Şimdi Ara

Küre girmek istiyorum (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
15.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 8 hafta ketojenik diyet yapıyorum ztaen 1 hafta oldu daha Şekerin Ş sini dahi yemiyorum her zamanki gibi diyet öncelik çok doğru

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dwayne35

8 hafta ketojenik diyet yapıyorum ztaen 1 hafta oldu daha Şekerin Ş sini dahi yemiyorum her zamanki gibi diyet öncelik çok doğru
    sizin için mesaj yazayım, yazmayayım diye epey git gel yaşadım, yukarıda bir arkadaşım da sormuş test olmadan mı yapacaksınız diye; test siz cycle olmaz, olmamalı, attığınız taş ürküttüğünüz kurbağaya değsin. belli ki bu iş ile ilgili pek araştırma yapmamışsınız, size de nacizane yukarıdaki yazdıklarınızı kullanmayın derim, aldıysanız bile...ve kendini hoca zanneden o şahıstan uzak durun...
    ketojenik beslenme bende ilk 2-3 hafta işe yarıyor sonrasında eski etkisi kalmıyor, o zaman da carb cycle yapıyor(d)um, temiz beslenme ve düzenli sporla istediğiniz sonuçları alacağınıza eminim, tıkandığınız yerde mutlaka cycle yapacağım derseniz birilerinin tavsiyesi ve yazacağı ilaçlarla değil, kendi araştırmalarınız sonucu varacağınız kararla başlayın.

• deeper_inside D kullanıcısına yanıt
    PT tuttum gercekten kasları iyi calıstırıyor onu hissedebildim birde boy kilom ve kan degerlerime gore soyle bir beslenme listesi hazırladı yorumlayabilirmisiniz Küre girmek istiyorum lutfen
  • Öncelikle ben kişiye özel beslenme programı yazabilecek ya da yorumlayabilecek yetkinlikte birisi değilim bu diyetisyenlerin işi, 4 yıl bunun okulunu okumuşlar, onlara bırakalım. Görebildiğim kadarıyla programı veren "hoca" tabir edilen kişinin de diyetisyenlik eğitimi bulunmamakta, makro ve kalori hesabı görmüyorum, istediğin et gibi ucu son derece açık ifadeler var buna dayanarak norveç somonundan tutun hindi göğsüne kadar giden bir skala mevcut vs vs. adam adı üzerinde PT - personal trainer - kişisel çalıştırıcı; gayet güzel söylemişsiniz kasları iyi çalıştırıyor diye bırakalım adam bildiği işi yapsın beslenme programı için bir diyetisyenden yardım alın, vücudunuzu tanıdıkça ona olan ihtiyacınız da bitecek, idman yapa yapa vücudunuzun neye nasıl tepki verdiğini öğrendikçe PT ihtiyacınız da kalmayacak.
  • deeper_inside D kullanıcısına yanıt
    Şöyle internet üzerinden yaptırdım evet test yaptırmadım şöyle tansiyon,şeker,kalp rahatıslığı gibi v.s biraz Allah'a emanet oldu ama 1 hafta sadece anavar yüzünden sanırsam onceden de vardı sadace çoğaldı oda eksik Mg.'dan dolayı kramplar çoğaldı ama geçiyor.Zaten 1.5 aylık bir süreç olucak yorumunuz için teşekkür ederim.
  • Merhaba kanka.Bayadır iyi,temiz ve az besleniyorum.Üstüne iyi idman yapıyorum ağırlıklarda kendimi sürekli zorlarım ve cardio,abs workout felan yaparım müsait oldukca.Baya baya kafayı taktım bende.Yağ oranım yüzde 10 şuan ve alt karın hariç karın kaslarım gözüküyor.%7 ve %8 lere inip daha estetik bir vücut istiyorum.Ne önerirsin ?
  • testosuz kür olmaz
  • Arkadaşlar ilaçlara devam ediyorum eğer takip eden varsa yazmak istedim tek sıkıntısı oxan yaptı sanırsam çok fazla kramp giriyor fakat iyi sonuçlar aldım başka hiç bir şey sorucaktım olmadi

• quote:

Orijinalden alıntı: Dwayne35

Arkadaşlar ilaçlara devam ediyorum eğer takip eden varsa yazmak istedim tek sıkıntısı oxan yaptı sanırsam çok fazla kramp giriyor fakat iyi sonuçlar aldım başka hiç bir şey sorucaktım olmadi

Ne durumdasın şuan merak ettim ?

• Arph kullanıcısına yanıt

Valla konuyu açalı 5 ay oldu gerçi hocam hâla yağ oranım var tabiki ama baya azaldı sonra tekrar yasaklar geldi e haliyle kilo aldım,şuan tekrar başladım 1 hafta oldu diyebilirim boldenon ve testosteron alıyorum hacim için ve deca irileşmek için sonra yağ yakımı.Ama eylül ekim gibi baya bi erimiştim yağ oranım vardı hâla ama fark etmişti vücut hatlarım baya gözüküyordu umarım en seviyenin daha üstüne gelebilrim şuan ki çalışmamla

• teacher47 kullanıcısına yanıt

oha verdiği fiyatlara bak hahaha :D tek kutu başına mı verdi bu fiyatları

• en iyi definasyon kürü bence growth(pfizer eczane), testo p, tren a, masteron para varsa 10 haftaya deli eder vucudu

• Blaize kullanıcısına yanıt

MacFit ten fiyat almış ss atan arkadaş e haliyle geçirmasyon :D

• Dwayne35 D kullanıcısına yanıt

ne kadar geçirmasyon olsa bu ayıp be ticaret değil yani. eğer flakon başına o fiyatı verdiyse çok çok pahalı fena itelemiş

• Blaize kullanıcısına yanıt

İşin garip yanı alanda var zaten Trdeki mantık spor bilgisi fiziğine göre değerlendirliği için haliyle bir tık fazla oluyor istek e haliyle alınıyor macfit güzel eyvallah ama personelHUNTER kaynıyor yamyam aç köpek hepsi

aynen, ayrıca macfit ptlerinin ilaç satması da yasak. bi şikayet etse arkadaş işinden olur pt, tamam biz de ilaç satıyoruz da bu satan arkadaş baya açgözlü ticaret yapıyor denilemez.

Aynı hocayla devam ediyorsan decad**k hayırlı olsun. Daha önceki küründe kramp girmesinin sebebi ve çözümü çok basit ama hocan fazla bilgili olduğu için seni uyarmamış. Bilinçsiz tüketici, bilinçli dolandırıcı mevzusu.

• waRRioR kullanıcısına yanıt

Oxandranoldan ötürü zaten o söyledide bıraktım

Sıra o dolandırıcıyı bırakmanda.

• Öncelikle geçmiş olsun dolandırılmaya hoş geldin diye bilirim bu kür olaylarında dolandırılma çok oluyor zamanında bizde dolandırıldık aylarca basıp basıp lan gram gelişmedik deyip ilacı teste gönderince içindne yağ çıkanı mı dersin orjinal ilacı değiştireni mi dersin en yakın arkadaşlarından kazık yemeyi mi dersin her iş var bu kür işinde adam gibi adam bulmak çalışan ilaç bulmak zor

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.