Şimdi Ara

Kuşun cinsiyeti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar dün bu kuşu yaralı bir şekilde bulduk acaba yaşı ve cinsiyeti hakkında tahmini olan varmı içinizde benim
    Evde 3 yasında bu renkte erkek bir kuşum var ileride bizim kuşa sorun çıkarırmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kuşun cinsiyeti

Kuşun cinsiyeti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba, Kuş daha ufak tahminimce 2-3 aylık ceresini attığınız fotoğraftan anlıyamadım erkek gibi. Diğer kuşla hemen aynı kafese koymasaydınız yaralı felan dediniz durumu nedir ? Bir yanyana koyun alışsınlar hemen aynı kafese atmayın. Koyduysanız bile sorun yoksa dursun haa ilerde büyüdükçe iki erkek birbirine problem çıkaradabilir çıkarmayadabilir bunu siz gözlemleyip ona göre karar vericeksiniz.

• Cevap için teşekkür ederim yedek kafesimiz vardı onda duruyor şimdilik kuşun durumu gayet iyi akşam biraz serbest bıraktık uçuştular aslında endişem şu yönde hadi şimdi bu kuşuda sahiplendik besliyoruz ilerde bizimkiyle anlaşamadı diye vermek durumunda kalırsak bizimki sıkılırmı bizimki çok evcil ve konuşuyor arkadaş geldi diye konuşmayı bırakırmı

• kaserkan K kullanıcısına yanıt
    Ben pek sıkıntı çıkıcağını sanmıyorum. Bırakın ayrı kafeste dursunlar. Anlaşabilmişler 3 yaşında olan kuşunuzun yanına bir eş almanızı kesinlikle öneririm. Kendi cinsini gördükten alıştıktan sonra siz evde yokken sıkılabilir. 3 yaşında olupta bu güne kadar tek yaşaması çok güzel çünkü bunlarda insan gibi ilgi alaka isteyen hayvanlar. Benimde 1,5 yaşında erkek kuşum var alışkın bize eş aldık yavru vs derken yine bizden kopmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bygr33n -- 4 Aralık 2017; 11:51:46 >
  • Erkek
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.