Şimdi Ara

Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D) (1175. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
52.775
Cevap
91
Favori
1.663.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11731174117511761177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: makedonn

Size daha öncede dedim önceki sayfalara bakınız cahit aron fellerin adamı çıkacak demiştim abdülhey öledmi demiştim,zaza haber verdi polatada demiştim...

Artık eskisi gibi değil 10 bölüm önceden neyin ne olacagı çok belli ediliyor...

hiç sanmıyorum aron fellerin adamı olduğunu
  • Kapıyı açan başkanmış demek.
  • cahit bi anda girdiği için diziye aronun adamı olsa bile 50 kere rol değiştirme hakkı 30 kere ölümden dönme gibi hakları var daha :)
  • Açıkçası son bölümde kapalı havada uydudan nasıl görüntü aldıklarını çok merak ediyorum.Bide ağaçlardan gözükmüyor demez mi orası zaten ayrı bir komedi..Ayrıca uydu heralde cebelitarık yada Çin üzerinde galiba.Görüntüleri 30 derecelik açıyla aldıklarına göre..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtbrc6378

83.BÖLÜM FRAGMANI

ekran ayarı yapsam da smsiyah, siz nasıl izlediniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Kapıyı açan başkanmış demek.

Kapıyı açan başkanda.. Fragmanın sonunda kapıyı açtıklarında içerdeki kim ?
  • bu haftada bişe yok anlaşılan.
    kendi kendilerine oyun oynuyolar
  •  Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D)

Mematinin mimikler süper.
  • o bacaklardan rahatça söyleyebilirimki ormana gelen ömer baba
  • Evet.
  • şu bozkırın sırrını alıp okuyan var mı ya?

bu dizide daha önce teşkilatin iki silahşörü ve efendi'nin reklamını yapmışlardı (aslında 1-2 tane daha vardı ama hatırlamıyorum)
  • Zaza baya tırsmış anlaşılan...
  • Ulan o dağ evinde ne var gören bir kere şaşırıyor birbirine bakıyor,

Edit:Eğer o dağ evinde ihtiyarların başı ömer baba ise erinmem gider istanbula polata ben sıkarım vallahi billahi,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson_Crusoe -- 16 Mart 2010; 15:39:44 >
  • 83 BÖLÜM ÖZETİ VE FOTOĞRAFLAR

Kurtlar Vadisi Pusu 83. bölümüyle 18 Mart Perşembe akşamı Star TV ekranlarında olacak. Yine nefesler tutulacak, tüm Türkiye Star TV ekranlarına kilitlenecek.

Ebru, kapının arkasında bekleyen sürpriz ne olacak? İskender ve İsrailli’nin vurulmasıyla sonuçlanan buluşma sonrası Memati ne yapacak? Memati, bu pusunun arkasında Polat’ı görmeyi beklerken kiminle karşılaşacak? Polat’ın kurşunlarından bir kez daha kurtulmayı başaran İskender, şimdi ne yapacak?Erhan ve Cahit niye tutuklanacak? Bu tutuklamanın arkasından kim çıkacak?Ünsal Kemal, Memati’ye ne teklif edecek? Memati ne cevap verecek? İhtiyarlar Başkanı, Polat’ın karşısına nerede çıkacak? Polat’ın Başkan’a sürprizi ne olacak?

Tüm bu soruların yanıtları ve çok daha fazlası, Kurtlar Vadisi Pusu’nun heyecan dolu yepyeni bölümüyle 18 Mart akşamında Star TV ekranlarında olacak…

Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D)  Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D)  Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D)  Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D)  Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D)  Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D)  Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D)
  • Yine bomba bölüm geliyo. Her ne kadar belli bir yerde geçsede baya bilgi öğrenicek gibiyiz.
    Şu fanteziler ne zaman biticek Abdül polat memati tekrardan birlikte çalışıp mevzular patlıycak. Sabrımız kalmadı
  • Polatın dişçisini tanıyan bir tanıdığım çıktı..polat dişçiye abdülheyin ölmediğini söylemiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ras0

Polatın dişçisini tanıyan bir tanıdığım çıktı..polat dişçiye abdülheyin ölmediğini söylemiş

• quote:

Orijinalden alıntı: chakra

quote:

Orijinalden alıntı: mrtbrc6378

83.BÖLÜM FRAGMANI

ekran ayarı yapsam da smsiyah, siz nasıl izlediniz

Kontrastla vs. oynaya oynaya izleyebildim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ras0

Polatın dişçisini tanıyan bir tanıdığım çıktı..polat dişçiye abdülheyin ölmediğini söylemiş

Abdülhey ölürse, dizinin izlenme oranı düşer.
    Abdülhey ölürse, Kvp izleyicileri Adanalı izlemeye başlar.
    Abdülhey ölürse, Kavak Yelleri gibi diziler prim yapar.
    Abdülhey ölürse, Ebru'nun bu hayatta istemiş olacağı en büyük şey gerçekleşir

Bla Bla Bla...
  • beklediğimden daha sönük bir bölüm geldi ama tabi ki de izleyeceğiz
  • 
Sayfa: önceki 11731174117511761177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.