Şimdi Ara

««« Kyk Yurtları hakkında merak edilenler »»» (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.676
Cevap
48
Favori
328.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • istanbulda kyk yüksek ücretli yurdu çıkar mı veya normal yurt çıksada olur ailede 3 çocuğuz hepimiz öğrenciyz ( galiba çıkma şansını artırıyomuş ) kadir has yönetim bilişim sistemleri bölüm büyük ihtimalle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan5835

istanbulda kyk yüksek ücretli yurdu çıkar mı veya normal yurt çıksada olur ailede 3 çocuğuz hepimiz öğrenciyz ( galiba çıkma şansını artırıyomuş ) kadir has yönetim bilişim sistemleri bölüm büyük ihtimalle

O konuda kesin birşey söyleyemem gelire-gideceğin yurdun kapasitesine-yurttan çıkacak kişi sayısına-birazda şansa vs bakar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Mitokondri-

quote:

istanbulda kyk yüksek ücretli yurdu çıkar mı veya normal yurt çıksada olur ailede 3 çocuğuz hepimiz öğrenciyz ( galiba çıkma şansını artırıyomuş ) kadir has yönetim bilişim sistemleri bölüm büyük ihtimalle

O konuda kesin birşey söyleyemem gelire-gideceğin yurdun kapasitesine-yurttan çıkacak kişi sayısına-birazda şansa vs bakar.

Peki biz kyknın sitesinden başvururken yurdun hangi konumda olması gerektiğini filan belirtiyoz mu yoksa sadece başvurup kazanırsak istediğimize gitme gibi bi şansımız oluyo mu kadir has üniversitesinin hazırlık okulu bahçelievler kampusunde ana kampusten biraz uzak baktım kyknin sitesinden 4 tane o muhitte yurt var onlar otomatik ayarlıyosa benim hazırlık okuyacağımı göz önünde bulundurup bahçelievlere en yakın yurdu mu veriyolar yoksa ana kampuse en yakın yurdu mu

• quote:

quote:

quote:

Peki biz kyknın sitesinden başvururken yurdun hangi konumda olması gerektiğini filan belirtiyoz mu yoksa sadece başvurup kazanırsak istediğimize gitme gibi bi şansımız oluyo mu kadir has üniversitesinin hazırlık okulu bahçelievler kampusunde ana kampusten biraz uzak baktım kyknin sitesinden 4 tane o muhitte yurt var onlar otomatik ayarlıyosa benim hazırlık okuyacağımı göz önünde bulundurup bahçelievlere en yakın yurdu mu veriyolar yoksa ana kampuse en yakın yurdu mu

Siz yurt seçmeyeceksiniz sistem belirleyecek. Tahminimcede okuyacağınız kampüse yakın yurda verilirsiniz çünkü kayıt sırasında üni-fakülte vs. soruyorlar oradan eşleştirme yapılır sanırsam

• quote:

quote:

quote:

quote:

Siz yurt seçmeyeceksiniz sistem belirleyecek. Tahminimcede okuyacağınız kampüse yakın yurda verilirsiniz çünkü kayıt sırasında üni-fakülte vs. soruyorlar oradan eşleştirme yapılır sanırsam

Peki istediğim yeri değilde başka bi yeri vermişlerse değiştirme imkanım olabiliyor mu dilekçe filan bide bu yurtların çıkmasında gittiğin okul iyi bi üniversiteyse çıkma şansın artıyo diyolar bu doğru mu

• Okulların kampüslerindeki yurtlr da mı devlet yurdu sayılıyor? Orda kalabilmek için farklı bir şeye başvurmak gerekir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Foster the people

Okulların kampüslerindeki yurtlr da mı devlet yurdu sayılıyor? Orda kalabilmek için farklı bir şeye başvurmak gerekir mi?

kampüs saden kyk yurtudur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Just_Savagery

quote:

Orijinalden alıntı: meSutPiskin

quote:

Orijinalden alıntı: sampiyon bilo

quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

quote:

Orijinalden alıntı: güdümlü anne terliği

quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

Wifi var mi

Var. 12saat 2tl ,24saat 3,5tl,72 saat 9tl şeklinde ücretlendirme mevcut.Ancak bu sene ücretsiz olacak diyorlar bakalım

Nasıl süre koyuyor ki şifresiz değil mi

Verilen ip'nin kira süresini ayarlıyorlardır. Kira süresi bittiğinde o mac adresine yeniden ip atamayı önlüyorlardır.
    Tabi kendi yorumum bu. Diğer arkadaşların yorumlarını bende merak ediyorum.

Hackleriz okunuda sıkıntım yok çok şükür birde yanımda 15x15 lik wifi anteni acces pointle gitcem 1 km içindeki tüm wifi hizmetimizde

Adam sistemi kuruyor ya

İnternetsiz kalacağıma okumam o derece

• quote:

Orijinalden alıntı: roadmaster170

quote:

Okulların kampüslerindeki yurtlr da mı devlet yurdu sayılıyor? Orda kalabilmek için farklı bir şeye başvurmak gerekir mi?

Tamam peki anladım. Peki öncelikle biz bunu oraya yerleştirelim okula yakın olsun gibi bir durum olur mu
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: roadmaster170

quote:

Tamam peki anladım. Peki öncelikle biz bunu oraya yerleştirelim okula yakın olsun gibi bir durum olur mu

onlar hallediyor kampüse yakın yerlere yerleştiriyorlar saden diğer türlü istbl da okuyan bir adama erzurumda yurt cıkarsa cok sacma olur

• Bir de az çok belli kazanacağım yer. Şehirdeki yüksek ücretli yurt okulun bulunduğu ilçede değil. Okulun yakınındaki devlet yurduna türkiyedeki en iyi durumdaki devlet yurdu diyorlar ama doğru mudur bilmiyorum yurt sonuçta. Yurt tercihi yaparken önceliğim ne olmalı sizce ne önerirsiniz?
  • Arkadaşlar önlisans yani 2 yıllık kazananlarada yurt çıkıyormu? Çıkmıyorsa şapa oturduk.
  • vay anasını çamaşır için bile paramı vercez
  • arkadaşlar karabük üni de devlet yurdu nerde kampüsün içinde mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: newmayin

arkadaşlar karabük üni de devlet yurdu nerde kampüsün içinde mi

Ben araştırdım.Yüksek ücretli olarak Bahaddin Gazi öğrenci yurdu var TOKİ yapmış.üniversiteye çok yakın ancak kampüste değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: csaacan

quote:

Orijinalden alıntı: newmayin

arkadaşlar karabük üni de devlet yurdu nerde kampüsün içinde mi

Ben araştırdım.Yüksek ücretli olarak Bahaddin Gazi öğrenci yurdu var TOKİ yapmış.üniversiteye çok yakın ancak kampüste değil.

peki kardeşim tşk ederim devlet yurdu dediğim kyk yurdu genel yurt yani hani odalarda 6-8 kişi kalıyo
  • arkadaşlar istanbul üniversitesi beyazıt kampüsündeki birisine yıldız teknik üniversitesi davutpaşa kampüsündeki yüksek ücretli yurt çıkma ihtimaline kadar ? yani o yüksek ücretli yurda sadece o ünidekiler mi giriyo yoksa başka ünidekiler de kalabiliyo mu ? arası fazla uzak değil 5-6 km falan. beyazıt kampüsüne yakın tek yüksek ücretli yurt burası. kyk'ya başvururken sadece yüksek ücretliyi seçersek şansımız daha mı yüksek olur ? lütfen yardımcı olun :(
  • Kocaeli ve Konya'da yüksek ücretli yurtların durumu nasıl?
  • Yaz ayında 1 ay süreyle bu kyk yurtlarında kalabiliyor muyuz yani gidip hemen kayıt olabilir miyim? Acil gerekiyor
  • ben dokuz eylüle gideceğim büyük ihtimalle ama bu yüksek ücretli yurt yok bucada yanılmıyorsam izmirde sadece urla da varmış erkekler için normali yakın mı bari tınaztepe kampüsüne ?
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.