Şimdi Ara

KYK 3. YEDEK YURT SONUÇLARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün 3. yedekler de açıklandı ama benim 85 olan sıralamak sadece 81 oldu.Acaba ara sınıf olduğum için mi bu kadar az atıyor? İlk yedekte 40 sıra atmıştı.Eskişehir için bu normal mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Hocam beni 21 kişi atmış Ankara'da. Ara sınıf çok yavaş ilerliyor ne yazık ki

• %71 normal %29 ara sinif deniyordu ama ara sinif 5 ilerlerken normal 50 ilerliyor. İlerleyişi daha da düşecek 1-1 bekleriz artık 7-8 ay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önemli olan imkan+başarı değil mi işçi memur emekli çocuğu hep ortada kalıyor yazık.Ara sınıf da olunca hepten battık.

• Keşke cami olan yere fazladan cami yapılacağına o para ile yurt yapılsa

• palatufan98 P kullanıcısına yanıt
    Öyle kişilere yurtlar burslar çıkıyor ki inanamıyorum. Utanmasa burs verebilecek adama hem yurt hem burs çıkıyor bizde biri bile yok sürünüyoruz.

• Yarın bana misafirhanede yer yok falan derlerse çıldırıcam inşallah öyle bir durum olmaz.Açıkta kalıcaz öyle olursa,yurt apart fiyatları uçtu.

Şimdiden çıldırmanı tavsiye ederim, zira misafirhaneler kaldırıldı.
  • kontex890 kullanıcısına yanıt
    Nasıl ya misafirhaneler yurda dahil mi edildi?Belki de ilden ile değişir o.İnşallah dediğin çıkmaz.

Hocam burda da yok misafirhane

• nightbluepexa N kullanıcısına yanıt
    Nerede?Kyk'nın sitesinde de yurt hakkı kazanamayıp yurtta misafir kalmak isteyen öğrencilerin il müdürlüğüne başvurması gerekir diyor.Eskişehir için mi diyorsun?Geçen sene misafirhanede kalan arkadaşlarım oldu.

• Hocam bende 90dım şimdi 86 olmuş
    Acaba ekim sonuna doğru gelir mi

• Eskişehir ara sınıfım bende

• ferit.izmir kullanıcısına yanıt
    Benim 81 Bizzat il müdürlüğüne gidip sordum,4-5 ay gelmez dediler misafirhane falanda yokmuş.Mecbur bir cemaat yurdunda kalıcam kyk çıkana kadar.

Zamanında yalvarmıştım resmen lakin boş oda olmasına rağmen misafir almadılar.

• nightbluepexa N kullanıcısına yanıt
    Ya onu bırak devlet destekli yurda yarım saat dil döktüm öyle aldılar. Kafalarına göre eleman alıyo bu cemaatler benim paramla beni almıyolardı ne diyeyim.

• Okulun yurdu güya ayın 11 nde yedek liste açıklayacağını duyurmuştu....
    13 u oldu ama liste falan yok ortada!
    Bugün de ayın 16 n da açıklanacak diye DUYURU yayınladılar!!!

Hakkımızı her hangi bir şekilde yiyen, araya tanıdığı, torpillisini,, adamı olanı ekleyen vb kim varsa hem bu dünyada hem de ahirette hakkım haram olsun...

Zorlaştırmakta üstlerine yok cidden, sonumuz hayrola :d

• yayamaschocuk kullanıcısına yanıt
    Kardeşim şöyle bir durum var;Sen gidip milletvekiliyle de konuşsan,il başkanlarıyla da konuşsan hepsi aynı şeyi diyo torpil falan yok,biz de duyuyoruz diye.Köküne kadar yalan,parti bilmemne ayrımı olmadan herkes kendi eşini dostunu akrabasını yerleştiriyor bir şekilde.Bu durum hep böyle,çözülecek gibi de değil.Aynen dediğin gibi haram olsun hepsine.

• quote:

Orijinalden alıntı: palatufan98

Kardeşim şöyle bir durum var;Sen gidip milletvekiliyle de konuşsan,il başkanlarıyla da konuşsan hepsi aynı şeyi diyo torpil falan yok,biz de duyuyoruz diye.Köküne kadar yalan,parti bilmemne ayrımı olmadan herkes kendi eşini dostunu akrabasını yerleştiriyor bir şekilde.Bu durum hep böyle,çözülecek gibi de değil.Aynen dediğin gibi haram olsun hepsine.
    +👍

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.