Şimdi Ara

KÜTAHYA HAVA ER KOMUTANLIĞI MUHAFIZ ERİ NEDEMEK? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
61
Cevap
1
Favori
72.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: crackbaba

quote:

Orjinalden alıntı: TIGERSHARK

ne merak ediyon acemiliğide ustalığıda yatış sana iyi yatışlar şimdiden

Sadece merak ettim eğer bir kusurum varsa özür dilerim....

Alıntıları Göster
    Alt devrelerimin muhabbetine tanik oldumya artik olsemde gam yemem eheh..
    Acemiligi 6. J. Kom. Eğt. A. K.Lığı'na düşen beni bulsun Sizleri egitecegim ehiehi.

Ha benim bildigim muhafiz eri bir cesit nobet agacidir. (Vasifsizlari tabi)
    Yatar kalkar nobet tutarlar.. Meslekci olmaya ozen goster.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HolyAty -- 15 Şubat 2007; 16:24:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: HolyAty

Alt devrelerimin muhabbetine tanik oldumya artik olsemde gam yemem eheh..
    Acemiligi 6. J. Kom. Eğt. A. K.Lığı'na düşen beni bulsun Sizleri egitecegim ehiehi.

Ha benim bildigim muhafiz eri bir cesit nobet agacidir. (Vasifsizlari tabi)
    Yatar kalkar nobet tutarlar.. Meslekci olmaya ozen goster.

Alıntıları Göster
    303 kısa dönem acemiliğimi orada yaptım. Berbat bir havası var. Sabah buz gibi, öğlen yakıcı bir güneş sonrasında ise sağaanak yağmur......

Kısa dönemler için iyi bir yer ama erler için aynısını söyleyemeyeceğim malesef. Sıkı eğitim var.

• quote:

Orijinalden alıntı: __PenTaGraM__

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    ya arkadaslar bendede
    özellik : İZ. ÇVŞ. yaziyor ne oluyor bu tam olarak napcaz yanı
  • quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

ya arkadaslar bendede
    özellik : İZ. ÇVŞ. yaziyor ne oluyor bu tam olarak napcaz yanı

Alıntıları Göster
    sende nizam karakolunda sote yapacan :) as.iz: arada car$iya cikarsin, sakiz cigneyen, cep telefonu kullanan ve yasak yerlere giren erlerin erba$larini alirsin, car$i izin kagitlarina vukuat karalarsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HolyAty -- 15 Şubat 2007; 18:43:13 >

• YANDIN....

buz gibi ayazlardakoşturtup duracaklar sizi...

soğuk-moğuk dinlemiyorlar canını çıkartıyorlar... nerden mi biliyorum hala oğlu yapıyor askerliği burda.. çocuk mahfoldu perperişan.. 3 haftadır hasta.. hasta olduğu halde sabahları o ayazlarda koşuya çıkardılar....
  • quote:

Orijinalden alıntı: coyreine

YANDIN....

buz gibi ayazlardakoşturtup duracaklar sizi...

soğuk-moğuk dinlemiyorlar canını çıkartıyorlar... nerden mi biliyorum hala oğlu yapıyor askerliği burda.. çocuk mahfoldu perperişan.. 3 haftadır hasta.. hasta olduğu halde sabahları o ayazlarda koşuya çıkardılar....
    havacı en rahat askerdir.ama kütahya nın soğuğu berbattır.
    sen muhafız eri olmuşsun eski adıyla inzibat.(bir arkadaşın da dediği gibi nöbet ağacı)
    sana tavsiyem soran herkese çok iyi bilgisayar biliyorum çok iyi bilgisayar biliyorum de.bu askerliğin anahtar cümlesi olsun senin içinhayırlı teskereler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mobius strip -- 16 Şubat 2007; 13:34:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mobius strip

havacı en rahat askerdir.ama kütahya nın soğuğu berbattır.
    sen muhafız eri olmuşsun eski adıyla inzibat.(bir arkadaşın da dediği gibi nöbet ağacı)
    sana tavsiyem soran herkese çok iyi bilgisayar biliyorum çok iyi bilgisayar biliyorum de.bu askerliğin anahtar cümlesi olsun senin içinhayırlı teskereler...

Alıntıları Göster
    ben askerliği güney doğu anadoluda yapmak için dilekçe vercem bazı vatan hainleri gibi korkmuyorum forumdan hiç kimseyi kastet miyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: J0hn Constantine

ben askerliği güney doğu anadoluda yapmak için dilekçe vercem bazı vatan hainleri gibi korkmuyorum forumdan hiç kimseyi kastet miyorum

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: J0hn Constantine

Anlıyorumda çok zor kardeş. ama yok bana çıkarsa seve seve giderim

• quote:

Orijinalden alıntı: J0hn Constantine

Alıntıları Göster
    quote:

yanı Hocam bizede sonucta Bu vatanın hangi ilçesi ciksa seve seve elbet gidicez.
    ama oralari istiyorsan dilekçede zaten komando olmak istiyorum diye bi secenek var onu işaretlersen duruma göre yollarlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Pretender

quote:

Anlıyorumda çok zor kardeş. ama yok bana çıkarsa seve seve giderim

Alıntıları Göster
    sağolun arkadaşlar sadece hepsi merak amaçlıdır..Huyumdur merak...Ama merakımı yenmem gerek bazen yanlış anlaşılıyor....

• quote:

sağolun arkadaşlar sadece hepsi merak amaçlıdır..Huyumdur merak...Ama merakımı yenmem gerek bazen yanlış anlaşılıyor....

Alıntıları Göster
    valla kardeş en az senin kadar ben de merak ediyorum muhafız eri ne demek çünkü bende şurda 4 gün sonra kütahyaya muhafız eri olarak gidicem.en az senin kadar bende ne olduğunu bilmiyorum.bana ulaşmak istersen barbaros_2323@hotmail.com benim adresim beni ekle senle muhakkak konuşalım .benim anladığım senle aynı yerde aynı şekilde askerlik yapıcaz . hayırlısı bakalım.beni eklemeni muhakkak bekliorum .....

• quote:

Orijinalden alıntı: okan_2323

valla kardeş en az senin kadar ben de merak ediyorum muhafız eri ne demek çünkü bende şurda 4 gün sonra kütahyaya muhafız eri olarak gidicem.en az senin kadar bende ne olduğunu bilmiyorum.bana ulaşmak istersen barbaros_2323@hotmail.com benim adresim beni ekle senle muhakkak konuşalım .benim anladığım senle aynı yerde aynı şekilde askerlik yapıcaz . hayırlısı bakalım.beni eklemeni muhakkak bekliorum .....

Alıntıları Göster
    amcamın oğlu acemi birliğini kütahyada yaptıktan sonra izmirde usta birliğine gitmişti kısa dönem askerdi

• quote:

Orijinalden alıntı: okan_2323

Alıntıları Göster
    benim merak ettiğim bişey var. ben fazla koşamam en fazla 1 km sonunda yığılır kalırım.. acaba böyle bi durumdan sonra ne olur? yani zorla koşturmazlar demi?

• quote:

Orijinalden alıntı: EliNTeR

benim merak ettiğim bişey var. ben fazla koşamam en fazla 1 km sonunda yığılır kalırım.. acaba böyle bi durumdan sonra ne olur? yani zorla koşturmazlar demi?

Alıntıları Göster
    Muhafız eri demek askerde epeyce terleyeceksin demektir. Anıtkabir in önünde heykel gibi duran askerler muhafızdır desem yeter heralde
    Hayırlı teskereler

• quote:

Orijinalden alıntı: outlaw13

Muhafız eri demek askerde epeyce terleyeceksin demektir. Anıtkabir in önünde heykel gibi duran askerler muhafızdır desem yeter heralde
    Hayırlı teskereler

Alıntıları Göster
    Eger havaci olduysan yer onemli degil havacilik ve denizcilik cok rahattir gerek Turkiyede gerekse butun dunyada dusebilecegin en iyi yerlerden birine dusmusun bence.Simdiden hayırlı teskereler

• quote:

Orijinalden alıntı: killnOd

Eger havaci olduysan yer onemli degil havacilik ve denizcilik cok rahattir gerek Turkiyede gerekse butun dunyada dusebilecegin en iyi yerlerden birine dusmusun bence.Simdiden hayırlı teskereler

Alıntıları Göster
    sağolun arkadaşlar

sevk tarihi 25.02.2007
    Katılım tarihi 27.02.2007

iki tarih var en son hangi gün teslim olmam gerekiyor bir yardım edin yaww sevk tarihi ile katılım tarihide birbirini ayıran özellik ne daha doğrusu

• quote:

sağolun arkadaşlar

sevk tarihi 25.02.2007

iki tarih var en son hangi gün teslim olmam gerekiyor bir yardım edin yaww sevk tarihi ile katılım tarihide birbirini ayıran özellik ne daha doğrusu

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: crackbaba

sağolun arkadaşlar

sevk tarihi 25.02.2007

sana 2 gün yol verilmiş. 27.02 2007 saat 17,00 a kadar teslim olman gerekiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: outlaw13

quote:

sağolun arkadaşlar

sevk tarihi 25.02.2007

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: outlaw13

quote:

sağolun arkadaşlar

sevk tarihi 25.02.2007

Eyvallah Kardeş Teşekkür ederim sağolasın....

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: EliNTeR

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

olacağı budur dayak yemeyen yoktur...

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.