Şimdi Ara

Kurulabilen Mac os x for x86 internette doloşmaya başlamış (141. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.996
Cevap
3
Favori
425.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • .vmw için flip4mac i kullanabilirsin, seri numarası serialbox ta filan vardır sanırım
  • @polatyy

pm mesaj alanın dolmuş..
  • quote:

Orjinalden alıntı: DaVinci

.vmw için flip4mac i kullanabilirsin, seri numarası serialbox ta filan vardır sanırım

indirdim ama İntex x86 base cart curtlarda çalışmadığını hata iletti.Ne iş anlamadım.

Şu boot olayı çok yazıldı çok çizildi.

Ama bana Diskos5 i Diskos2 nasıl yapılacağını ve xp kurulu en son Macosx i de kurduktan sonra en azından XP yi nasıl açabileceğimi söylermisiniz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: turanX

quote:

Orjinalden alıntı: shappy

Kolay gelsin en sonunda senin dediğin torrenti indirdim kurdum teşekkür ederim fakat başka bir problem çıktı karşıma bu dvd kurulumu benden aktivasyon kodu istiyor internetten bakıyo ve aktivasyon kodu istiyor internet bağlantısını kesip te mi kurayım yoksa bunun bi kodu varmı ? varsa nereden bulabilirim şimdiden teşekkür ederim...

shappy; kardeş bu meret akivasyon kodu felan istemez heralde ilk açılışta yanlış bişeyler işaretliyosun 60 gün trial mac falan fillan feşmekan bişeyler soruyo ya onlara no de geç sen en iyisi herşeye no de gitsin sadece kullanıcı ismini gir adres tel bölümünede abuk subuk bişiler yaz gitsin...

Teşekkür ederim onu hallettim fakat bu sefer de ses kartımı kuramıyorum creative 5+1 ses kartım var cd sini takıyorum ama bişey yok bunda donanım ekle filan yokmu allah aşkına deli olacam

bi de türkçe yapamadım yaaa :) sana zahmet bi yardım kolay gelsin...

• quote:

Orjinalden alıntı: khn

quote:

Orjinalden alıntı: DaVinci

.vmw için flip4mac i kullanabilirsin, seri numarası serialbox ta filan vardır sanırım

indirdim ama İntex x86 base cart curtlarda çalışmadığını hata iletti.Ne iş anlamadım.

Şu boot olayı çok yazıldı çok çizildi.

Ama bana Diskos5 i Diskos2 nasıl yapılacağını ve xp kurulu en son Macosx i de kurduktan sonra en azından XP yi nasıl açabileceğimi söylermisiniz?

mac i kurduktan sonra özelliklere girip diskXsY X ve Y sürücü sayısı ve kaçıncı bölmede olduğuna göre değişiyor ordan bakabilirsin xp yi tekrar açabilmen içinse mac i açıp denetim masasından startup a girip ordan windows un olduğu sürücüyü seçip restart ediyosun

arkdaşlar eksik yada bi yerde hata varsa düzeltin

• quote:

Orjinalden alıntı: mermis

@polatyy

pm mesaj alanın dolmuş..

bakiyim ama dolu deildi yawwwww

edit: doluymuşşş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SERIM -- 5 Haziran 2006; 23:48:00 >
  • quote:

@turanX gönderdiğin 10.4.6 sorunsuz, ama 10.4.5 te problem var.

Yaklaşık 1 saat beklememe rağmen o gri ekran install menüsüne geçmiyor.

@scanmanw için 2 DVD yi 3520a ile kopyalamaya çalıştm.

Ama iki sorun la karşılaştım.

1.cisi mecburen image alarak 10.4.6 yı pc ye kaydettim.

Normal Nero EXPRESS menüsündeki <Save Tracks >den <hem .iso hem .nrg olarak.

Ve DVD ye yazdırdım.

Ve boot ettim ama Darwin X86 YAZDI ve yükleyecek;

Media error 64 diye bir şey çıktı.

Şu ana dek imajları hep böyle alıp yazdırdım böyle sorun yoktu.

Sizce farklı bir şey mi yapayım.

Ayrıca 10.4.5 İN imajını alayım dedim yarısına gelmeden oda erro verdi.

Yani kanaatimce 10.4.5 DVD YA bozuk yada LG DVD-ROM ile Nec 3520a okuyamıyor.
    @scanmanw

bugün kargoya verecektim son anda dvd-rw elime geçmeme rağmen yadırdığım dvd ler boot etmiyor.

Sizce nasıl imaj alayım o diğer teknik ayarları anlamıyorum.

Şimdiden Teşekkürler.

khn arkadaşım ben bu sorunu aşacam diye inat ettim bi kutu dvd yaktım %65 te eror verior deli oldum lg 16 dvd rw daha 2 aylık nero olmuyo dedim başka çareler denedim sonuç zayıf dikkat edilecekler ayarlarda bi yerde hsf destekleme var ona chek atacaksın + yavaş + iyi media 5 6 tanede bir hala yakıyo onun önüne geçemedim :) belki lg sorunu kolay gelsin :))

• Ne clone ne nero sürümleri en güzel Alcohol 120 de.

DMS ler beni uyuz ettikten sonra , Monarch DVD lere sorunsuz yazabildim.

Hepsini teker teker denedim.İnstall menüsüne kadar sorunsuzca geliyor.

@scanmanw,@metinalhan,@ceday34,@baybay,@MSY1987 bu arkadaşlar ellerine ulaşınca en az 1 er kişiye göndeririler.
  • MacDrive 6.1.2 kurdum XP ye... mac HD mi gayet güzel görüyor...
    bilmiyorum muhtemelen linkini burda vermek yasaktır ama isteyen olursa PM atabilir bana
  • MacOSX 10.4.6 Goatsecx DVD isosunu indirdim
    bunu deneyen oldu mu hiç Jasc isodan farklı mı?
  • PS2 klavyelerini değiştirmek isteyenler; Samsung-pleomax alabilirler. Dün aldım ve OsX'de denedim. Gayet güzel çalışıyor. Çalışan ekstra tuşlar: ses açma kapama(kısma ve yüksltme de), power, sleep, wake-up tuşları osx tarafından algılandı. Klavyede orjinal apple klavyelerdeki gibi eject tuşu yok. Klavyede iki ad. usb hub da var(apple klavyelerdeki gibi). PC'de kullandığım en iyi klavye. OsX'de de iyi çalışması cabası. Apple da siyah klavye yok. Benim gibi ille de siyah diyenler alabilir.
  • DVD leri Ultraiso da yazın.bir de bu programı deneyin...
  • quote:

Ne clone ne nero sürümleri en güzel Alcohol 120 de.

DMS ler beni uyuz ettikten sonra , Monarch DVD lere sorunsuz yazabildim.

Hepsini teker teker denedim.İnstall menüsüne kadar sorunsuzca geliyor.

@scanmanw,@metinalhan,@ceday34,@baybay,@MSY1987 bu arkadaşlar ellerine ulaşınca en az 1 er kişiye göndeririler.

Teşekkurler dvd yi az önce aldım ama dvdyi dvd sürucume taktım 186 kb buyuklugunde gosterıyor içınde birkactane BOOT. Help.txt yazam dosyalar var acaba bı sorunmu var yoksa xp altında mac klasörlerını gostermiyormu bide dvd de halka seklınde bır iz var acaba ondan olabılırmi?
    tesekkurler ayrıca @scanmanw senin dvd saglamsa ben cumartesi malatyaya gelecem senin dvd den bi kopya alayım..
  • DVD yi göndermeden hepsini teker teker Hem lg hem NEC de denedim .İnstall menüsününe kadar geliyor.

Evet boyut olarak bende anlayabilmiş değilim.Bendede o boyutta.

Bu arada Halka şeklinde izmi? Ben O Aras Cargo'nun ...... varya zaten bir mng diğeri Aras.

Dosya zannedip üzerine oturmuşlardır.

Neysehayırlısı olsun.Tertemiz bir imaj çek.

Valla ben Alchol 120 kullandım nero ile bile yazdırmadım.

Nero error merror diye
  • Arkadaşlar ben M-Audio 2496 Audiophile PCI ses kartı aldım kartın mac yazılım cd'si bile var yazılımını yüklüyorum ama bir türlü çalıştıramadım bana yardımcı olun. mac'i Yeniden'mi Yüklemem gerekiyo? ses kartını takmadan önce onboard'tan ses alıyordum. biostan kapattım hala onumu arıyo acaba!

Not:Bukadar pahalı ses kartına gerek yoktu diyeceksiniz ama ben müzikle uğraştığım için bu kartı zaten almam gerekiyodu.

• quote:

Orjinalden alıntı: mustyldz

Arkadaşlar ben M-Audio 2496 Audiophile PCI ses kartı aldım kartın mac yazılım cd'si bile var yazılımını yüklüyorum ama bir türlü çalıştıramadım bana yardımcı olun. mac'i Yeniden'mi Yüklemem gerekiyo? ses kartını takmadan önce onboard'tan ses alıyordum. biostan kapattım hala onumu arıyo acaba!

m-audio nun sitesine bakıp mı aldın? m-audio intel mac ler icin ilk sürücü yayınlayan firmalardan birisi fakat bildigim kadarıyla usb ve firewire kartlar için sürücüleri var ,pci ses kartları icin henuz intel sürücüleri yayınlamamış olabilir,eger şansın varsa usb veya firewire bir modelle değişmeni öneririm,bende müzikle ilgileniyorum pci karttan daha iyi sonuc alırsın firewire kartlar ile.

Edit: sitede upgrade driver lar var ama özellikle intel için olanlar arasında senin kart yok,istersen siteden driver indirip bir dene hala olmuyorsa ya senin kart için intel driver bekleyeceksin yada kart ı değiştireceksin.

Kurulabilen Mac os x for x86 internette doloşmaya başlamış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SERIM -- 7 Haziran 2006; 11:39:03 >

• Polatyy Hocam çok Teşekkür ederim hemen bakıyorum. inşallah vardır.
  • @ender @ramco
    macdrive ile ilgili olarak PM attım size
  • torent indirmeye basladım ama cok yavas ...

DVD ISO yapan arkadaslar varsa bana yollıyabılırmısınız pls.....
    Ucretı neyse verebılırım... PM atmanıs yeterlı
  • quote:

DVD yi göndermeden hepsini teker teker Hem lg hem NEC de denedim .İnstall menüsününe kadar geliyor.

Evet boyut olarak bende anlayabilmiş değilim.Bendede o boyutta.

Bu arada Halka şeklinde izmi? Ben O Aras Cargo'nun ...... varya zaten bir mng diğeri Aras.

Dosya zannedip üzerine oturmuşlardır.

Neysehayırlısı olsun.Tertemiz bir imaj çek.

Valla ben Alchol 120 kullandım nero ile bile yazdırmadım.

Nero error merror diye

Tamam teşekkürler bi denerım olursa olur olmasada bakarız tşk
  • 
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.