Şimdi Ara

Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D) (1924. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
52.775
Cevap
91
Favori
1.663.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19221923192419251926
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • böyle gizemli konular işlenmesi seyirciyi merak içinde uyandırması çok güzel oluyor.

aksiyona patlamalara gerek yok.
  • hakikaten saçı kestirince daha genç oluyor
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=FMhhr4K5ghs#!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emir -- 24 Nisan 2013; 13:51:46 >
  • sıkılsamda meçburiyetten izliyorum
  • Funda ilhan, "Mühürlü Güller" dizisiyle tanınmış daha sonra "Gümüş" dizisinde canlandırdığı karakterle adından söz ettirmişti.
    Son olarak "Kurt Kanunu" dizisinde rol alan oyuncu , Elif'in üvey annesi karakteriyle "Kurtlar Vadisi Pusu"ya katılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emir

hakikaten saçı kestirince daha genç oluyor
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=FMhhr4K5ghs#!

Baya fark etmiş,kısa saçlı halini unutmuştum valla
  • Bölümden fotoğraflar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 24 Nisan 2013; 15:42:30 >
  • bak bu polat dizinin en büyük haini çıkarsa şaşırmam
    kime güvendiysek hep hain çıktı bu dizide çünkü
    tahminim ihtiyarlarıda ömer baba yönetiyor her durumdan haberdar adam hiç haberi olmadığı durumlarda oğluna öyle öğütler veriyor ki akıllara zarar
  • quote:

Orijinalden alıntı: selates

Bölümden fotoğraflar

Abdülhey'in ayak yine yamuk
    hastayım zaten şu adamın koşuşuna
  • 7 başlı yılanın üzerinde öldürülen Karahanlı. Ulan ne bölümlerdi be girsinler oralara reyting iki katı olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali-candan

bak bu polat dizinin en büyük haini çıkarsa şaşırmam
    kime güvendiysek hep hain çıktı bu dizide çünkü
    tahminim ihtiyarlarıda ömer baba yönetiyor her durumdan haberdar adam hiç haberi olmadığı durumlarda oğluna öyle öğütler veriyor ki akıllara zarar

Yalniz dusunsenize dizi final yaptiginda gercek hain polat cikiyormua millet ne sover ama yapmaz senaristler oyle sey

Omer babadan bisey cikacak valla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rainbow05

quote:

Orijinalden alıntı: Alperen02

quote:

Orijinalden alıntı: rainbow05

quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

quote:

Orijinalden alıntı: AURIS

Dizi iyice saçmalığı ele aldı. Bu bölüm için konuşayım.

- İstihbarat başkanı gibi birinin ve yanındaki özel adamların keklik gibi avlanması, kabak gibi belli olan binada zarf işini halletmesi / mekan değiştirmemesi
    -Cahit gibi adamı avrat tripleri ve polatın müdahale etmemesi
    -Ülkeyi yöneten en değerli adamların korumalarının yine keklik gibi avlanması. Tamam özel timlerin kolay harcanma olayına alıştıkta, kıçı kırık Mete'nin timi nasıl ihtiyarlar heyeti üyesi'nin timini bu kadar kolay harcıyor.
    - Koskoca Paşanın tek araba , 2 korumayla yola çıkıp kolayca takip edilmesi
    - Ve yine kurbanlık koyun gibi bekleyipte , elindeki silahla 1 el Mete'ye ateş edememesi. Herşeyi geçtim madem bu dizi gerçekleri anlattığını iddia ediyor , o rütbedeki adamın o kadar kolay ölmesi...

Aklıma ilk gelen saçmalıklar bunlar, uğraşsam dahada bulurum . İktidar yalakalığı yapıp ekseninden sapmasını söylemiyorum bile... 10 yıl 10 yıl diye bas bas bağırıyorlar mantık hataları dolu dizi.
    Şimdi diyeceksiniz ki e kardeşim zorla mı izletiyorlar , izleme ! Siz söylemeden ben cevap vereyim ; 10 yıldır ilk bölümden itibaren rutin olarak izlediğim diziyi takdir edersiniz ki bu kadar kolay bırakamıyorum ayrıca eleştiri yapmakta en doğal hakkım.

Diziye Kara ve Erkan bir nebze hareket katmıştı. Baktılar Polatın önüne geçiyor, Kara pasivize edildi , Erkan komaya girdi. Şu anda dizide tek izlenmeye değer adam Kara , onuda çok geçmez öldürürler zaten.
    Kvp senaristerini bir Fenerbahçeli olarak Aykut Kocaman'a benzetiyorum. İnsanı kanser ediyorlar, diziden zevk aldırmıyorlar.

Biraz uzun oldu ama, okuyana teşekkürler. İnsan üzülsede bu gidişle 10 yıllık rutinmizi terk edeceğiz anlaşılan.

Katılıyorum. Filmi başından beri belli bir mantık çizgisinde götür götür; sonra böyle saçmalıklara boğ. Kabul edilecek, tahammül edilecek birşey değil. Bu sebeple birkaç bölüm biriktirip netten seyrediyorum. Hiçbir heyecan vermiyor artık ama aynen senin dediğin gibi bırakamıyorum da. Benim isim tutma konusunda hafızam biraz zayıf. Gözümün önüne daha niceleri geliyor da aklıma isimleri gelmediği için yazamıyorum. AKlıma ilk gelenleri tarif edeyim; anlayacaksınız zaten.

- Kır saçlı Mete'nin adamı (Mete'de ölmüş galiba ama ben o bölümü seyretmedim daha)
    - Kara'nın adamı
    - Gençlerin ekibindeki hacker (Sencer'in öldürdüğü)

Senin yazdıkların da var tabi bu listede. Özellikle bu üçünün ölümüne acayip içerledim ya. Kafayı çizdirecek bunlar bize sonunda. Tamam, birşeyleri elde etmek için bedel ödersin ama herşeyin de bi sınırı var arkadaş. Ne öyle koyun gibi adam harcıyorsun yaw diziden. Tam birisi randıman almaya başlanıyor dizide, yakın zamanda götürüyorlar herifi. Mantık hatasının da ötesinde, böyle saçmalık olur mu yaw? Yakında Kara'yı da harcarlarsa şaşırmayacağım bu sebeple.

Senariste en iyi duygularımı iletiyorum bu arada.

Kir sacli metenin adami (aziz) ben niyeyse o olunce uzulmedim ama mete olunce uzuldum.zaten su dizide olumlereine uzulugum az kisi var memati-muro ve adamlari-purmuz-nevzat-eren-ferman ve baki'nin olumlerine uzuldum baya.

Kotu olsada iskenderin diziden ayrilmasinidafeller bile ayrilmasa iyiydi.iskender oldu dizi bozuldu su aralarduzgun gibi ama LUTFEN POLAT SU SACLARİ KİSA BİRAKSİN UZUN DAHA YASLİ GİBİ OLUYOR

Yani??

Simdiki halide tamam iyi ama eskisi daha iyiydi

Güldürdün hocam .Bende sizinle aynı fikirdeyim,baksanıza saçlar kısa,sinek kaydı traş,süper.
    Şimdiki bölümlerde pehh Saçların beyazlamasına falan birşey demiyorum fakat bu uzun saç,sakal nedir abi ya sen devlet için çalışıyorsun,polat şu haliyle mağara adamına benziyor.....
  • quote:

Bölümden fotoğraflar

Komutana ne yapmış öyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Pisagor-

quote:

Bölümden fotoğraflar

Komutana ne yapmış öyle

mumyalamış

o kadının polat alemdar ın şifresinden kastı bence karahanlı nın şifresiydi polat kripteks den o şifreyi öğrenmişti ve o kadın bunu biliyordu bu yüzden polat alemdar ın şifresi dedi bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmanyavuz35 -- 25 Nisan 2013; 10:23:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanyavuz35

quote:

Orijinalden alıntı: -Pisagor-

quote:

Bölümden fotoğraflar

Komutana ne yapmış öyle

mumyalamış

o kadının polat alemdar ın şifresinden kastı bence karahanlı nın şifresiydi polat kripteks den o şifreyi öğrenmişti ve o kadın bunu biliyordu bu yüzden polat alemdar ın şifresi dedi bence

ne çirkin olmuşş
  • biraz daha uğraşsalar komutan tam fredy olacakmış ama
  • Eskilerden...
  • Devamı...
  • polat neden tapınakçıyım diyor anlam veremedim..

Zamanında onlara karşı mücadele vermedimi ? Ayrıca diziye giren kadın muhteşem vay vay
  • Yeni bölüme az kaldı.
  • Maçtan önce iyi gider KV ama yarıda kalacak maç yüzünden malum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 19221923192419251926
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.