Şimdi Ara

Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D) (1922. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52.776
Cevap
91
Favori
1.663.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19201921192219231924
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tapinakcilar bir anda orayacikmaz bari ihtiyarlar heyetinin haline bakin
    Elifte elif polati boyle istemediler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • helikopterden inen taş kadın poyraz'a ''buraya polat alemdarın şifresiyle gelebilmenden etkilendim doğrusu'' diyor, polat tapınakçı olabilir

poyraz komutanı gömmemiş koltukta oturuyodu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoelBabanınDayısı

helikopterden inen taş kadın poyraz'a ''buraya polat alemdarın şifresiyle gelebilmenden etkilendim doğrusu'' diyor, polat tapınakçı olabilir

Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D)

• quote:

Orijinalden alıntı: senselock99

benimde aklima bi duşunce geldi biraz sacma olabilir ama ondan baskasida aklima gelmedi poyraz polata birsey soracakmus ve cevapi sadece polatta varmis ihtiyarlar vs bilmiyormus zaten ihtiyarlarin bildigi kirmizi kitap vesayre poyraz onlari sormayacaksa eger acaba poyrazin karalteriyle biraz ilgisiz ama kurtlar vadisini izleyenler bilir kriptex vardi masonlarla ilgili polat onu 2 kere kopyalamis hatta ezberlemis birinide hatta ilk pusu bolumlerinde davut tatarogluna vermisti acaba poyraz onun yerinimi soracak? belkide farkindaysaniz ihtiyarlar konusunun sonu geliyor yani sencer olecek iste e hain main felanda kalmayacak biri aksacli olacak belkide senaristler bu konudan diziyi devam ettirebilirler diye dusunuyorum

Bilmisim lan vala :D

• İskenderden bahseder insallah poyrazAdam dizideyken Superdi

• quote:

Orijinalden alıntı: tozilec

quote:

helikopterden inen taş kadın poyraz'a ''buraya polat alemdarın şifresiyle gelebilmenden etkilendim doğrusu'' diyor, polat tapınakçı olabilir

Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D)

Hasta herif
  • erkan ömer babaya mı yastığı dayıyor yoksa

polatın izler uludağa kayak yapmaya gitmişte kar gözlüğü iz yapmış kıvamında
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZEUS__

erkan ömer babaya mı yastığı dayıyor yoksa

En son Sencer hastahanede yatıyordu bence Senceri boğuyor.

• o deil benim aklım 189 bölümde ömer babayı çıkardıkları mezar polat in ilk polat olmadan halimi varmiş orda orda o varsa neden ona soru sormadılar ben orda baya bi onu topa tutarlar dedim ama hemen es geçmişlar
  • dizi zaten konu olarak türkiyede sona geldiler..ihtiyar heyetindeki hainde çktı piyasaya
    artık bundan sonra tapınakçmıdır..illuminatimidir..belki bir sezonda öyle gider..
  • Tapinakcilar filan nedir beyler gundemdende uzak kaldik

• Polatın yüzü okadar ne cabuk iyileşmiş hani son bir büyük ameliyat olacaktı
  • Alıntıdır ..

memati'yi vuran adam polat'a önce sevdiklerin ölecek en son sen öleceksin demişti .

bu sözü duyar duymaz aklıma tapınak şovalyeleri geldi.

ayrıca mematinin vurulmasının ardındaki gerçekleri bilen kişilerde öldürüldü.(ihtiyarlar başkanı,ragıp polis,memati'yi vuran adam) ayrıca son sahne oldukça gizemli bitti. cemal'in biz zehirle mehirle eylem yapmayız demesi'de memati'yi vuranların örgüt olmadığını gösteriyor.

bence masonlar yeni sezonda gelicekler ve memati'yi onların kaçırdığını görücez.

olabilir mi böyle bişey ?
  • quote:

Alıntıdır ..

memati'yi vuran adam polat'a önce sevdiklerin ölecek en son sen öleceksin demişti .

ayrıca mematinin vurulmasının ardındaki gerçekleri bilen kişilerde öldürüldü.(ihtiyarlar başkanı,ragıp polis,memati'yi vuran adam) ayrıca son sahne oldukça gizemli bitti. cemal'in biz zehirle mehirle eylem yapmayız demesi'de memati'yi vuranların örgüt olmadığını gösteriyor.

bence masonlar yeni sezonda gelicekler ve memati'yi onların kaçırdığını görücez.

Memati öldü,gömdüler hocam..
    Ayrıca zehir olayına gelecek olursak 26.bölümdü galiba,istihbarat başkanının cenazesinde Polat'a gitmesi gereken yeri söyleyen adamı Hakan takip ettiğinde ve adam bunu anladığında yine zehirli hap çıkarmıştı,aynı bölümde Polat'ın binmesi gereken vapura Hakan'ın bindiği durumda da mavi montlu ulak aynı şeyi yapmıştı,isteyen arkadaşlar bakabilir.

• quote:

Alıntıdır ..

Mantıklık,olayın hiç bu yanını düşünmemiştim,sorguda adam gerçekten öyle demişti.Umarım madetçilerdir.Çünkü arkadaşların dediği gibide ihtiyarlar,heyet bitti artık,gizemli kalan tek şey mabet.Bu konuya girmeyecekseler bile polat neden bu kelimeyi zikretti ki ?
  • helikopter'den inen kadın ,

1. tapınakçı

2. elifi amerikada büyüten joseph'in karısı .
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZEUS__

erkan ömer babaya mı yastığı dayıyor yoksa

Erkan Sencer'den intikamını alıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mami_24

Tapinakcilar filan nedir beyler gundemdende uzak kaldik

Karahanlı mensup olduğu oluşum diye biliyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elifi isteyen kadın safiye karahanlı olabilirmi ???
  • Son zamanlarda aşırı derecede dizi iyi gitmeye başladı bu bölümde çok heyecanlı olacağa benziyor.
  • 
Sayfa: önceki 19201921192219231924
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.