Şimdi Ara

KYK Çıkmassa ne yapılabilir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
3.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kyk başvurusu yapıcam. Konya selçuktayım.
    Eğerki olduda kyk çıkmadı özel yurtlara aile maddi durumu yetmiyor. özel yurda yetmeyince haliyle ev içinde yetmiyor.

bunlardan başka alternatif ucuz nereler var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Birkhoff

Kyk başvurusu yapıcam. Konya selçuktayım.
    Eğerki olduda kyk çıkmadı özel yurtlara aile maddi durumu yetmiyor. özel yurda yetmeyince haliyle ev içinde yetmiyor.

bunlardan başka alternatif ucuz nereler var?

KYK başvuruları ne zaman başlıyor hocam
  • Okulun kendi burs yurt basvurusu vardir onu takip et oda olmazsa mecbur ozel yurt

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alle33

Okulun kendi burs yurt basvurusu vardir onu takip et oda olmazsa mecbur ozel yurt

okulun yurdu şimdiden dolmuş birkaç yer varmış soyletiye göre torpilin varsa girebilirsin diyolar. özel yurt imkanı olsa şimdiden gider kayıt olurum da maalesef zor bana.

• Aklima baska birsey gelmiyor hocam madem paran yok tek yapacagin kyk yurdu yedek cikar buyuk ihtimal asil cikmazsa yedek sirasini bekliyene kadar cemaatte kalman yada ev arkadasi arayan birini bulman cunku ozel yurtlar senet yapar 1 senelik gecici kalamazsin. Ins kyk yurdu cikar, durumun yoksa cikmasi lazim zaten ama belli olmuyor iste

• 2-3 kişi bulup eve çıkılabilir,özel yurt değil de apartlar var böle eşyalı daire falan, bazıları cidden ucuz olabiliyor.. okul başlayınca ne yapıp edip hemen bi kafede yada okulda işe girip maddiyat kurtarılabilir, fakat şunu net olarak söyliyim, sokakta yat da cemaatlere bulaşma.
  • Konyada cemaat evleri çoktur abiler filan değilde biraz daha rahat serbest bırakanları var deneyebilirsin. Durumunun pek olmadıgınıda sölersen yardımcı olurlar bu konularda fikrin düşüncen nasıl bilmiyorum ama en azından kyk çıkmassa yedeği beklersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi larenuf -- 7 Ağustos 2015; 9:16:47 >
  • teşekkürler bilgi için herkese. sanırım ucuz yollu apart 2 kişi fln bulunursa artık o şekilde.

• Bana geçen sene çıkmadı gittim merkezlerine bana çıkması lazım ailemin durumu yok falan hiç oralı olmadılar , ev yok araba yok borç var yurt çıkmıyor. Bana 400 yedek ıkıyor aynı yurtta kaldıgım yanımdaki babası emekli evi arabaları tarlsı olan çocuga 100. yedek çıkıyor allah belalarını versin bu senede çıkmasın yemin ediyorum gidip dağıtırım oraları yeter lan ! Sınıftaki çocuk 700. yedekte güle güle ben torpille girdim diyor 1500. yedekte olan ben torpille girdim diyor lanet olsun bunlara çıkmasında görürüm ben onları hadi bakalım
  • hocam şimdi banada muhtemelen öyle bişi yaparlar hakkımı yerler ama sende bende iyi biliyoruzki hiç birşey yapamayız kamu görevlisine hakaretin bile cezası var orada hır gür çıkarsan olan senin eğitim hayatına olur onlara hiç birşey olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Birkhoff

hocam şimdi banada muhtemelen öyle bişi yaparlar hakkımı yerler ama sende bende iyi biliyoruzki hiç birşey yapamayız kamu görevlisine hakaretin bile cezası var orada hır gür çıkarsan olan senin eğitim hayatına olur onlara hiç birşey olmaz.

sesimizi duyuymrmız lazım hocam olmaz ama böyle adam yanımda güle güle diyor ben torpille girdim diye var mı böyle serefsizlik para mı*****uz biz
  • Cemaat yurtları özel yurtlara göre daha ucuz lakin ortamına ayak uydurabilirseniz kalın. Ya da 3-4 kişi toplanıp eve de çıkabilirsiniz. Orada da kafa dengi insan bulma sorununuz olabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de istanbul'a gideceğim ve eve çıkmaya veya özel yurtta kalmaya imkanım yok. okulun erkek yurdu da yok. ancak kyk yurdunda kalabilirim ve eğer kyk çıkmazsa öldüm. net.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..Barış.. -- 8 Ağustos 2015; 12:47:10 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.