Şimdi Ara

Kurulabilen Mac os x for x86 internette doloşmaya başlamış (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.995
Cevap
3
Favori
425.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bide hp nin sitesinden driver indiriyorum.SİT uzantılı dosya çıkıyor kuramıyorum neyle açmam lazım bu dosyayı.bu hp laser jet 1160 usb destekli makinanın orjin cd sinden driverı yüklüyorum macos görüyor herşeyi ama çıktı gönderdiğimde almıyor.STOP JOP diyooor!!!!!lütfen yardım
  • .sit dosyasını açmak için stuffit programını kurman lazım, google dan veya apple.com da macosx/download da arat, terminalde grüyormusun acaba yazıcıyı?
  • arkadaşlar size gör çok geriyiz ama arayı kapatmak için şu mereti çalıştırmak lazım. Saolsun polatyy nin 10.4.1 i kuruldu ama en sonra herşey bitince restart atamadı kitlendi bende kendim attırdım sistem boot ediyo ama darwin filan yazdıktan sonra hooop restart kurulumda sorun yoktu nedendir acep? bu arada -x ile denedim olmadı

sistem
    P4 2.4 Nortwood
    Abit ic7 (bu anakarta MacOs kurulmuş uyumluluk listesinde var)
    256 Mb Corsair ram
    40 Gb Samsung ide 2mb
    en kötü yanı Asus 32 Tnt2 M64 (ama buda uyum listesinde var)
    klavyede mouseda ps/2

neler tavsiye edersiniz? hangi sırayla neler yapılmalı?

• usb mouse klavye denesene bi
  • -f parametresini dene, -f parametresi bi çok şeyi devre dışı bıraktığı için açılma şansı daha fazla
  • arkadaşlar ne usb klavye mouse nede -f parametersi ile çalıştı. -x -s -f hepsini denedim ama olmuyo şanssızlardan birimiyim ben?
  • tekrar kurmayı dene istersen, benim ilk kurulumda da öyle bişi olmuştu, restart atması bayağı uzun sürünce kendim yaptım restartı sistem açılmamıştı, tekrar kurmuştum. hoş diil ama bi daha kurmayı dene derim
  • @polatyy müsaitsen sana uğrayıp sistem dvd si isteyeceğim 8F1111 i
  • bendende bi tavsiye nacizane kurulum sırasında elleşme derim restart atana kadar mouse bile oynatma,birde cd check faslini atla
  • gel abi müsaitim tabi
  • tekrar denicem teşekkürler arkadaşlar. ama cd check nasıl atlanıcak direk kendi yapmıyomu? seçeneklerden kaldırcazmı ne yapcaz? bide işlemci sse2 kurulumda ayar değiştirmeme gerek yok dimi? sse2 hack programı benim işlmeciler için next next next herşey tamam?
  • cd yi chack etmey ebasladığı zaman iptal et yeter
  • quote:

Orjinalden alıntı: ßonwe

mac os x için önerebileceğiniz bir ses efekleri prog var mı?mac os tan çıkan sesler çok tiz çıkıyor bunu nasıl windows tan çıktığı kalitede çıkartabilirim?(i-tunes deki işe yaramadı)

Birde şöyle bir program var ama bilmiyorum macintel'lerde nasıl çalışır.http://www.turkmac.com/yazilimgoster.php?id=4222
  • 64 bit işlemciye kurulum deneyen var mı acaba?
  • evet
  • polatyy irc kanalini kapattin mi ? Oradan bir arkadaştan yardım almıştım. DVD yi indirmek icin bana torrent adreside vermisti. 4 GB dosyanın 1.3GB sini indirdim sonra torrent kafayi yedi ve hicbirsey indirmedi. Full upload da verdim halbuki ... DVD yi nasil temin edebilirim ? Bende sistemime MacOSX kurmak istiyorum. Datron Notebook kullaniyorum. En azindan bir deneme yapmak icin ? Yardimini bekliyorum.
  • vall aeskisi gibi takilmiyorum artik,intelmac ler cikana kadarda su andakinden buyuk bi gelisme olacagini sanmiyorum cünkü,piratebay.org dan arattırırsan bi çok torrent bulursun,bu arada altivec olayıda cözüldü,ppc lerin nerdeyse hepsi calısıo su anda,minik bi upgrade le 8f1111 den 8f1111g ye upgrade ediyoruz,zaten aldıığım duyumlara göre buna yakın bi sistemle satılacak ilk intel mac ler(belki sürüm 10.4.4 olabilir kimse emin değil su an için)zamanla tüm ppc ler universal olacak ve sorunlar bitecek sanırım
  • Adres icin tesekkurler. Ama 5 farkli programla denememe ragmen bir turlu sonuc alamiyorum. Bu torrent ne igrenc biseydir ! Uzun zamandir download yaparim ama ilk defa tikandim :( Alismisiz bir kere Usenet kullanmaya. Bu DVD yi bir sekilde bana ulastirma imkanin var mi ?
  • ben şu an sf1111 sistemli jax ın patch ile patch ettiğim makinemden yazıyorum.ses kartı dvd dahil herşeyi kullanabiliyorum.kextload yaptığım aplleviaata.kext sayesinde yalnızca readable olarak sata diskimi kullanıyorum.ses ethernet çalışıyor.quartz extreme çalışıyor bootplist de yaptığım nik bit modifiye ile 1024x1280x32 çalışıyorum 75 tazeleme seçtim .aslında yapamadım pci express kartımın romunu flash edebilseydim. çünkü fabrika modifiyesi 60 hz ile geliyor. 85 95 seçecektim. update yapmadım çünlü şu an nerdeyse her application çalışıyor.
    size bir liste vereceğim application'larımla ilgili

micrsft office 2004
    adobe photosop cs2
    acrobat cs2
    absolute backgammon -tavla oyunu
    acqlite -p2p
    acquisition p2p
    adium -chat
    amsn -msn
    aol chat
    awaken çalar saat
    bejeweled deluxe -oyun
    burst -oyun
    cabos - p2p
    candy bar -tema değiştirici icon desek daha uygun
    create - resim editörü
    cyberduck - ftp
    deskshade -sistem düzenleyici
    discblaze -cd yazma düzenleme ..toast yardımcısı
    divx 5.2.1
    divx doctor 2
    dockxfun - yardımcı dock
    earth browser - coğrafya
    edonkey 2000
    endnote 9
    ffmpegx - video
    gsm remote
    iclip - bir nevi clipboard
    iserial reader - yorum yok lazım
    iswipe 1.7.5 - müzik
    iteacher - öğretmen yazılımı
    mac army knife - sistem
    mac messenger
    macqıbla - ezan namaz kıble programı
    metropolis - web editörü
    msn messenger
    omniweb - sadece bunun için mac alınır valla
    onyx - sistem editörü
    opera
    pixadex - icon düzenleyici
    phex - p2p
    pluggo - codecler
    poisoned - p2p
    portraits and prints - resim belge düzenleyici
    radio lover - online radiolar
    rapidweaver - nefis bir web editörü
    rar expander
    real one player
    safari multi
    serial box
    serial seeker
    shakespeer - dc ++
    simple diary - günlük vs
    site studio - web editörü
    solar seek - p2p
    STUFF-it express suite
    super mahjong
    theme park - tema yapma
    toast 6 titanium - cd dvd yazıcı
    tomato torrent
    transmisison - torrent
    vchat - video chat
    version tracker pro
    vlc - video
    webdesign 2.7
    windows media player
    work papers
    xfaxtor -p2p

warcraft frozen throne henüz kurmadım bekliyor...

sadece bilgilendirme amaçlı yazdım ..

• @teeching

8f1111 i update etmeni öneririm,update rosetta ve kernel üzerinde degisiklik yapiyor ve hem rosetta altinda calismakta olan programlar inanilmaz hizlaniyor hemde calismayip crash leyen bi çok ppc yazilim çalışmaya başlıyor

8f1111 de calışmayan logic express7 simdi calısıyor mesela,ofis simdi 2 kat hızlı açılıyor

update sonrasi version 8f1111g olarak degisiyor sistem info da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SERIM -- 10 Aralık 2005, 11:13:08 >
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.