Şimdi Ara

Kurşun Geçirmez Bir Vücut Bruce Lee'nin Vücudu (SS)'li

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
14.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kimse kusura bakmasın ama en güzel vücut Bruce Lee'nin vücududur siz fitness salonlarında 1-2 saat ağırlık kaldırırken bu adam Ömrünü dövüş sporlarına vererek bu vücudu yaptı sokağa çıkın bakalım kimde böyle bir vücut var ben dünyada kimsede böyle bir güzel vücut görmedim. zaten bir insanın böyle bir vücut yapması ömrünün sonuna kadar çalışması lazım.

Bruce Lee'nin vücudundaki yağ oranı %0'dır Bu Adam Yaşasaydı Kurşun geçirmeyeceğine inanıyorum çünkü çok parçalı bir vücuda sahip

Boyu: 1,72 Kilo: 62

Kurşun Geçirmez Bir Vücut Bruce Lee'nin Vücudu (SS)'liKurşun Geçirmez Bir Vücut Bruce Lee'nin Vücudu (SS)'li

• bilgiye nasıl da inanmışsın. videoda söylenen bilgi yanlış olamaz mı?

bu kadar saf olmayın. dünya üzerinde kimsenin vücudu kurşun geçirmez olmaz, olamaz.

bruce lee'nin vücudundaki yağ oranı %7 civarında bir şey idi. %0 yağ oranına sahip insan, insanlık tarihinde görülmemiştir.

ne kadar çalışırsa çalışsın, imkansızdır.
    1988 - 1989 yıllarında brucee lee ile ilgili rivayetler dönüyordu nasıl öldüğü ile ilgili..O zamanlar video kaset furyası vardı gidip kaset kiralayıp kungfu filmleri izlerdim evde..Yok 50 kurşun yemiş ölmemiş, yok 10 kişi dalmış bıçaklarla anca ölmüş diye..Yaş kaç bilmiyorum ama bunlar efsaneden öteye gitmez hele ki bu yıllarda..
    Yapay Zekanın Yanıtı

Kurşun Geçirmez Bir Vücut: Bruce Lee'nin Olağanüstü Fiziği

Bruce Lee, dövüş sanatları dünyasının efsanevi bir figürüydü ve olağanüstü fiziğiyle tanınıyordu. İşte Bruce Lee'nin vücudunun benzersiz özellikleri hakkında bazı bilgiler:

• Yağ Oranı: Bruce Lee, inanılmaz derecede düşük bir vücut yağ oranına sahipti. Ölümü sırasında yağ oranının %3-4 olduğu tahmin ediliyordu.
    • Vücut Ağırlığı: Lee, 175 cm boyunda olmasına rağmen sadece yaklaşık 61 kg ağırlığındaydı.
    • Hiçbir Şeyi Kurşun Geçirmez Değildi: Bruce Lee'nin kurşun geçirmez bir vücuda sahip olduğu iddiası bir efsanedir. Vücudunun dayanıklılığı ve dövüş becerileri etkileyici olsa da, kurşun geçirmez değildi.
    • Ölüm Nedeni: Bruce Lee, 20 Temmuz 1973'te 32 yaşında beyin ödemi nedeniyle öldü. Ölümüne katkıda bulunan faktörlerin arasında reçetesiz satılan ağrı kesici ilaç kullanımı ve aşırı efor yer alıyordu.

Lee'nin olağanüstü fiziği, sıkı antrenman rejimi, sağlıklı beslenme alışkanlıkları ve üstün genetiğinden kaynaklanıyordu. Jimnastik, ağırlık kaldırma ve dövüş sanatlarını birleştirerek benzersiz bir antrenman programı yarattı. Beslenmesine özen gösterdi ve şeker ve işlenmiş gıdalardan kaçındı.

Bruce Lee'nin mirası sadece dövüş sanatları alanıyla sınırlı değil. Olağanüstü fiziği ve kendini geliştirmeye olan bağlılığı, dünyanın dört bir yanındaki sayısız insana ilham vermeye devam ediyor.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Vücudu fitness yapanlara kıyasla daha sağlam doğrudur, fakat kurşun geçirmez?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moving On

Vücudu fitness yapanlara kıyasla daha sağlam doğrudur, fakat kurşun geçirmez?
    dostum yaşasaydı kurşun geçirmeyecek bir hale gelecekti vücudu bilim adamları ve teoriler tarafından da kabul edildi vücudundaki yağ oranı %0'dı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thebiqboss -- 18 Eylül 2019; 17:48:13 >
  • arkadaşlar yaşasaydı kurşun geçirmeyecek bir hale gelecekti vücudu bilim adamları ve teoriler tarafından da kabul edildi vücudundaki yağ oranı %0'dı
  • ben 5 yıl sıkı fitness yapınca vücudum kurşun geçirmemeye başlamıştı, hatta afrin operasyonunda canlı kalkan olarak görev aldım, adam haklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: InnocentHate

ben 5 yıl sıkı fitness yapınca vücudum kurşun geçirmemeye başlamıştı, hatta afrin operasyonunda canlı kalkan olarak görev aldım, adam haklı
    kurşun geçirmez olayı gerçek hocam ciddiyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebiqboss

kurşun geçirmez olayı gerçek hocam ciddiyim.

Alıntıları Göster
    link at hocam nerde açıklamışlar bunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: InnocentHate

link at hocam nerde açıklamışlar bunu

Alıntıları Göster
    Hocam bir videoda açıklamışlardı videoyu bulamıyorum bulursam atarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebiqboss

Hocam bir videoda açıklamışlardı videoyu bulamıyorum bulursam atarım.

Alıntıları Göster
    bilgiye nasıl da inanmışsın. videoda söylenen bilgi yanlış olamaz mı?

bu kadar saf olmayın. dünya üzerinde kimsenin vücudu kurşun geçirmez olmaz, olamaz.

bruce lee'nin vücudundaki yağ oranı %7 civarında bir şey idi. %0 yağ oranına sahip insan, insanlık tarihinde görülmemiştir.

ne kadar çalışırsa çalışsın, imkansızdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1988 - 1989 yıllarında brucee lee ile ilgili rivayetler dönüyordu nasıl öldüğü ile ilgili..O zamanlar video kaset furyası vardı gidip kaset kiralayıp kungfu filmleri izlerdim evde..Yok 50 kurşun yemiş ölmemiş, yok 10 kişi dalmış bıçaklarla anca ölmüş diye..Yaş kaç bilmiyorum ama bunlar efsaneden öteye gitmez hele ki bu yıllarda..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack! -- 18 Eylül 2019; 18:19:10 >
  • Malzeme bilimi diye bir şey var. Ne kadar kaslı olursa olsun et ettir. Kurşun dediğin şey çeliği bile delip geçiyor. Hiçbir et kurşun geçirmeyecek kadar sert olamaz. Bilime aykırı bir kere.
  • Bir kuşal böyle zehirlendi yapmayın oğlum
  • Kafalar yine prill

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İlkokul 1-2 deyken bizde öyle diyorduk. Büyüyünce anladık, güldük hatta buna inanmış olduğumuz için ağladık..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaB0 -- 18 Eylül 2019; 19:0:56 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • umarım troll bir konudur yoksa konudaki hangi yanlışlığı düzelteceğimi şaşırttım.Puahahahah %0 yağ oranı kurşun geçirmez vücut ve bu vücudu ağılık kaldırmadan yaptığına inanması üstüne üstlük bu vücut için ömrünün sonunda kadar çalışmalısın demesi.Baya güzel troll ha aahahahah
  • Kurşun Geçirmez Bir Vücut Bruce Lee'nin Vücudu (SS)'li dostum kurşun betonu parçalıyor. insanı deliyor. kası bırak kemiği bile parçalıyor. sen genç bir kardeşimizsin sanırım.
    (65 kg/mm2) bu gerilim dişi kırabiliyor. betonda ise 250kg/mm2 gerilime dayanım vardır. bu arada vücudun en sert şeyi dişler diye biliyorum. bu arada kas rijit bir cisim olmadığı için yani esnediği için, et olduğu için mermiyi tutamaz mermi delip geçer. eğer rijit olsaydı da parçalayıp geçerdi. hepsini boşver, kasını iğneyle delebilirsin bir de betonu iğneyle delmeyi dene.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadoo000 -- 18 Eylül 2019; 19:22:40 >

• MORUQ BURUS LİNİN VUCUDU KURSUN GECİRMİYO ADAMA ROKET ATION BİSE OLMUOMUS

• Olm sen degişik misin?

%0 yağ oranı ne? %4-5 bile imkansız gibiyken. Kurşun geçirmez derken dalgaya aliyon zannettim baktım ciddisin. Birader adama kevlar mı monte ettiler ne diyorsun sen değişik?

• Salih amelin taşla yönünü değiştirdiği mermiyi bırus li yumrukla değiştirirdi

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.