Şimdi Ara

KÜTAHYa da yaşanır mı ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
9.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mtkn

quote:

Orijinalden alıntı: 23frankenstein23

Zombi kasabası hiç insan olmuyo dışarda,yolda sabahtan akşama kadarçift kale maç yapsan insan geçmez,bir tek çarşısı var güzel olan osana yeter.

zombiler bişeymi yaptı yoksa sana

Ne alaka lan.
  • yaşıyan nasıl yaşıyor
  • Saçmalama ölürsün
  • avm afyon yolunda dostum. Eskişehir değil yanlış bilgilendirme olmasın. Ayrıca bir üniversitelinin yaşayabileceği ideal şehirlerden biri bence kütahya. Küçük ve ucuz, ayrıca büyük şehirlerin orta noktası (Bursa, Ankara, İzmir, İstanbul), kampüsü şahanedir; sehir merkezine otobüsle 25dk. 2-3 tane takılabileceğin bar ve yeterince cafe mevcut. Birde canın sıkıldığında 1 saatte varabileceğin eskişehir var trenle 5lira. Daha ne olsun.
    Dip not: en kötü yanı soğuğudur burda nerdeyse 8 ay hava soğuktur yazları bile gece üşüyebilirsin( az önce eve girerken soğuktan ağzımdan duman çıkıyordu)
  • Kütahya aksine şu aralar çok hareketli sevgi yolu, hilton, atatürk bulvarı buralarda hep öğrenci mekanı oldu...

Ben seviyorum abi öğrenci şehri olucak kütahya kampüsüne diyecek söz yok. Geldiğine pişman olmazsın karışan olmaz kütahya halkından. Bence rahat ol gayet güzel yaşanılabilir bir şehir.
  • Vay be memleketime bak millet neler söylüyor, kötüleyen arkadaslar gelsinler misafir edeyim onlari sonra goruslerini tekrar alalim bakalim ne kadar degisecek, kutahya ufak kendi halinde bir sehir. Halki %90 iyi insanlardir pek kavga,hirsizlik,gurultu vs. olmaz. Ogrenciler kiz icin kavga ediyor bazen o kadarda olur :) hayat ucuz, ulasim kolay en uzak yer 20dk :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: y4zu

Kütahya'lıyım dostum . dedikleri gibi pek insan olmaz . yaşanır ama tatil cenneti gibi yerdir havası falan güzel yanı onu demek istedim .

Bu arada bende konya'ya gidiyorum millet nasıl orası yaşanır mı bi bilgisi olan var mı ?

Kütahya' dan Konya' ya geliyorsan pek sıkıntı çekmezsin bence. Bar yok, en buyuk sorun o olur eger takilmayi seviyorsan. Hayırlı olsun bu arada.

Konuyu açan arkadaş, eğer nispeten küçük bir ilde yasamak ve denizden uzak olmak seni etkilemezse Kutaya' yi seversin bence.
  • Beyler ben de kütahya maden müh. kazandım. Ev kiraları falan ne durumda ? Eşyalı ev bulunabiliyor mu ?

Ben de tutucu bir şehir olarak duydum kütahya'yı. sevgilinle gezemezsin falan diyorlar. Ne kadar doğru bilemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _EngiN_

Beyler ben de kütahya maden müh. kazandım. Ev kiraları falan ne durumda ? Eşyalı ev bulunabiliyor mu ?

Ben de tutucu bir şehir olarak duydum kütahya'yı. sevgilinle gezemezsin falan diyorlar. Ne kadar doğru bilemiyorum.

Kim diyorsa onu baya saçmalamış hangi devirde yaşıyoruz öyle şeyler yok. Doğduğumdan beri kütahyadaym daha sevgilisi ile geziyo diye laf atılan birini görmedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 46

quote:

Orijinalden alıntı: _EngiN_

Beyler ben de kütahya maden müh. kazandım. Ev kiraları falan ne durumda ? Eşyalı ev bulunabiliyor mu ?

Kim diyorsa onu baya saçmalamış hangi devirde yaşıyoruz öyle şeyler yok. Doğduğumdan beri kütahyadaym daha sevgilisi ile geziyo diye laf atılan birini görmedim

Anladım hocam. Ben sadece duyduklarımı söylüyorum. Teşekkür ederim cevap için.
  • Kütahya da memurum, 5 yıldır gözlemlediğim kadarıyla Kütahya bir açılım içinde, anlatılanlara göre yıllardır kabuğunu kıramamış Kütahya (bu senin duydukların bundan olabilir) ve bu durumu şu yıllarda aşıyor gibi geldi bana kentleşme ve sosyalleşme adına gayet güzel adımlar atılıyor eminim önümüzde ki yıllarda daha olumlu şeyler duyabiliriz Kütahya hakkında, şunu da söylemeden geçmeyim şu an da ki durumuma göre Kütahya yı İstanbul a tercih ediyorum, bir memurun yaşayabileceği en güzel şehirlerden bir tanesi...
  • Bende dumlupınar üniversitesi - tavşanlı m.y.o kazandım. Tereddütlerim vardı ama burda yazılanlar beni birazda olsa rahatlattı daha yorum alabilirmiyiz. Tavşanlı nasıl ?
  • Yaşanacak bir yer istiyorsan :
    www.kutahyaogrenciyurtlari.com
  • Tavşanlı Kütahya'nın en büyük ilçesi, genelde halkı zengindir, oradan tanıdığım insanlar genelde iyidir. Merkeze de saat başı ulaşım vardır ve en fazla 40 dk'lık bir mesafededir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatality07

Yaşanacak bir yer istiyorsan :
    www.kutahyaogrenciyurtlari.com

ücretler nasıldır acaba burada ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Psikotrex

Arkadaşlar kütahyada okuyacağım. Çok istediğim bir şehir değil ama gideceğim : / çok kötüleyenler var geri yer , huhucu diyenler var morelimi bozdular. Dumlupınar üni kütahya merkez e çıktı. Hiç avm falan yokmu? Okuyan var mı ?

Simdiki yorumunu alalim hocam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: atoxi

quote:

Arkadaşlar kütahyada okuyacağım. Çok istediğim bir şehir değil ama gideceğim : / çok kötüleyenler var geri yer , huhucu diyenler var morelimi bozdular. Dumlupınar üni kütahya merkez e çıktı. Hiç avm falan yokmu? Okuyan var mı ?

Bende merak ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zexial

quote:

Orijinalden alıntı: atoxi

quote:

Bende merak ettim

mobilden oldugumdan arkadasın yazısını paylasamadım.arkadas pek memnun kalmamış ve istanbula geçiş yapmış . Sadece ögrenci hayatı olarak düşünmeden genel anlamda yaşamak için degerlendirme yapsak daha güzel olur ?

• fatality07 F kullanıcısına yanıt
    Mrb dumlupınar üni. mühendislik fak. nin eğitim kalitesi hakkında bilgi verebilrmsnz? iş olanakları fln? Cevaplarsanız çok sevinrm...
  • quote:

merkezde fln avm yokmu yaw sadece eskişehir yolundamı var ? Bu arada 1. Sene derslerin iyi olursa üni değiştirebiliyorsun dediler aslı var mı ? Onsekiz Mart istiyorum ben

Onsekiz Mart'tayım, mutluyum.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.