Şimdi Ara

Kurtlar Vadisi Pusu 27. Bölüm Fragmanı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • +++++
  • teşekkürler,yine güzel bir bölüm bizleri bekliyor.
  • Polat ölmez ve vurulmaz çünkü daha yeni bıçaklandı
  • quote:

Orjinalden alıntı: To die

Polat ölmez ve vurulmaz çünkü daha yeni bıçaklandı

Muroya arkadan carpan husnu bey muro daha çok yaklaştiricak diye yaziyordu özetinde bence orda hakana pusu var
  • saol kardeş
  • Polat pasif ya. OOOOO bir günde pusuya düşme arkadaş. Yine sıkıcı bir bölüm olacak
  • quote:

Orjinalden alıntı: caiz2005

Polat pasif ya. OOOOO bir günde pusuya düşme arkadaş. Yine sıkıcı bir bölüm olacak

dizinin ismi ne?
  • quote:

Polat pasif ya. OOOOO bir günde pusuya düşme arkadaş. Yine sıkıcı bir bölüm olacak

Heralde sana zorla izletiyolar madem beğenmiyosun izleme
  • BÜYÜYÜNCE POLAT OLAAAACCAAAAAAMMM !!!!! MÜHEHİHİHİHİİİ
  • quote:

Orjinalden alıntı: _KuruKafa_

BÜYÜYÜNCE POLAT OLAAAACCAAAAAAMMM !!!!! MÜHEHİHİHİHİİİ

Al işte bi tane daha
  • quote:

Orjinalden alıntı: IloveYouTuqcee

quote:

bu hukumeti begenmeyen ab ye gitsin begenenler irana gitsin onu gebenmeyen izlemesin!!!
    ne kadar sefil bir dusunce halimiz var millet olarak adam elestriyor bu cok ogal bencede artik polatin basina birsey gelmesinin bizim icin onemi yok olmeyecegi zaten belli !!! gecen haftada muro hakan polat ayni mekana muro elinde bombaya odaklanmis hakan polatin arkasindan kosuyor polat orda kiz davasinda falan filan bu ne ya bbg evinde yasiyorlar sanki !! cok daha kaliteli senaryolar bolumler izledik ve o kalitede olmasini bekliyoruz !!
    buda bir izleyici olarak en dogal hakkimiz!!!

• kurtlar vadisi fantastık bılım kurgu alanında başyapıttır yorumlarımızı dıkkatlı yapalım
  • hakana tuzak kurdular bence.adülhey arkadan kafasına silahı dayar
  • quote:

Orjinalden alıntı: IloveYouTuqcee

quote:

Diziyi seviyorum. Oyuncularda iyi ama eleştiri yapmak hakkım. Eğer birkaç bölüm daha saçma sapan giderse izlemeycem. Kimsenin zorla izletmesine gerek yok ama madem izliyoruz güzel bir senaryo bekleriz her halukarda

• senaryo kalitesinde düşüş olduğu gerçeği gözardı edilemez...
    ama yinede izliyorum ilk çıktığı zamanları sevmiyordum ancak şu an izliyorum...

buna paralel yukarıda bir arkadaşımızın dediği gibi ''lütfen yorumlarımızı dikkatli yapalım''...
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ado

senaryo kalitesinde düşüş olduğu gerçeği gözardı edilemez...
    ama yinede izliyorum ilk çıktığı zamanları sevmiyordum ancak şu an izliyorum...

buna paralel yukarıda bir arkadaşımızın dediği gibi ''lütfen yorumlarımızı dikkatli yapalım''...

Ekran ve efekt kalitesinde artıs olduğu kaçınılmaz...ve Rtük baskısı sebebiyle artık eskisi gibi deil Kv rtuk izin verse eskisinden daha güzel bi hal alır dizi..ama sınırlamalar var
  • uln aksam bi arkadas tanıdıgın bi mekanı kapatmıs asker eğlencesi flan oraya davet etti k.v. sevgisi de hiç bitmiyo hangisine gitsem ya offf tam gününü bulmus ya
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.