Şimdi Ara

Kurulabilen Mac os x for x86 internette doloşmaya başlamış (174. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.995
Cevap
3
Favori
425.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: turanX

Dikkat eden oldumu topiğimiz 61. sayfadan bir anda 92. sayfaya nasıl geldi

ben bi kaç gün önce 180 leri gördüm burda bende anlayamadım diğer başlıklardada karşılaşmıştım
  • quote:

Orjinalden alıntı: polatyy

kısaca hack lenmiştir malesef apple mac os x i satmıyor

polatyy apple mac osx'i satıyor yaw, tek kullanıcılı 129 dolar, aile paketi 199 dolar(5 kişiye kadar lisanslı).
  • arkadaşlar herkese slm benim anlıyamadıgım macbookpro da ati mobiltyradeon x1600 çalışıyoken biz neden kendi mobil x1600 çalıştıramıyoruz ? çalışıyoda benimmi haberim mi yok :( biraz uzak kaldım da :((
  • quote:

Orjinalden alıntı: bakur21

arkadaşlar windows programlarını mac te çalıştırmaya yarayan crossover programının betası çıkmış.ben bu programın prosunu çeşitli linux sürümlerinde kullandım çok sık hata veriyor ama linuxta paltalkı kullanmakta hoş oluyordu.şimdi mac sürümü çıkmış acaba bizim pclerde çalışırmı?bilgisi olan varmıdır?
    http://www.engadget.com/2006/08/31/crossover-mac-beta-released-run-windows-apps-in-os-x/

program işini beklediimden çok daha iyi bir şekilde yapıyor sağol

• quote:

Orjinalden alıntı: Magnat_HiFi

quote:

polatyy apple mac osx'i satıyor yaw, tek kullanıcılı 129 dolar, aile paketi 199 dolar(5 kişiye kadar lisanslı).

sanırım polatyy intel makinelere kurulan macos sürümlerini kastediyor
  • merak ettiğim bisey var simdi diyelim 10.4.5 yukledik ve .6 ya sonra .7 ye update yaptık
    bununla direk 10.4.7 yuklemek arasında özellikle donanım tanıma acısında cok farklar varmı?
  • Forum 30 sayfa birden nasıl atladı anlayamadım. Birkaç gün bakmadık 30 sayfa yazı mı yazıldı, nedir bu işin sırrı, bilen var mı? Enson baktığımda sayfa numarası 62-63'lerdeydi. Şimdi işin yoksa 30 sayfa ne olmuş ne bitmiş diye oku okuyabilirsen....off!!!
  • bu forumun bi azizliği bi ara yazdıklarımız siliniyordu, takmayın kafaya
  • quote:

Orjinalden alıntı: turanX

Dikkat eden oldumu topiğimiz 61. sayfadan bir anda 92. sayfaya nasıl geldi

evet farkındayım, donanimhaber bir sayfada görüntülenen mesaj sayısını düşürdü sanırım,ve bu sekilde sayfa sayısı arttı,bence çok mesaj atılan topikler için iyi olmadı ama diger küçük topikler için iyi birsey,asıl sorunu silinen mesajlar olşturuyor bence,topikte sn sayfalar mesaj silinmeleri yüzünden problem yaratıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: metinalhan

quote:

Orjinalden alıntı: Magnat_HiFi

quote:

sanırım polatyy intel makinelere kurulan macos sürümlerini kastediyor

Apple tüm pc lere kurulabilecek sekilde lisans satmıyor arkadaşlar,evet eger istiyorsanız bir mac os x lisansı alabilrsiniz ama sonucta yine kırmak zorunda kalacagınız bir sistem bu,lisans sözleşmesindede özellikle belirtiliyor bildigim kadarıyla sadece machintosh makinalarda kullanılabilecegi. Ben apple in gerçekten ürettiği tek şey olan MAC OS X i satmasından bahsediyordum,Reban apple a

• arkadaşlar mac os (10.4.6)kurmak için dvd den boot ediyorum açılışta F8 basıp boot kısmında -v yazıp kuruluma geçiyorum yükleme yapmıyor " still waiting root device " yazıp kalıyor yardımcı olabilirmisiniz

Sistemin p4 3.0, aopen i865 chipset anakart, ati radeon9600 ekran kartı, 512Mb ram
  • arkadaşlar hp nx6110 laptopa 10.4.6 kurdum bazı problemlerden sonra çalıştırdım.
    şimdi wireless ve sesi çalısmıyor
    yardımcı olacak arkadaşlar yazsınlar
  • arkadaşlar bir de
    mac de program nası kurulur yani install
  • quote:

Orjinalden alıntı: assyh

arkadaşlar bir de
    mac de program nası kurulur yani install

dmg uzantılı dosyalar mac formatı zati direkt açılıyor, sit ve zip dosyalarını açmak için stuffitextander ı yükle dosyayı üzerine bırakınca açıyor. medya dosyalarını ise vlc player ile oynatabilirsin (MPEG, MPEG-2, MPEG-4, DivX, mp3, ogg, ...) vlc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shaq t -- 3 Eylül 2006; 22:45:56 >

• hımmm güzel indirdim hemen sağolasın
    bi de şu wireless ve sese çare olsa 10,4,6 için
    soundMAX
    intelPRONET wireless

bir de mac te dikkat edilecek noktalar nelerdir
    yani neleri yapmamalıyız

cachei boşaltmak ne demek eywalla
  • bende Mac Ox X 10.4.5 kurulumunu başardım, yanlız program sıkıntısı çekiorum nereden bulabilirm link verebilirmisiniz??
  • barada var biraz
    ve google de arat
    yazıcıoğlunda da var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi assyh -- 3 Eylül 2006; 23:07:21 >
  • Evet bende sonunda dosyayi indirdim. Mac-OS-X-10.4.7-AMD.Intel-(JaS)-ISO-Repack Demoid.com da veriliyordu bu ama orayada üye olmadan bulunamiyormuş üye olalim dedim davetiyeli üyelik sistemi kurmuşlar internetin altini üstine getirdim ve torrentini buldum bir rar dosyasi 2.89 GB rar i açıyorsun karşına 4.37 GB 10.4.7.iso olarak çıkıyor. DVD ye yazdirdim o kadar uğraştımki birşey olur diye birde yedek yazdırdım şimdi kurulmayi bekliyor ama hdd de yer yok bakalim ayarlayacağım birşeyler sonra bilgi veririm. Bunun patcli olduğunu ve daha az sorun çıkardığını okudum inşallah öyledir

• 10.4.7 yi bende indirdim ama kuruluma başlamaya çekiniyorum açıkçası bir sürü şey yazılmış forumda kafam allak bullak oldu arkadaşlar kurulum işi çokmu zorda bu kadar uzatılıyor grafik arayüzü mevcut sanırım yeterli bir ingilizceyle sorunlarımı çözemezmiyim bide virtual machine olayını tam olarak anlayamadım direk dvd den boot ederek kursam ne olur virtualden kursam ne olur fark ne açıkçası ben virtual machinei windows üzerinden başka bvir işletim sistemi çalıştırıyor diye biliyorum ama okuduklarımdan sonra kafam biraz karıştı bana bu konuda bilgi verebilirmisiniz.
  • elindeki dvd kurulabiliyormu dye vmware den kurabilirsin windows üzerinde kurulum gerçekleşiyor programın kendi penceresi var orda kuruyosun kendin belirlediğin ram ve sanal disk üzerine kurulum yapılıyor
  • 
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.