Şimdi Ara

««« Kyk Yurtları hakkında merak edilenler »»» (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.676
Cevap
48
Favori
328.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Eskişehir kyk da kalan var mı bana yardımcı olabilecek?
  • Ben ek yerlesmede yerleştim
    Fakat kyk sayfasında kredi ve burs ekimde başlayacak yazıyor ama yurt yazmıyor. Yurt başvurusu alınmayacak mi ?
    Yardımcı olursanız teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kyk yedek sırası türkiye geneline göre mi yoksa il geneline göre mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-12A9DA077 -- 4 Eylül 2015; 14:06:23 >
  • Normal genel yurtların standartları nelerdir acaba Kocaeli de 11 kişi aynı banyo ve tuvaleti kullanmak zorunda bu standartların altında mı yoksa standart bu mu?

• thecoderiki T kullanıcısına yanıt
    Nevşehir Erkek apart olarak Evim Apart'ı öneririm. Üniversiteye en yakın erkek yurdu o.www.nevsehirevimapart.com da fotografları da var.
  • beyler ilk defa kyk yurdu çıktı gidicem şimdi uçak bileti aldım akşama akşam gittiğim de oda işi nasıl olacak kendileri gittiğim de yerleştirmiş olacak mı yoksa erken mi gideyim okul 26 sında açılıyor ben de 27sinde gidicem
  • akpaha kullanıcısına yanıt
    Kantinde satılan ucuz çin malı asma kilitler kolayca açılabiliyor. Dışarıda bir kilitçiden adamakıllı bir kilit alman lazım.

Kale ve Yale marka kilit iyidir.

• ara sınıf neden geç geliyor 136 ydım 1.yedekte 110 2.yedekte 105 3.yedekte 100 düşmüşüm niye bu kadar yavaş düşüyor
  • Bu ek yerleştirme ile yerleşenler için ne zaman başvuru olacak ya hiç açıklama falan da yok 3 Ekim de açılacak okul alternatif olarak nerelerde kalınabilir kyk yurdu fiyatına falan (uşak üni)

• Gençler ERCİYES ÜNİVERSİTESİNDE OKUYAN VAR MI? YADA KAYSERİ YURDUNDA KALAN V.S LÜTFEN BANA ANLATABİLİR Mİ YURDUN NASIL OLDUĞUNU FELAN ?
  • Kyl yurlarında müzik odaları varmış galiba müzik aletleri mesela müzik odasında piyano falan varmı kullanabilirmiyiz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gknshn1453

Kyl yurlarında müzik odaları varmış galiba müzik aletleri mesela müzik odasında piyano falan varmı kullanabilirmiyiz

hadı ya cıdden varmı muzık odaları
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isimsizizleyici00 -- 17 Aralık 2020; 0:8:31 >
  • okul başlamadan kaç gün önce gitmek idealdir en iyisidir ilk kayıt için daha önce hiç gitmeyen birisi için ?
  • beyler parayı yatırdım tahattütü e devletten hallettim. hemen yarın yurda

gitmek şart mı. 11 ile 13 arası bir para yatırma vs süresi vardı e

devlette "Yurt kaydı yaptırmış durumdasınız." yazıyor. gitmek şart mı?

arıyıp sorcam ama sabah feribota yetişme ve telefonları açmama

durumlarına karşı kaçırma vs olabilir diye..

vesikalık foto ve öğrenci belgesi verme süreci için dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legen wait for it dary -- 12 Aralık 2017; 3:44:52 >
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.