DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Kurumuş yazıcı kartuşu için ne yapabilirim?
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
7
Cevap
0
Favori
7.945
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Kurumuş yazıcı kartuşu için ne yapabilirim?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      4092 Mesaj
      27 Ocak 2010 17:54:41
      Merhaba arkadaşlar, elimde HP F2280 marka yazıcı var, 2-3 aydır kullanmıyordum. Bugün deneyeyim dedim, siyah kartuş bitmemiş olmasına rağmen yazmıyor. Ucu kurumuş olmalı. Ne yapabilirim? Yardım.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      27 Ocak 2010 17:55:34
      quote:

Orijinalden alıntı: robotica

Merhaba arkadaşlar, elimde HP F2280 marka yazıcı var, 2-3 aydır kullanmıyordum. Bugün deneyeyim dedim, siyah kartuş bitmemiş olmasına rağmen yazmıyor. Ucu kurumuş olmalı. Ne yapabilirim? Yardım.

Sallayıp, mmlerini kolonya ile sil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi intel x86 -- 27 Ocak 2010; 18:00:00 >

• Yarbay
      4701 Mesaj
      27 Ocak 2010 17:58:42
      sıcak su buharına tut püskürtme kısmını sonrada yine püskirme kısmını sıcak suya koy(sadece uç kusmını) bunları yaptıktan sonra bi enjektoru igne yokken ucunu vakumla kartuşun

• Yarbay
      2038 Mesaj
      27 Ocak 2010 18:01:01
      Solisyonun warsa icine şırınga ile biraz dök.Kendisi otomatikman açılır.Veya sıcak buhara tut.

Yalınayaklar koleji ' Önce seni inkar ederler, sonra sana gülerler, sonra seninle savaşırlar, sonunda sen kazanırsın.[br]-Asla geçmişinle yaşama, ama daima geçmişinden ders al-

Tıbbi Görüntüleme Teknikleri / Kafkas Üniversitesi('14)
    • Binbaşı
      1737 Mesaj
      27 Ocak 2010 18:02:36
      quote:

Orijinalden alıntı: robotica

Ben sıcak suya koyuyordum valla

• Binbaşı
      1493 Mesaj
      27 Ocak 2010 18:37:27
      Ben yukardaki yöntemlerin hepsini denedim olmadı.
      Ama vakumlama yöntemini kullandıktan sonra açıldı.Bunun için özel aparat kullandım ama biraz üzerinde düşünürsen vakumlamak için bir yöntem bulabilirsin.Bir şırınga ve lastik işini görebilir.

1999 Renault Broadway Rn
      2001 Peugeot 306 Platinum
      2001 Golf Comfortline
      2011 Fabia Ambiente Dynamic
      2015 Corsa 1.4 Enjoy
      2012 Sedona 751
    • Yarbay
      4092 Mesaj
      27 Ocak 2010 20:52:15
      Cevaplar için teşekkür ederim

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.