Şimdi Ara

kutahya izmir yolu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    bayramda kutahya-gediz-salihli uzerinden izmir'e gidecegiz. bu guzergahtaki yol durumu nedir bilen var mi? yol calismasi, bozuk bakimsiz yol vs. gibi durumlari kastediyorum.

• Bundan 3-4 yıl öncesi desen Kütahya gediz arasını kullanma derdim ama şimdi o kadar kötü değil. Ara ara kısa mesafelerle yol çalışması olabilir. Yolun büyük bölümünü düzelttiler. Özellikle Kütahya çavdarhisar bölümünü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gedizden izmir-ankara yoluna bağlanana kadar biraz sıkıntılı. Yol dar, gece seyahati biraz zor oluyor. Altıntaş-uşak-izmir güzergahını deneyebilirsiniz. Hava alanı ulaşımı için altıntaş-uşak arasının tamamlandığı söyleniyor.
  • gitme
  • cevaplar icin tesekkurler.
    altıntaş-uşak-izmir yolunu dusunmemistim. google maps'ten bakinca koy yolu gibi gozukuyor. karayollarinin haritasini acip baktim duble yol olmus :)
    bu yol 20 km. daha uzun ama gediz yolundan daha temiz anladigim kadariyla. burdan gidecek sekilde rota planlamasi yaptim.

aslinda bilecik'ten cikacagim yola. bursa-balikesir uzerinden daha kisa oluyor ama defalarca gittigim bir yol, artik gozum kapali gidecegim neredeyse :) farkli bir guzergahtan gidip farkli yerler gormek istiyorum.

herkese kazasiz yolculuklar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.