Şimdi Ara

Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D) (1929. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
52.775
Cevap
91
Favori
1.663.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19271928192919301931
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -Pisagor-

Nete düşmüş çekelim hemen.

Nerden indiriyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: |M|N|Ç|

quote:

Nerden indiriyorsunuz

Torrent'den indiriyorum.
  • Tapınak falan noluyo Polat
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: |M|N|Ç|

quote:

Nerden indiriyorsunuz

Torrent'den indiriyorum.

Torrent linki google da arayinca bulunuyormu yoksa bildiğiniz bi yer mi var varsa alabilirmiyim

• vay arkadaş girmedikleri bir vatikan kardinal papa tapınak şovalyeleri kalmıştı onlara tek bölümde girip cıktılar
  • sezon finalinde yine Andy Garcia'yı görürüz
  • Harbi sağlam bölümdü bundan sonrası da böyle devam eder umarım
  • Harbiden sağlam bir bölümdü.

Masonizm,Gladio,Mafya,Terör Örgütleri ve arkasındaki güçler,Uluslararası politikalardan sonra gündemimize Tapınakçılığı taşıyan KV:P'ye teşekkür ediyorum.Bu sezon izlediğim sağlam bölümlerin arasına girdi bu bölüm.

Şimdi gerçekten senaristlerin bu tapınakçılığın ardını kaşıması ve bu olayın üstünden senaryoya devam etmesi gerekir diye düşünüyorum.Çünkü girdikleri konu Polat'ın dediği gibi dönüşü zor olan bir yol.Bu konu üzerinde yazılmış bir çok kitap yapılmış bir çok film mevcut.İsteyenler en basitinden Raymond Khoury'nin Son Tapınak Şövalyesi kitabını , melekler ve şeytanlar filmini izleyebilirler.Ufaktan konuya girişiniz olur.

Arkadaşlardan biri Tapınakçı kadın ile elif'in ne alakası var diye sormuş.Bence büyük ihtimalle o kadın joseph'in karısı,yani elifi büyüten aile dolayısı ile elif'in annesi.Polat için "kızımın babası kadar önemli" demesi bu yüzden.Ayrıca feller zaten tapınakçıydı,bunu anlamak zor değil.Davuttaki kripteks muhtemelen sahte veya polatın hazırladığı evraklarla dolu.Davut'un polatı harcamaması yada polatın davutu uzun süre harcamaması ve HALA polatın inciden boşanmamış olmasının sebebi davutunda tapınakçı omasından dolayıdır.Ancak şuda var polat tapınakçılara direk hizmet etmiyor.Sadece onların gücünü kullanıyor.Lakin şu raddeden sonra olay tamamen tapınakçıların polat ile savaşına dönecektir ve iyikide böyle oldu.Biz büyük düşmanlar ile büyüyen dizi izlemek istiyoruz.
  • mükemmel bölüm olmuş sarışın hatuna öldüm bittim

@NoobAccountant dediklerin çok mantıklı üstad

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeylerBeyi35 -- 26 Nisan 2013; 1:08:51 >
  • Nazife'nin baktığı resimlerde Polat'ın İskender'in elindeyken yemeğini getiren adam vardı dikkatimi çekti söyliyeyim dedim..
  • tapınakçılar girsin araya fakat düşman olmasınlar ya filmin sonunda düşman olsunlar,şu an polatla ortak olsunlar emrime gireceksin dediğinden polat çok emindi.bu kadın neden ters köşe yaptı ki
  • Polat kurtulacak arazın elinden, o da şu şekilde olabilir Abdülhey veya Cahit ya da Polat'ın herhangi bir adamı Araz'a ulaşır ise polat kurtulacaktır, malum kız kardeşi Manolya elinde. Psikopat Cahit nasıl adamın gözünü oydu la öyle
  • yıl 2013 hala şu nazifeyle kocası ölmedi gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stormeagle2

yıl 2013 hala şu nazifeyle kocası ölmedi gitti.

ömer baba bence dizinin tadı.ama nazife çok gereksiz ve kıl bir karakter oldu.mafya gibi abin ordaysa sen niye burdasın abdülhey diyor.dünya senin oğlundan mı ibaret.nergis karahanlı oğluna bile doyamadı
  • ezio auditore da firenze
  • oha bölüm süperdi
  • Bu bölüm giren kadın oyuncunun adı ne la merak ettim
  • Bu kadin le polat bir plan yapmis olabilirmi ? Polat neden dondunde emrime gireceksin dedi ? Tapinakcilar polatin dusmani degilmi (belgeler icin anlastilar da) bu mabed uyeleri nerde bunlarin mabetleri nerde? Tapinakcilar polata nedeb sifre falan verdiler ?

• quote:

Orijinalden alıntı: tylerdurden10

Bu bölüm giren kadın oyuncunun adı ne la merak ettim

funda ilhan
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheProphecy

Nazife'nin baktığı resimlerde Polat'ın İskender'in elindeyken yemeğini getiren adam vardı dikkatimi çekti söyliyeyim dedim..

Ben de farkettim,hatta o bolumlerde kacarken adamin cakmagini araklamisti.. :D

• 
Sayfa: önceki 19271928192919301931
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.