Şimdi Ara

Kuşadası yarın Hava ve Deniz sıcaklığı ne durumda? En bomba deniz plaj hangisi? Kuşadalılaaaaaaar!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam beyler özellikle KuŞadaLıLar... :)

Yarın 23 nisan ve resmi tatil kız arkadasımla gunubirlik denize gitmeyi düşündük ve kuşadasını sectik izmir garajdan gidicez.

Ancak hava duumu ve deniz durumu nasıldır denize girebilicek gibi mi?

Birde bildiğiniz en guzel plaj neresi acıksa tabi şuanda :)

Ben Milli Park diye bir yer hatırlıyorum iyi diye bahsetmişlerdi..

Şimdiden Eyvallah...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoLLiN -- 22 Nisan 2008; 19:46:13 >

• kadınlar plajına git.. Havası çok sıcaktı dün ama denizi sıcakmı orasını bilmem..
  • O zaman biraz saha insan olabilcek ve sizin tavsiye edebilecegiiniz bi yer varmı?
  • boş olr ama girersin sanırım biz bundan 3ay once atlamştık didimde ölcektik az daha
  • ozaman kuşadasının çarşısını gezip kaleye çıkın giriş beleş korkmayın. Mis gibi gezer görür gelirsiniz..
  • quote:

Orjinalden alıntı: -Supreme-

ozaman kuşadasının çarşısını gezip kaleye çıkın giriş beleş korkmayın. Mis gibi gezer görür gelirsiniz..

Abi gecen yaz Alaska'daydım bu yazda yıne okul bıter bıtmez aksamına ucaga bınıyorum ve Alaska'ya gidiyorum e dolayısıyla yıne denıze gıremıyıcem bole fırsatları kacırmıcam bu sene son sınıf tezim var ondan fırsat buldukca denize gitmeye calısıcağım...

• Hiç adalı yokmu beyler?
  • up
  • arkadaşım yarın kuşadasın da deniz suyu yaklaşık 18 derece olacak. yani bence soğuk ama bünyeden bünyeye değişir tabiki
  • valla soguk moguk iplemezler ne sogukalrda denize girdik biz ama bayan bunyesı kaldırırmı sogugu gorucez yarın :)

hala onerıler beklıorum...

nere gıdılır kusadasında
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.