Şimdi Ara

Kurulabilen Mac os x for x86 internette doloşmaya başlamış (299. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.996
Cevap
3
Favori
425.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam bu sisteme kuramassan başka hiç bir sisteme kuramassın notebook bir mac book un özellikleri ile bire bir getir bana onu hack book a cevirim wifi vs full çalıştırim :d
  • hocalar Mac Os X de networke balanıyorum ama ıntenete cıkmıyor.. denen olabilir... ip adreslerını yazarak nete girebiliyor gibi.. ama her turlu DNS denemiş olmamıza rağmen
  • hocalar Mac Os X de networke balanıyorum ama ıntenete cıkmıyor.. denen olabilir... ip adreslerını yazarak nete girebiliyor gibi.. ama her turlu DNS denemiş olmamıza rağmen
  • Arkadaşlar ufak bir sorum olacak şimdi siz hangi sürümü tavsiye edersiniz? birkaç tane isim var ve onların bide sürümleri var sizce hangisi iyi? ufak bi yardım ederseniz sevinirim, linkde olursa süper olur yaa.
  • Ideneb 10.6 snow leopard var ama siz ne dersiniz arkadaşlar. Ben 4 gb civarında duydum ama bulduğum 2 gb civarında yaa. Yardıcı olursanız sevinirim.

bide sistem bu arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Acronym -- 19 Temmuz 2010; 19:16:59 >
  • asus laptoplar için en kullanışlı indirebileceğim direk bir link verebilen varmı lütfen yardımcı olurmusunuz...
  • arhaaşlar benim emektar notebook'a eski hdd'me kurmak istiyorum bundan, sizce uygun olur mu?

c2d t5600 1.83 işlemci
    3gb 667mhz ddr2
    320 gb 5400 rpm hdd
    nvidia geforce go 7600 gpu
  • Mesajım bulunsun inceliycem daha sonra.
  • ARKADAŞLAR. Yeni aldığım mac masaüstüme windows yüklemeye çalışıyorum. harddisk bölme win.dosyalarını aktarma felan herşey normal gidiyor.

fakat ondan sonra siyah bir ekran "bir tuşa basın..." diyor basıyorum ama nafile. açıp kapatmak da boş. ancak açılırken cd.yi cıkartarak yeniden başlamasını sağlayabiliyorum. sorun ne olabilir sizce ??
  • dell inspiron 6400 (1,86 core solo) bilgisayarıma macOS kurmak istiyorum arkadaşlar acaba uyumsuzluk yaşayacağım, çalışmayacak olan birşeylerle karşılaşırmıyım?
  • Arkadaşlar, sistemim Snow Leopard'ı çalıştırdı. Sadece ekran kartım sağlıklı çalışmıyor, bende Hackintosh uyumlu bi ekran kartı almak istiyorum.

Bu sistem için Snow Leopard ile tam uyumlu 200 TL civarı ekran kartı tavsiyeniz ne olur?

DFI Blood Iron P35 T2RL
    Intel E2160
    TEAM Xtreem 2GB (2*1) DDR2 800MHz
    Cooler Master RC-690
    22' Samsung SyncMaster 223BW

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ipman -- 22 Ekim 2010; 17:28:50 >
  • Benim sisteme mac os x olur mu?

E67750
    Gigabayt anakart
    2 gb ram ocz ram
    nvidia 7800gtx
    250 gb sata

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kef14 -- 19 Kasım 2010; 15:06:08 >
  • Arkadaslar Leopard ocin haraso

Leopardi SSE3 destekli pcye kura bilir miyim intel ?
    ha birde nasil performans acisindan pcde ?
  • Kurarsın. Orjinali kadar iyi netice beklemezsen gerçekten iyidir performansı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akahantopuz -- 22 Kasım 2010; 15:45:09 >
  • Mac.OS.X.10.6.3.Retail.dmg adlı bir dosya indirdim, bunu nasıl virtual makineye kurarım.

Virtual makineye bunu cd/dvd image'ı gösterdim kabul etmiyor?
  • Kurmak için kullandıgın virtual makine programı hangisi? wmWare ile yapılmış kesin neticeli anlatımlar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akahantopuz

Kurmak için kullandıgın virtual makine programı hangisi? wmWare ile yapılmış kesin neticeli anlatımlar var.

VirtualBox
  • wmWare ile denermisin
  • tamam, indirip onunla da deneme yaparım...
  • Arkadaşlar biri bana özelden snow leopard ın imaj dosyasınin linkini atabilirmi her yerde aradım ama hep dmg uzantıli var. Biri yardım etsin lütfen
  • 
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.