Şimdi Ara

Küresel ısınmanın etkileri her alanda kendini gösteriyor: Arpa üretimi düşecek (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • alkolden korkmayın la. avrupada ki gibi 50 kuruş olsa hepiniz bizden çok içersiniz
  • Bira bulmazsak ayran içeriz.. O daha çok kafa yapıyor..

• Su tatsiz tuzsuz seyi nasil icerler hic aklim almiyor.

O kadar guzel alkol varken niye bira?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bira içen düşünsün

Önemli olan yem fiyatı artması

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamamen katılıyorum. Bu editörün maksadının başka olduğu çok belli.

• İçkijiciler her şekilde ritülerini gerçekleştirir. Ayinlerini yaparlar, yaşam stillerini satarlar sosyal medya sağsolun

• Cografik olarak genedel guneye dogru ekvatoral iklime megil daha fazla iken neden Avrupanin Guneyi degil de Dogusu etkilenecek diyor cok ilginc ...

• Eleştiriye dayanamayıp haber başlığını değiştiren dik duruşlu(!), tarafsız haber sitesi.

Eleştirenler biraya tahammül edemiyor diye başlık değişiyor. Biraya övgü yok bir şey, övmesinler de zaten ama bu yapılan da omurgasızlık hani.

Ortada olmayan yerli araba haberlerine devam. Ben diyorum ki bir yere yakın konumlanmak yerine eşit mesafede kalın. Birilerinin gönlü olacak diye işler yapmayın.

İnternete RTÜK denetimi falan gelmeden üye denetimi sağ olsun RTÜK denetimini aratmıyor. Yarın videolarınızı da eleştirirler (eleştirsinler ama değişiklik dayatmasınlar) videolara da sansür, biip gelir.

• sonumuz hayrolsun ne diyeyim.

• atın ölümü arpadan olsun

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.