Şimdi Ara

Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D) (1923. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
52.776
Cevap
91
Favori
1.663.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19211922192319241925
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D)

şimdi de tapınakçı oldu, yakında sivil savunmada çalışıyorum diyebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flasource -- 23 Nisan 2013; 12:46:20 >
  • bu poyraz 10 yıldır sözde zindanlarda... ama türkiyeye gelir gelmez çağın teknolojilerini çok iyi kullanmayı biliyor, uzaktan görüntü aktarımı cep telefonları vs...
    ayırca polatın güzel bir kız kardeşi vardı, hiç değinilmedi sanırım bu kv pusu serisinde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x2y -- 23 Nisan 2013; 15:17:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: x2y

bu poyraz 10 yıldır sözde zindanlarda... ama türkiyeye gelir gelmez çağın teknolojilerini çok iyi kullanmayı biliyor, uzaktan görüntü aktarımı cep telefonları vs...
    ayırca polatın güzel bir kız kardeşi vardı, hiç değinilmedi sanırım bu kv pusu serisinde...

offf bu çok iyiydiHocam hemen yaz vadiye nolduuu hadiii VS..:))
  • tapınakçıyım dedi böyle bir şey imkansız. karahanlı tapınakçı idi. polat değil. poyraza yem atıyor. karahanlının kriptex ini okuduğu bildiği için birkaç şey atmıştır kafadan ama kadının lafı aklıma takıldı polat alemdarın şifresi ile geldin falan dedi eğer gerçekten tapınakçı ise eski bölümlerde çok hata var demektir yani polat alemdar aslında hain idi ama devlet için çalışarak ihtiyarların gözüne girdi ve sadece tapınakçılara ihtiyarları deşifre etmek için mi? yani çok hatalı olur. yani bence salladı poyraz yutarsa diye yoksa kim başrol olacak polat kötü karakterse başrol o zaman akif mi olacak? polat ile savaşacak? saçma yani. yahu bişey daha var tapanakçıyım dedi sonra fragmanda biryerleri gösterdi kadın çıktı tapınakçılar ise ne bu tesadüf adını andı çıktı tapınakçılar vb. yinede polat bence tapınakçı olsa bile babası karahanlıyı tapınakçılar öldürdüğü için numaradan tapınakçı olmuştur. babası karahanlının intikamını almak için vb.
  • Arkadaşlar harikasınız yaw fragmandan bile tüm sezonları birleştirip sinema yaptınız tekrar
  • Elif'in üvey annesi kızını almaya gelmiş,dizi ihtiyarlardan sıyrılıyor gibi..
  • Çözümlemen çok ters wintersun arkadaş.
  • Koskoca ihtiyarlar 10 bolumde coktu ya

Memati gelmez artik gomuldu adam

O helikopter inan kadin safiye olamaz bile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Aslan, Ersoy, Mete.. Hepsi bitti"

Hacı İskender'i unuttu adam ya en önemlisi
  • Dizinin şu bölümünde konu anlamında çok alakasız sahneler var.Şimdi poyraz 10-15 yıl önce,askerlikten atılmış güzel yetişmiş bir kişi.(bu adamlar tapınakçılardan,teknolojiden anlamayan adamlar)(Bakın aron fellerin kullandığı sistemlere,çünkü adam aktif çatışmalarda vb. bulunmuyor sadece yönetiyor)..
    Bu kişi(poyraz) geliyor polata senin rüzgarın kaynağı ne diyor, Bu tür adamlar ne anlar,kim kimin için çalışıyor,derin devlet,devletler arası ilişkiler,bunlar emir kuludur,çıkar dağa adam öldürür,bu adam gelmiş polat'a arkanda kim var diyor madetçileri anlatacakları bir gerçekte,çok yanlış yerden bağlamışlar,poyraz gibi biri ile
  • Kurtlar Vadisi Pusu'da yeni dönem mi başlıyor?

Kurtlar Vadisi Pusu'nun 190. bölüm fragmanı geniş yankı uyandırdı. Polat'ın "Ben tapınakçıyım" sözleri ekran başındakileri şoke etti. Yeni bölümde neler olacak?

Türkiye’nin fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu’nun soluksuz izlenecek 190. bölümü, 25 Nisan Perşembe akşamı atv ekranlarında olacak.

İşte Kurtlar Vadisi Pusu’nun 190. bölümünde yaşanacaklar:

Polat Alemdar’ın maskesi çıkıyor!

Kurtlar Vadisi Pusu’da yeni bir döneme mi giriliyor? Polat Alemdar tapınakçı mı?

Erkan kimi öldürecek?

Poyraz’ın bildiği Polat’a ait şifre ne?

Poyraz’ın öğrendiği şifre ne? Poyraz, Polat’tan intikam almak için kiminle iş birliği yapacak? Polat’ın arkasında kim var?

İhsan’ın sakladığı sır ne?

Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası, 25 Nisan Perşembe akşamı atv ekranlarında yayınlanacak Kurtlar Vadisi Pusu'nun 190. bölümünde olacak…

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 23 Nisan 2013; 21:44:28 >
  • Herseyi gectimde bu polatin surati kendi kendini mi iyilestirdinanomit usulu artik vucud kendini yeniliyor desene x-men gibide olabilir belki
    Bir suratinda kirmizi cizgi kalmis oda 1 haftaya tamamdir

• quote:

Orijinalden alıntı: rainbow05

Herseyi gectimde bu polatin surati kendi kendini mi iyilestirdinanomit usulu artik vucud kendini yeniliyor desene x-men gibide olabilir belki

Doktor birşey yapmıştı hani sakal çıksın diye, sakal bırakınca izler belli olmaz felan
  • quote:

Orijinalden alıntı: tozilec

quote:

Herseyi gectimde bu polatin surati kendi kendini mi iyilestirdinanomit usulu artik vucud kendini yeniliyor desene x-men gibide olabilir belki

Doktor birşey yapmıştı hani sakal çıksın diye, sakal bırakınca izler belli olmaz felan

Hadi ona inandik diyelim
    Suratinin ust kisminda da baya iz vardi o izler yok olmus polat caktirmadan ameliyat mi oluyor

• quote:

quote:

quote:

Hadi ona inandik diyelim
    Suratinin ust kisminda da baya iz vardi o izler yok olmus polat caktirmadan ameliyat mi oluyor

En iyisi buna takılmamak, adamın yüzü yoktu şimdi eskisinden pürüzsüz oldu
    Morfin olayı da güme gitti birden ihtiyacı kalmadı
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hadi ona inandik diyelim

Sonuna kadar izleyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: JasonBaba

quote:

quote:

quote:

quote:

Hadi ona inandik diyelim

Sonuna kadar izleyin

2 ay falan maskeli bölüm izledik,bu yönde eleştiriler de olmuştu. Onlar da haklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JasonBaba

quote:

quote:

quote:

quote:

Hadi ona inandik diyelim

Sonuna kadar izleyin

şunu izledikden sonra tebriketmek lazım bak ben böyle hiç düşünmüyordum o çok hakli bence
  • Neden tapınakçı lafına takıldınız
    Racon kesmek için bir benzetme yapmıştır aklınca
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alperen02

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

quote:

Orijinalden alıntı: AURIS

Dizi iyice saçmalığı ele aldı. Bu bölüm için konuşayım.

- İstihbarat başkanı gibi birinin ve yanındaki özel adamların keklik gibi avlanması, kabak gibi belli olan binada zarf işini halletmesi / mekan değiştirmemesi
    -Cahit gibi adamı avrat tripleri ve polatın müdahale etmemesi
    -Ülkeyi yöneten en değerli adamların korumalarının yine keklik gibi avlanması. Tamam özel timlerin kolay harcanma olayına alıştıkta, kıçı kırık Mete'nin timi nasıl ihtiyarlar heyeti üyesi'nin timini bu kadar kolay harcıyor.
    - Koskoca Paşanın tek araba , 2 korumayla yola çıkıp kolayca takip edilmesi
    - Ve yine kurbanlık koyun gibi bekleyipte , elindeki silahla 1 el Mete'ye ateş edememesi. Herşeyi geçtim madem bu dizi gerçekleri anlattığını iddia ediyor , o rütbedeki adamın o kadar kolay ölmesi...

Aklıma ilk gelen saçmalıklar bunlar, uğraşsam dahada bulurum . İktidar yalakalığı yapıp ekseninden sapmasını söylemiyorum bile... 10 yıl 10 yıl diye bas bas bağırıyorlar mantık hataları dolu dizi.
    Şimdi diyeceksiniz ki e kardeşim zorla mı izletiyorlar , izleme ! Siz söylemeden ben cevap vereyim ; 10 yıldır ilk bölümden itibaren rutin olarak izlediğim diziyi takdir edersiniz ki bu kadar kolay bırakamıyorum ayrıca eleştiri yapmakta en doğal hakkım.

Diziye Kara ve Erkan bir nebze hareket katmıştı. Baktılar Polatın önüne geçiyor, Kara pasivize edildi , Erkan komaya girdi. Şu anda dizide tek izlenmeye değer adam Kara , onuda çok geçmez öldürürler zaten.
    Kvp senaristerini bir Fenerbahçeli olarak Aykut Kocaman'a benzetiyorum. İnsanı kanser ediyorlar, diziden zevk aldırmıyorlar.

Biraz uzun oldu ama, okuyana teşekkürler. İnsan üzülsede bu gidişle 10 yıllık rutinmizi terk edeceğiz anlaşılan.

Katılıyorum. Filmi başından beri belli bir mantık çizgisinde götür götür; sonra böyle saçmalıklara boğ. Kabul edilecek, tahammül edilecek birşey değil. Bu sebeple birkaç bölüm biriktirip netten seyrediyorum. Hiçbir heyecan vermiyor artık ama aynen senin dediğin gibi bırakamıyorum da. Benim isim tutma konusunda hafızam biraz zayıf. Gözümün önüne daha niceleri geliyor da aklıma isimleri gelmediği için yazamıyorum. AKlıma ilk gelenleri tarif edeyim; anlayacaksınız zaten.

- Kır saçlı Mete'nin adamı (Mete'de ölmüş galiba ama ben o bölümü seyretmedim daha)
    - Kara'nın adamı
    - Gençlerin ekibindeki hacker (Sencer'in öldürdüğü)

Senin yazdıkların da var tabi bu listede. Özellikle bu üçünün ölümüne acayip içerledim ya. Kafayı çizdirecek bunlar bize sonunda. Tamam, birşeyleri elde etmek için bedel ödersin ama herşeyin de bi sınırı var arkadaş. Ne öyle koyun gibi adam harcıyorsun yaw diziden. Tam birisi randıman almaya başlanıyor dizide, yakın zamanda götürüyorlar herifi. Mantık hatasının da ötesinde, böyle saçmalık olur mu yaw? Yakında Kara'yı da harcarlarsa şaşırmayacağım bu sebeple.

Senariste en iyi duygularımı iletiyorum bu arada.

Kir sacli metenin adami (aziz) ben niyeyse o olunce uzulmedim ama mete olunce uzuldum.zaten su dizide olumlereine uzulugum az kisi var memati-muro ve adamlari-purmuz-nevzat-eren-ferman ve baki'nin olumlerine uzuldum baya.

Kotu olsada iskenderin diziden ayrilmasinidafeller bile ayrilmasa iyiydi.iskender oldu dizi bozuldu su aralarduzgun gibi ama LUTFEN POLAT SU SACLARİ KİSA BİRAKSİN UZUN DAHA YASLİ GİBİ OLUYOR

Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D)

Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D)

Yani??

Simdiki halide tamam iyi ama eskisi daha iyiydi

• 
Sayfa: önceki 19211922192319241925
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.