Şimdi Ara

Kurutmalı Çamaşır makinesi tavsiye..? (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
707
Cevap
38
Favori
520.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    10 Yıl motor iç aksam garantisi var, yani başka bir yerde problem olması durumunda karşılamayacaktır.
    Yine de siz bilirsiniz fakat ek garanti kime sorarsanız anlamlı olduğunu söyler, elbette gider borusunda bozuk para çıkarsa bu kullanıcı hatasıdır orada haklısınız ama başka bir problemde böyle olmaz.
  • Samsung Beyaz Eşya Evde, Hediyesi Cepte!

KAMPANYA KOŞULLARI

Samsung Electronics Istanbul Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti. ('Samsung') tarafından düzenlenen "Samsung Beyaz Eşya Evde, Hediyesi Cepte" ('Kampanya') Kampanyası kapsamında geçerli olan katılım ve yararlanma şartları işbu Kampanya Koşulları'nda ve Samsung tarafından yapılabilecek diğer duyurularda/bilgilendirmelerde belirtilmekte olup, Kampanya'dan yararlanmak isteyenler, işbu Kampanya Koşulları'nı okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Kampanya, Samsung tarafından ithal edilen ve Kampanya'ya katılan satış noktalarından 09.02.2017 - 30.04.2017 tarihleri arasında satın alınmış Kampanya`ya dahil olan Samsung marka beyaz eşya ('Ürünler') için geçerli olup; bu Ürünler'den birini alan tüketicilere ("Katılımcı"), Kampanya Koşulları'nı yerine getirmeleri durumunda, aldıkları model beyaz eşyaya bağlı olarak ya belirli model cep telefonu hediye edilecek ya dawww.samsungwa.com.tr/buevdesamsungvar'da satışa sunulan belirli model cep telefonu alımında kullanabilecekleri tavsiye edilen satış fiyatı üzerinden %50 indirim sağlanacaktır.

Hediye cep telefonuna hak kazanabilmek için son Montaj Tarihi 31 Temmuz 2017'dir.

İlgili ürün listesi ve hediyesi aşağıdaki gibidir;

RF85K90127F/TR Galaxy A7 / SM-A720F hediye edilecektir.

RH77H90507F/TR Galaxy A7 / SM-A720F hediye edilecektir.

RS554NRUA9M/TR Galaxy Prime+ ( SM-G532F ) hediye edilecektir.

RF260BEAESL/TR Galaxy Prime+ ( SM-G532F ) hediye edilecektir.

RF50K5920SL/TR Galaxy Prime+ ( SM-G532F ) hediye edilecektir.

WD90K6410OW/AH Galaxy Prime+ ( SM-G532F ) hediye edilecektir.

WD90K6410OS/AH Galaxy Prime+ ( SM-G532F ) hediye edilecektir.

DW60K8550FW/TR Galaxy Prime+ ( SM-G532F ) hediye edilecektir.

DW60K8550FS/TR Galaxy Prime+ ( SM-G532F ) hediye edilecektir.

DW60H9950FW/TR Galaxy Prime+ ( SM-G532F ) hediye edilecektir.

DW60H9950FS/TR Galaxy Prime+ ( SM-G532F ) hediye edilecektir.

Ankastre Set ( 3'lü alımlarda ) Galaxy Prime+ ( SM-G532F ) hediye edilecektir.

RL4323RBASP/TR Galaxy Prime+ ( SM-G532F ) %50 indirim hakkı.

RL4323RBAWW/TR Galaxy Prime+ ( SM-G532F ) %50 indirim hakkı.

RL4353FBASL/TR Galaxy Prime+ ( SM-G532F ) %50 indirim hakkı.

RL4353FBAWW/TR Galaxy Prime+ ( SM-G532F ) %50 indirim hakkı.

RS57K4000SA/TR Galaxy Prime+ ( SM-G532F ) %50 indirim hakkı.

RT46K6000S8/TR Galaxy Prime+ ( SM-G532F ) %50 indirim hakkı.

RT46K6000WW/TR Galaxy Prime+ ( SM-G532F ) %50 indirim hakkı.

RT46K6360BS/TR Galaxy Prime+ ( SM-G532F ) %50 indirim hakkı.

RT46K6360SL/TR, Galaxy Prime+ ( SM-G532F ) %50 indirim hakkı.

RT46K6360WW/TR Galaxy Prime+ ( SM-G532F ) %50 indirim hakkı.

RT50K6200S8/TR Galaxy Prime+ ( SM-G532F ) %50 indirim hakkı.

RT50K6200WV/TR Galaxy Prime+ ( SM-G532F ) %50 indirim hakkı.

RT50K6360SL/TR Galaxy Prime+ ( SM-G532F ) %50 indirim hakkı.

RT50K6360WW/TR Galaxy Prime+ ( SM-G532F ) %50 indirim hakkı.

RT53K6030S8/TR Galaxy Prime+ ( SM-G532F ) %50 indirim hakkı.

RT53K6030WW/TR Galaxy Prime+ ( SM-G532F ) %50 indirim hakkı.

RT53K6360SL/TR Galaxy Prime+ ( SM-G532F ) %50 indirim hakkı.

RT53K6360WW/TR Galaxy Prime+ ( SM-G532F ) %50 indirim hakkı.

RT53K6365SL/TR Galaxy Prime+ ( SM-G532F ) %50 indirim hakkı.

RT58K7040SL/TR Galaxy Prime+ ( SM-G532F ) %50 indirim hakkı.

RT58K7040WW/TR Galaxy Prime+ ( SM-G532F ) %50 indirim hakkı.

RT58K7140SL/TR Galaxy Prime+ ( SM-G532F ) %50 indirim hakkı.

RT62K7060SL/TR Galaxy Prime+ ( SM-G532F ) %50 indirim hakkı.

RT62K7060WW/TR Galaxy Prime+ ( SM-G532F ) %50 indirim hakkı.

WF80F5EFW2W/AH Galaxy Prime+ ( SM-G532F ) %50 indirim hakkı.

WF80F5EHW4X/AH Galaxy Prime+ ( SM-G532F ) %50 indirim hakkı.

WF90F5E0W2W/AH Galaxy Prime+ ( SM-G532F ) %50 indirim hakkı.

WF90F5EGU4W/AH Galaxy Prime+ ( SM-G532F ) %50 indirim hakkı.

WF90F5EHW2X/AH Galaxy Prime+ ( SM-G532F ) %50 indirim hakkı.

WW12K8412OW/AH Galaxy Prime+ ( SM-G532F ) %50 indirim hakkı.

WW80H5400EW/AH Galaxy Prime+ ( SM-G532F ) %50 indirim hakkı.

WW80H5410ES/AH Galaxy Prime+ ( SM-G532F ) %50 indirim hakkı.

WW80J3283GW/AH Galaxy Prime+ ( SM-G532F ) %50 indirim hakkı.

WW80J4260GS/AH Galaxy Prime+ ( SM-G532F ) %50 indirim hakkı.

WW80K5410UW/AH Galaxy Prime+ ( SM-G532F ) %50 indirim hakkı.

WW90H7410EW/AH Galaxy Prime+ ( SM-G532F ) %50 indirim hakkı.

WW90J3283KW/AH Galaxy Prime+ ( SM-G532F ) %50 indirim hakkı.

WW90J5260GS/AH Galaxy Prime+ ( SM-G532F ) %50 indirim hakkı.

WW90K5410UW/AH Galaxy Prime+ ( SM-G532F ) %50 indirim hakkı.

WW90K5410UX/AH Galaxy Prime+ ( SM-G532F ) %50 indirim hakkı.

DV80F5E5HGW/AH Galaxy Prime+ ( SM-G532F ) %50 indirim hakkı.

DV90F5E5HGW/AH Galaxy Prime+ ( SM-G532F ) %50 indirim hakkı.

DW60H5050FS/TR Galaxy Prime+ ( SM-G532F ) %50 indirim hakkı.

DW60H5050FW/TR Galaxy Prime+ ( SM-G532F ) %50 indirim hakkı.

DW-FN310T/XTR Galaxy Prime+ ( SM-G532F ) %50 indirim hakkı.

DW-FN310W/XTR Galaxy Prime+ ( SM-G532F ) %50 indirim hakkı.

WD12J8420GW/AH Galaxy Prime+ ( SM-G532F ) %50 indirim hakkı.

WD70J5410AW/AH Galaxy Prime+ ( SM-G532F ) %50 indirim hakkı.

WD80J5410AS/AH Galaxy Prime+ ( SM-G532F ) %50 indirim hakkı.

WD80J5410AW/AH Galaxy Prime+ ( SM-G532F ) %50 indirim hakkı.

WD90J6410AS/AH, Galaxy Prime+ ( SM-G532F ) %50 indirim hakkı.

WD90J6410AW/AH Galaxy Prime+ ( SM-G532F ) %50 indirim hakkı.

WF1124XAC/YAH Galaxy Prime+ ( SM-G532F ) %50 indirim hakkı.

Katılımcının Samsung Galaxy Prime +/SM-G532F Plus ürününün tavsiye edilen satış fiyatı üzerinden %50 indirim hakkından yararlanması durumundawww.samsungwa.com.tr/buevdesamsungvar adresinde bulunan formu doldururken, model seçimi yapılan alanda çıkacak ödeme ekranında,www.samsungwa.com.tr'de yer alan başvuru formunda bulunan tavsiye edilen satış fiyatı üzerinden ödeme işleminin banka veya kredi kartı ile tamamlanması gerekmektedir.

%50 indirim sadecewww.samsungwa.com.tr/buevdesamsungvar sitesinden form doldurularak yapılacak alışverişte geçerlidir.

Kampanya başvuru formundaki bilgiler ile kurulum esnasında verilen bilgilerin aynı olması gerekmektedir. Katılımcılar, girilen tüm bilgilerin eksiksiz ve Kampanya Koşulları'na uygun olması durumunda, Kampanya'dan faydalanabilecektir.

Katılımcılar, sundukları bu bilgilerin Kampanya kapsamındaki faydaların sağlanması amacıyla 3. kişiler ile paylaşacağını kabul etmektedirler.

Samsung, kurallara aykırı olduğunu tespit ettiği bir katılımı, geri çevirme yetkisine sahiptir.

Hediye gönderiminde kurulum adresi dikkate alınacaktır.

Katılımcının hediye cep telefonu ürünü hakkından yararlanması durumunda; tüm Kampanya Koşulları'nı yerine getirdiği tespit edilen Katılımcı`ya, hediye cihazın Katılımcı adresine teslim edilmek üzere 45 gün (onaylanan başvuru tarihinden itibaren) içerisinde 3. kişi kargo şirketine teslim edileceğini belirten bir SMS gönderilecektir. Kampanya Koşulları'nı yerine getirmediği tespit edilen katılımcılara ise, ilgili hediye cihaz kampanyasından faydalanamadığı bilgisi SMS ile iletilecektir.

Verilen adres bilgilerinin yanlış olmasından kaynaklanabilecek ve/veya tüketiciden kaynaklanan tüm sair sorunlar sebebiyle teslimatın geç veya hiç yapılamamasından münhasıran Katılımcı sorumlu olacaktır.

Gönderim sürecinden kaynaklanan sorunlardan Samsung ve çalıştığı üçüncü taraf iş ortağı herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Hediye cihazın gönderileceğine ilişkin bildirimin SMS ile yapılmış olmasına rağmen, 45 gün içinde cihazı teslim edilmeyen Katılımcılar, Samsung'un çağrı merkezini arayarak, sorunun incelenebilmesi amacıyla bilgilendirme yapmalılardır.

Kampanya`ya dahil olan Ürünler ve hediye cihazlarda iade kabul edilmeyecektir. (Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunu'ndan doğan istisnalar hariçtir). Ürünün herhangi bir sebeple iade edilmesi ve ücretinin geri alınması durumunda Katılımcı`ya hediye verilen cihazın da iade edilmesi gerekmektedir.

Katılımcı`nın hediye ürünün parasal karşılığını veya farklı renk ve modelini talep etme hakkı bulunmamaktadır.

Tavsiye edilen satış fiyatı değişiklik gösterebilir.

Her müşteri her bir ürün grubu için kampanyaya 1 kez katılabilir (örneğin kampanyaya dahil 3 buzdolabı alan musterı 1 kez kampanyaya basvurabılır, ancak kampanyaya dahıl olan modellerden 1 camasır makınesı 1 buzdolabı alması halınde 2 kez basvuruda bulunabılır)

Samsung'un her zaman, tek taraflı olarak Kampanya'yı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, Kampanya Koşulları'nda herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkı vardır. Değişiklikler, yukarıda belirtilen web-sitesinde ilan edilir edilmez yürürlüğe girecektir.

Beyaz eşyanın iade edilmesi halinde tüketicinin, bu Kampanya Koşulları kapsamında aldığı hediyeyi veya Kampanya kapsamında hak kazandığı indirimi de iade etmesi gerekmektedir. Kampanya`dan tacirler yararlanamaz. Samsung, Kampanya Koşulları`nda istedigi zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanya kapsamı ürün model ve renkleri stoklarla sınırlıdır. Detaylı bilgiye kampanya çağrı merkezi 0850 622 95 90 veya 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezi vewww.samsungwa.com.tr/buevdesamsungvar vewww.samsung.com.tr adresi kampanyalar bolumu üzerinden ulaşabilirsiniz.

Katılımcı bilgileri Kampanya amacına uygun olarak 3. kişilerle paylaşılacaktır. Samsung bilgilerinizi, kampanya kapsamında, Samsung Gizlilik Politikası'na (https://www.samsung.com/tr/info/privacy.html adresinde bulunan) uygun olarak toplamakta, kullanmakta ve 3.kişilerle paylaşmaktadır.

• Hotpoint Ariston 10KG YENİ KURUTMALI RDPD 107617 arkadaslar bu nasil fiyatida uygun yardim lutfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: agah07

Hotpoint RDPD 107617 JD TK Yeni Nesil Kurutmalı Çamaşır Makinesi
    Yıkama 10kg kurutma 7 kg
    http://www.hepsiburada.com/hotpoint-rdpd-107617-jd-tk-yeni-nesil-kurutmali-camasir-makinesi-p-HBV000003G9H6

Merhaba siz aldiniz mi bu makinayi yoksa oneriyor musunuz
  • https://youtu.be/x-QYGfi03iQ

Marka aynı ama model farklı.

Bu şekilde olumsuz videolar varken, yorumlarda 'süper' diyende olmuş.

Teknolojik marketlerde ör. Tv alacaksın yanında bellek götürüp film izleyebiliyorsun, internete bağlanabiliyorsun kanal geçişlerine bakabiliyorsun kısacası ürünü yakından tanıyor ve karar verebiliyorsun.

Keşke çamaşır makinelerinde de durum böyle olsaydı. :)

N11 de adı geçen makine hakkında 8 yorum var okuyup karar verebilirsiniz.

Ama 'ucuzdur vardır bir illeti, pahalıdır vardır bir hikmeti' sözünü de hatırlatmak istetim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeHMeT AtA -- 21 Nisan 2017; 13:18:48 >

• Hotpoint RDPD 107617 JD TK Yeni Nesil Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Yıkama 10kg kurutma 7 kg

Bugun bu makinayi aldim internetten yorumlari mi yazarim kullanirken bakalim 1749 liraydi 100 tl bonus hediyeli 1649 a geldi bakalim kismet
  • Hayırlı olsun kardeş.

Yakopsi nickname'li arkadaş ta 'Electrolux aldım' dedi yazarsan almayı düşünenler için bilgi olur dedik ama yazmadı, belki daha sonra bilgi verir.

İnşallah memnun kalırsınız.
  • MeHMeT AtA kullanıcısına yanıt
    İnternetten alınan ürünlerde de var mı bu kampanya? Mesela hepsi burada
  • quote:

Orijinalden alıntı: vasel

Hotpoint RDPD 107617 JD TK Yeni Nesil Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Yıkama 10kg kurutma 7 kg

Bugun bu makinayi aldim internetten yorumlari mi yazarim kullanirken bakalim 1749 liraydi 100 tl bonus hediyeli 1649 a geldi bakalim kismet

Tesekkur ederim bakalim gelsin kullanalim nasilmis
  • quote:

Orijinalden alıntı: barsoy

İnternetten alınan ürünlerde de var mı bu kampanya? Mesela hepsi burada

Teknofish diye bir satıcı bulmuştum. Ben Adana'da oturuyorum bir baktım teknofish Adana'da Samsung bayii. İnternet fiyatından bayiiden aldım. Satıcı ile arkadaş olduk neredeyse...

Bir yakınıma da aldırdım. İsterseniz sizin adınıza pazarlık bile ederim. Elime yapışacak değil sonuçta bir telefonla ulaşabilirim...

Adana optimimumda mağaza, yanına uğrayabilirimde...İsterseniz özelden bana mesaj atın iletişim halinde olalım. Forumdaşımıza yardımcı olmuş oluruz.

Ha! Bu arada ben Samsung satıcısı filan değilim yanlış anlaşılmasın. Belki siz alırsınız benim de kredim yükselir. :)
  • Arkadaslar ben hotpointten vazgectim cevremdeki herkes kesinlikle alma diyor cok sorunu varmis umarim iadede bir sorun yasamam bugun horoz lojistike verilmis gelince iade etmem lazim galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: vasel

Arkadaslar ben hotpointten vazgectim cevremdeki herkes kesinlikle alma diyor cok sorunu varmis umarim iadede bir sorun yasamam bugun horoz lojistike verilmis gelince iade etmem lazim galiba

Sayın vasel ;
    Bende bu makinadan almak istiyorum eğer makinayı iade etmez ve kullanırsanız lütfen yorumlarınızı bizimle paylaşırmısınız? Hotpointin mart kataloğunda ürünün yeni olduğu ve 6 yıl garanti moto için 10 yıl garanti olduğu yazmakta ama diğer teknik bilgileri hiç bir yerde yok yada ben bulamadım. Siz eğer kullanacak olursanız bu ürünün kataloğundan teknik özelliklerinide paylaşırsanız bizler için faydalı olacak. Saygılarımla
  • MeHMeT AtA kullanıcısına yanıt
    Malesef bugün halletmek zorunda kaldım ve 3000 TL.ye aldım Antalyada bir Samsung bayiden. Benim sorunum zaten makineyi asansöre sokmadan apartmanın en üst katına çıkarttırmaktı. Kargo firmaları 30kg üstündeki ürünleri bina önüne bırakıyor. O yüzden internetten alsam bir de hamal bulup çıkartmam lazımdı. Şimdi satıcı ben halledicem dedi bakalım. Telefon hediyesi de olunca pek seçeneğimiz kalmadı.

Ama Çook teşekkür ederim ilginize. İşte forum gücü budur
  • quote:

Orijinalden alıntı: barsoy

Malesef bugün halletmek zorunda kaldım ve 3000 TL.ye aldım Antalyada bir Samsung bayiden. Benim sorunum zaten makineyi asansöre sokmadan apartmanın en üst katına çıkarttırmaktı. Kargo firmaları 30kg üstündeki ürünleri bina önüne bırakıyor. O yüzden internetten alsam bir de hamal bulup çıkartmam lazımdı. Şimdi satıcı ben halledicem dedi bakalım. Telefon hediyesi de olunca pek seçeneğimiz kalmadı.

Ama Çook teşekkür ederim ilginize. İşte forum gücü budur

Hayırlı olsun memnun kalırsınız inşallah.

Fiyat aldım ama...Neyse size söylemeyeyim.

Kargo görevlisinin cebine 20-30 tl sıkıştırsanız mutlaka daireye çıkarır diye düşünüyorum.

Gerçekten Samsung iyi bir iş çıkarmış bu modelde, eşim çok memnun. O evde yokken ben bile birkaç kez yıkama kurutma yaptım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeHMeT AtA -- 23 Nisan 2017; 11:32:14 >

• burst B kullanıcısına yanıt
    LG FH4U2TDHP1N BUHARLI 8/5 COMBO BEYAZ A SINIFI KURUTMALI ÇAMAŞIR MAKiNESi

Hocam, bu model LG'yi aldım 8-9 gün kullandım ve iade ettim. Sebebi ise kurutmada çamaşırları kokutmasıydı. 3-5 yıkamada geçer dediler ancak 10'dan fazla kez yıkama-kurutma yaptık ve koku devam etti, geri verdim.
    Aslında sessiz, iyi yıkama yapan, kullanışlı ve özellikli bir makina, koku problemi olmasa asla geri vermezdim.
    Umarım alacak arkadaşlara faydası olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caliskanbulent -- 24 Nisan 2017; 0:16:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: caliskanbulent

LG FH4U2TDHP1N BUHARLI 8/5 COMBO BEYAZ A SINIFI KURUTMALI ÇAMAŞIR MAKiNESi

Hocam, bu model LG'yi aldım 8-9 gün kullandım ve iade ettim. Sebebi ise kurutmada çamaşırları kokutmasıydı. 3-5 yıkamada geçer dediler ancak 10'dan fazla kez yıkama-kurutma yaptık ve koku devam etti, geri verdim.
    Aslında sessiz, iyi yıkama yapan, kullanışlı ve özellikli bir makina, koku problemi olmasa asla geri vermezdim.
    Umarım alacak arkadaşlara faydası olur.

Koku için birkaç sefer kullanımdan sonra geçtiği konuşuluyor forumlarda, ayrıca sirke konularak da geçirilebildiğini duymuştum. Koku olayı tüm markalarda oluyor diye biliyorum.
  • Ayrı kurutma makinalarında olmuyormuş, muhtemelen ayrı alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caliskanbulent

Ayrı kurutma makinalarında olmuyormuş, muhtemelen ayrı alacağım.

Ben ayrı kullanıyorum, ama 2. el olduğundan ilk alındığında koku yapıp yapmadığını bilmiyorum.

Bu arada alacağınız kurutma makinesinin boyutunun çamaşır makinenize uygun olmasına dikkat edin. Üst üste kullanmak isteyebilirsiniz.
  • Kurutma yapıldıktan sonra makinenin çamaşır ve deterjan kapağı makine soğuyana kadar açık tutulursa bu koku oluşmaz.
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.