Şimdi Ara

Kutsal Damacana Filmini İzleyenler İçeri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • öncelikle herkese slm arkadaşlar ya şu filmde bulunan bi müziği arıyorum bilen varsa yazabilirmi hani Şafak Sezer tam çeki yırtarken çalan bi yabancı müzik var o şarkının adını bilen varmı!!!

• filmi izledin mi ... izlemedim daha iyi değil diyolar ama... nasıı?
  • ben filmi izledim valla güzel bi film olmuş baya bi komikti
  • bende şimdi filmden geldim film süper abi geberdim gülmekten
  • Acaba hristiyan bir yönetmen islamın kutsal kabul ettiği ( sakalı şerif vb ) bir öğeyle bu şekilde dalga geçse ne kadar eğlenirsiniz ? Bahsettiğim ne kadar saygısızcaysa bu da aynı derecede saygısız bir film olmuş..
  • quote:

Orjinalden alıntı: DarkMourning

Acaba hristiyan bir yönetmen islamın kutsal kabul ettiği ( sakalı şerif vb ) bir öğeyle bu şekilde dalga geçse ne kadar eğlenirsiniz ? Bahsettiğim ne kadar saygısızcaysa bu da aynı derecede saygısız bir film olmuş..

iyide bu filmde ben öyle hristiyanlıkla dalga geçildiğini göremedim filmi izlediğine eminmisin!!!
  • bu arada korkunç bir film serisini izledinmi ondada bu şekilde şeyler vardı
  • herşeyin bi şey yerini buluyosunuzya helal olsun o zaman filmde izlemiyicez ,
    yabancı bi sinemaya gitsek dahamı iyiydi hristiyanlıkla dalga geçildigide yok ,biraz
  • Arkadaşlar, yukarda belirtilen şarkı banada lazım. Filmi izleyenler için, Şafak sezer çeki alıp yırtarken arkadan çalan şarkı. İzlemeyenler bile tahmin edebilir, birçok yerde duydum. Duygusal bir şarkı içinde ''My Darling'' geçiyor. Bir tek onu hatırlıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.