Şimdi Ara

Kurutmalı Çamaşır makinesi tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
2.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evimize zorunlu olarak yer darlığından kurutmalı çamaşır makinesi almak istiyoruz. Makine dolabın içine koyulacak ama kapaksız bir dolaba banyoya. Banyo yaklaşık 6m2.

Bosch WVH28420TR modelini inceledim anladığım kadarıyla kuruturken su tüketmemesi beni etkiledi ama uzun vadede ne gibi sorunlar çıkarabilir, ne üretimi vs bilmiyorum.

AEG L87695WD modeline de baktım , Elektroluxler de iyi gibi. Samsunglar ve LG de fena durmuyor

Samsung - LG- Electrolux- AEG - Bosch Siemens - Vestel- Hotpoint gibi markalar var ama sizden ricam bana f/p olarak uygun bir makine tavsiye eder misiniz?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

• Merhabalar. Cihaz dolap içine yerleştirilecekse hava akımı ile yoğuşma yapan kurutmalı makineler işinizi görmeyebilir. Bazılarında arkadan hava çıkışı oluyor çünkü.

Yer darlığından ötürü kurutmayı ayrı alma alternatifiniz anladığım kadarıyla yok.

Bu açıdan sizin için en mantıklı cihaz AEG L87695WD olur.

Zaten piyasada alınabilecek kurutmalı makine sayısı az. Ya Miele, ya Electrolux grubu ya da LG alınabilir. Bosch'un iyi olan modelleri şimdilik ülkemize gelmiyor.

AEG alamıyorsanız alternatif ürünler Electrolux EWW1486HDW, LG F14A8RDS5 ve LG F14A8YD modelleri olabilir. F14A8YD modelinde buhar özelliği bulunmuyor, F14A8RDS5 modeli de gri renklidir.

Hotpoint, Vestel, Hoover; bunlar eve sokulmaz zaten. Boşuna vaktinizi harcamayın.
  • Çok teşekkürler

ikinci bir alternatif olarak soruyorum; 1500 TL ye kadar alınabilecek kurutmalı makine öneriniz var mı?

Bir de açıkçası inox bir buzdolabı ve inox bir bulaşık makinesi tavsiyesine ihtiyacım var.

Bulaşık için en fazla 1000

Buzdolabı için 1500 e kadar yine önerebileceğiniz modeller neler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Merhabalar. Cihaz dolap içine yerleştirilecekse hava akımı ile yoğuşma yapan kurutmalı makineler işinizi görmeyebilir. Bazılarında arkadan hava çıkışı oluyor çünkü.

Yer darlığından ötürü kurutmayı ayrı alma alternatifiniz anladığım kadarıyla yok.

Bu açıdan sizin için en mantıklı cihaz AEG L87695WD olur.

Zaten piyasada alınabilecek kurutmalı makine sayısı az. Ya Miele, ya Electrolux grubu ya da LG alınabilir. Bosch'un iyi olan modelleri şimdilik ülkemize gelmiyor.

AEG alamıyorsanız alternatif ürünler Electrolux EWW1486HDW, LG F14A8RDS5 ve LG F14A8YD modelleri olabilir. F14A8YD modelinde buhar özelliği bulunmuyor, F14A8RDS5 modeli de gri renklidir.

Hotpoint, Vestel, Hoover; bunlar eve sokulmaz zaten. Boşuna vaktinizi harcamayın.

Selamlar üstad candoğan62,

Kurutmalı çamaşır makinelerinde, kazan içinde kuruyan çamaşırların buhar ya da gaz çıkışı bulunduğu odaya mı verilir yoksa yoğunlaştırılarak sıvı yolla su çıkış borusuna mı atılır.Açıkçası Ben de çamaşır makinesi almayı düşünüyorum 1000tl-1200tl arası birşeyler alicağıma mesela en uygun fiyatlı kurutmalı LG F14A8YD -1800tl ye almayı da düşünebilirm.Tek merak ettiğim biraz alerjik bir yapım var kokulara karşı hassasım.Kurutma sonrası odaya gaz çıkışı olmayan f/p ürünü kurutmalı çamaşır makinesi var mıdır? Varsa bu konuda öneriniz ne olur saygılar ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.