Şimdi Ara

Kurulabilen Mac os x for x86 internette doloşmaya başlamış (173. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.996
Cevap
3
Favori
425.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet arkadaslar 10.4.7 de mo noid den indirdim ama benim indirdigim muhtemelen bozuk cunki bi turlu dvd ye basmayi beceremedim
    zaten dem onoid de 10.4.7.iso repack diye bi dosya tekrar atmis jas muhtemelen benim indirdigim sorunlu oldugu için tekrar indirmem gerekecek :(
    elimdeki dmg dosyasini jas in anlattigi sekilde dvd ye basmayi denedim ama ultraiso ve diger bi cok programla denememe ragmen dvd yazma olayina gecince programlar tepkisiz kaliyo
    neyse repack.iso dosyasini indirince gönderecegimi söyledigim arkadaslara gönderecegim simdilik uzgunum
  • quote:

evet arkadaslar 10.4.7 de mo noid den indirdim ama benim indirdigim muhtemelen bozuk cunki bi turlu dvd ye basmayi beceremedim
    zaten dem onoid de 10.4.7.iso repack diye bi dosya tekrar atmis jas muhtemelen benim indirdigim sorunlu oldugu için tekrar indirmem gerekecek :(
    elimdeki dmg dosyasini jas in anlattigi sekilde dvd ye basmayi denedim ama ultraiso ve diger bi cok programla denememe ragmen dvd yazma olayina gecince programlar tepkisiz kaliyo
    neyse repack.iso dosyasini indirince gönderecegimi söyledigim arkadaslara gönderecegim simdilik uzgunum

indirdiğin bozuk değil sadece os x te yazılması gerekiyo; çünki *.dmg
  • dmg dosyalarınıda iso ya cevirip cd ye yazabiliyoruz,anladığım kadarıyla inen dosya bozuk inmiş .
  • yükleme DVD sini internette bir yere koyamazmımyız ? Edonkeyden indirmeyi denedim % 99.93 de kaldı.
  • 4.5 gb dosyayı nereye kim upload edecekki
  • gmail de 2 adet mail hesabı açılır. (kapasite yaklaşık hesap baçına 2.3 gb) install DVD'si winrar ile 2 parçaya bölünüp açılan mail adreslerine dosya olarak gönderilir. Hesap ve parolalar pm ile donload etmek isteyen kişilere verilir. Tabi parolaların değiştirilmemesi lazım. Bir forumda bunu görmüştüm. güzel bir yöntemdi.
  • Pardon 2 parça yapamzyız bir seferde en fazla 10mb dosya ekleyebiliyoruz. 4Gb çok fazla dosya eder.
  • en sonunda aperture ve final cut'ı sorunsuz çalıştırabildim ohh bea :)

bu fotoğrafıda ferrari fabrikasındaki ferrari müzesinde çekmiştim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Magnat_HiFi -- 31 Ağustos 2006; 15:28:48 >
  • cd versiyonunu indirdim 4 adet dmg dosyası. Ultraiso ile ilk dosyayı CD ye de yazdım ama cd den boot seçtiğim zaman cd rom boot etmiyor. Versiyonmu yanlış acaba? indirdiğim dosyada mac os x 10.4 yazıyordu.
  • yazmayı unuttum Ultraiso dmg dosyasını cd formatı olarak HFS+ gösteriyor.
  • Bu dmg dosyaları ile sorun yaşayanlar dosyaları bana gönderirlerse ben de G5 var onda sorunsuzca yazıp buradan isteyenlere ulaştırabilirim. Nişantaşı'ndayım bu arada.
  • arkadaşlar gfxforum.org sayfasından Mac OS X 10.4.7 (JaS 10.4.7) install DVDyi indirebileceğiniz rapid linklerini bulabilirsiniz. yalnız dikkat edin intel pcler için olanını indirin. tamamı 11 parça ve 2,89 gb
    ayrıca Leopard MacOSX 10.5 linkleri de mevcut

sitede birçok mac programı da mevcut.
  • aslında yaşadığımız problem dmg dosyasıyla ilgili değil
    dmg dosyasını iso formatınada çevirip yazmayı denedim yine de yazmıyo
    bendeki problem sanırım dosyanın bozuk inmesi yada öyle bişey
  • internet deki tüm dosyalar bozuk galiba 3 dosya çektim üçüde bozuk çıktı. Delirecem..
  • arkadaşlar windows programlarını mac te çalıştırmaya yarayan crossover programının betası çıkmış.ben bu programın prosunu çeşitli linux sürümlerinde kullandım çok sık hata veriyor ama linuxta paltalkı kullanmakta hoş oluyordu.şimdi mac sürümü çıkmış acaba bizim pclerde çalışırmı?bilgisi olan varmıdır?
    http://www.engadget.com/2006/08/31/crossover-mac-beta-released-run-windows-apps-in-os-x/
  • İntel baz li mac ler içindir diyor indirip deneyelim bakalim
  • Mac os x intel versiyonu satın alabileceğimiz bir yer var mı ? Bu yazaılım orjinalmidir ? yoksa edit mi edilmiştir ?
  • kısaca hack lenmiştir malesef apple mac os x i satmıyor
  • sonunda "Mac Osx 10.4 Tiger For Intel x86.iso" isimli bir dvd isosu indirmeyi başardım. DVD ye kaydettim DVD den boot ederken açılışta " This hardware configuration is not supported by Darwin/x86. (3) " diye hata mesajı veriyor ? Bu dvd hangi donanımda çalışıyor bilen var mı ?
  • yazmayı unutmuşum kurmaya çalıştığım pc dell dim 2400 intel p4 2.66 512 ram 32 mb tnt2 ,intel845chipset
  • 
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.