtlar nasıl apart varmı yarı özel var mı? 2+1 evler nasıl fiyat ve rahatlık?

Kyk yı göremedimde

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Özel yurtlar nasıl apart varmı yarı özel var mı? 2+1 evler nasıl fiyat ve rahatlık?

Kyk yı göremedimde

Tamam akıllım

• quote:

Tamam akıllım

Ne bu laf sokma çabası? Burda bildiğim kadarıyla ve diğer arkadaşların yardımıyla başlıktada belirtildiği gibi KYK hakkında bilgi vermeye çalışıyorum. Herkes "şu ilde apart varmı" "bu ilde evlerin kirası ne" diye sorarsa konu hiç olur gider.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gply37 -- 10 Ağustos 2012; 1:33:59 >
  • Kardeş vala emeğine sağlık =) hem hızlı cevap veriyosun hemde bilgilendirici cevaplar veriyosun.Bende sürekli rahatsız ediyorum tabi :D neden küçük şehirde yurt çıkma ihtimali daha yüksek dedin ? Şunu söyliyim.Üniversitenin 18 bin öğrencisi var (bu sene 26 olacak diyolar( fakat devlet yurtlarının kapasitesi 2500 gibi düşük bir rakam. Sen neden küçük şehirde yurt sorun olmaz dedin merak ettim =))
  • quote:

Kardeş vala emeğine sağlık =) hem hızlı cevap veriyosun hemde bilgilendirici cevaplar veriyosun.Bende sürekli rahatsız ediyorum tabi :D neden küçük şehirde yurt çıkma ihtimali daha yüksek dedin ? Şunu söyliyim.Üniversitenin 18 bin öğrencisi var (bu sene 26 olacak diyolar( fakat devlet yurtlarının kapasitesi 2500 gibi düşük bir rakam. Sen neden küçük şehirde yurt sorun olmaz dedin merak ettim =))

Rahatsız edeceksiniz tabi onun için açtım konuyu

Hocam o küçük şehir olayını şundan söyledim bende geçen sene üniversiteye başlamadan araştırmıştım bu konuları gitme ihtimalim olan yerler hakkında oraların kyk yurtları hakkında falan bayağı detaylı araştırma yapmıştım ve hemen hemen aynı aynı yedek sırasındaki kişilerin küçük şehirlerde büyük şehirlere göre daha çabuk yerleştiğini görmüştüm.Ona dayanarak genel bir bilgi verdim ama ilden ile-yurdun kapasitesine göre-o sene yurtta kalmak için başvuran kişi sayısına görede değişir tabi.

• edit: 2tane göndermişim yanlışlıkla
    tekrar edit:

quote:

Hocam içini karartmak gibi olmasında bir incele istersen
    http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/1217332/kredi-ve-yurtlar-kurumu-yurt-yemeginden-zehirlendik/rktug

Ayrıca bir konu hakkında pm atıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gply37 -- 10 Ağustos 2012; 1:54:02 >

• quote:

edit: 2tane göndermişim yanlışlıkla
    tekrar edit:

quote:

Hocam içini karartmak gibi olmasında bir incele istersen
    http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/1217332/kredi-ve-yurtlar-kurumu-yurt-yemeginden-zehirlendik/rktug

Ayrıca bir konu hakkında pm atıyorum

Yok kardeş bende öyle bi iç varki kolay kolay kararmaz :D Şikayet tarihide oldukça yeni halbuki haziran 2012. Yemekten zehirlenmiş arkadaşlar geçmiş olsun hepsine. Yapcak bişi yok onların başına bu gelmiş diye yurttan vazgeçmicem =) ilk seneden eve çıkmayı pek tavsiye etmiyolar.

• beyler bu yüksek ücretli yurtlar her ilde yok galiba varsada 1 tane fln var
  • quote:

Orijinalden alıntı: rdofb

beyler bu yüksek ücretli yurtlar her ilde yok galiba varsada 1 tane fln var

Her ilde yok malesef.Olanlarında bazılarında 1-2 bazıların 4-5+ tane var.İlk mesajdaki linkten bakabilirsiniz
  • quote:

quote:

Her ilde yok malesef.Olanlarında bazılarında 1-2 bazıların 4-5+ tane var.İlk mesajdaki linkten bakabilirsiniz

konya da varmıdır acaba hocam ya
  • quote:

quote:

quote:

konya da varmıdır acaba hocam ya

Dediğim gibi ilk mesajda paylaştığım linkten bakabilirsiniz bizzat kyk nın sitesinden
  • Benim üstüme araba var, yurt çıkar mı ? Burs başvurusu yapacağımdan emin değilim ama bursa bi engel teşkil eder mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erukay

Benim üstüme araba var, yurt çıkar mı ? Burs başvurusu yapacağımdan emin değilim ama bursa bi engel teşkil eder mi ?

Hocam burs yurt konularında kesin birşey söylenemez birçok etkene bakılır ama büyük ihtimal burs çıkmaz ayrıca gelirinizde yüksekse yurttada direk asile yerleşemezsiniz yedek sıranızda yüksek olur
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.