Şimdi Ara

KYK Genç Bankkart (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
2.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eğer tanımlanan şube dışında alacaksanız, kartı almanız o şubedekilerin inisiyatifine bağlı. eğer farklı bir şehirde değilseniz tanımlanan şubeye gidin.
  • Ben denilen şubeden aldım yine de kartın üstünde GENÇ yazıyor adım yerine
  • dörtçeker kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hocam. Bu bilgiyi öğrenmem iyi oldu. 3 ay oldu kampüs dışına çıkmadım, evden git gel yapıyorum kaybolmak istemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GüneyKampüs

İsteğin şubeden al kardeşim kartını burda bilmeyen adamlar yorum yapmış kartında benim bildiğim350 avans var kullanınca da diğer aydan keser verdiği tarih bile önemli değil ben farklı şubeden farklı tarihte aldım

Adama yanlış bilgi verme bilgisiz. Kardeşim belirtilen şube dışında alamazsın ve şubeyide değiştirmiolar bizzat denendi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

İsteğin şubeden al kardeşim kartını burda bilmeyen adamlar yorum yapmış kartında benim bildiğim350 avans var kullanınca da diğer aydan keser verdiği tarih bile önemli değil ben farklı şubeden farklı tarihte aldım

Hocam ben de bugün başka şubeye gittiğimde illa o yazan şubeden almamız gerektiği söylendi. Ona göre sözleşme/kart geliyormuş. Yer İzmir.
  • Bilgisiz sensin şube trabzon du geldim memleketimden aldım boş yapma

• Noel Gallagher kullanıcısına yanıt
    ben almam gerektiği söylenen şubeden aldım genç yazıyor kartın üstünde isim yok
  • quote:

Bilgisiz sensin şube trabzon du geldim memleketimden aldım boş yapma

Al işte tam bir bilgisizsin. Sen farklı şehirde aldığın için yaptılar arkadaşın durumunda aynı ilde şube değişikliği yapmazlar yalan yanlış billgilerle kirletme ortalığı

• quote:

Orijinalden alıntı: SteveStifler75

quote:

Bilgisiz sensin şube trabzon du geldim memleketimden aldım boş yapma

Al işte tam bir bilgisizsin. Sen farklı şehirde aldığın için yaptılar arkadaşın durumunda aynı ilde şube değişikliği yapmazlar yalan yanlış billgilerle kirletme ortalığı

Aynı ilde farklı ilçeden aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Everybody Dance Now

Çok teşekkürler hocam. Bu bilgiyi öğrenmem iyi oldu. 3 ay oldu kampüs dışına çıkmadım, evden git gel yapıyorum kaybolmak istemem.

Rica ederim, ben de senin gibi git gel yapıyorum da bizimkiler okuldaki Ziraat Şubesi'ni teslim yeri göstermiş oraları biliyorum Allahtan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SteveStifler75

quote:

Adama yanlış bilgi verme bilgisiz. Kardeşim belirtilen şube dışında alamazsın ve şubeyide değiştirmiolar bizzat denendi.

İnsanlara bilgisiz deyip duruyorsun da asıl bilgisiz olan sensin. Bir de bizzat denendi diyorsun sen beceremediysen diğerleri de becerip alamayacak mı yani ? İstediğin ildeki istediğin şubeden alabiliyorsun işte daha neyi uzatıyorsunuz. Bizzat denendi.
  • Turkiye Cumhuriyeti nasil boyle nesiller yetistirebiliyor adam daha elindeki kartin nr ise yarayacagindan bilhaber

• Sus ergen daha konuşuyor

• quote:

Sus ergen daha konuşuyor

Sen sus köylü

• Ergen

• Hişşşt tartismayin kendi aranizda

• quote:

Orijinalden alıntı: -RüzgarGibiGeçti-

Kartını istediği şubeden alamaz sadece sistemde gözüken şubeden alır.

Eskiden ism yaziyordu kartlarda, simdi yazmadigina gore alabiliyor olmasi lazim sanki. Aldigi karti banka sisteme isler.

Olmasi gerek bu. Ama olan bu degilse sasirmam acikcasi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zuko

quote:

Orijinalden alıntı: -RüzgarGibiGeçti-

Kartını istediği şubeden alamaz sadece sistemde gözüken şubeden alır.

Eskiden ism yaziyordu kartlarda, simdi yazmadigina gore alabiliyor olmasi lazim sanki. Aldigi karti banka sisteme isler.

Olmasi gerek bu. Ama olan bu degilse sasirmam acikcasi.

Olması gereken o ama burada farklı bir durum söz konusu binlerce öğrencinin kartı bu zamanlarda çıkıyor. Ziraat bankası o kartları çoktan hazırladı şubelere gönderdi. Bu şubeler muhtemelen kolaylık olsun diye okullara yakın belli şubelerden seçildi. Aslında öğrenciler için daha kolay belirsizliğe atılmıyorlar.

Muhtemelen herkesin kart numarası çoktan bellidir. Sistem deşilmişmidir. Bilmiyorum ama kredi kartı basit bir kart olmadığı için daha düzenli hareket ediyorlar.

Ama mesela kartınız kaybolsa telefon açıp yeni kart isterseniz istediğiniz şubeye yollarlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -RüzgarGibiGeçti- -- 7 Ocak 2016; 3:44:06 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bizim kampuste dagitiyorlardi,orada cok kalabalik olunca yakindaki bir subeye hem minibus hem normal 4 kisilik arabayla servis gibi getirip goturduler bizi. Baska yerden alinir,baska sehirden de alinir,orada tanimlaniyor kart. Ozelliklerinide kullanabilrsiniz,benimkinin kredi izelligi acik mesela

• GüneyKampüs kullanıcısına yanıt
    Çelimsiz velet

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.