Şimdi Ara

Kupon Tutturma Taktiği %100 !!! [AKTİF KUPON PAYLAŞIMI] (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
817
Cevap
76
Favori
309.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sahalara geri dönmeyi düşünüyorum. Kimler burada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: HA1990

Uzun bir aradan sonra herkese selam

Bugün Fener ilk yarı 2,5 üstten 770 ₺ aldık. Buradayız.

• Arkadaşlar iyi günler kardeşimin ameliyat masrafı için acil 2.000 lira lazım ayın 20sine kadar . Lütfen güzel bir kupon önerisi önerir misiniz tutacak biçimden o kadar yüklü para olmasına gerek yok tutsun yeter parayı tamamlamaya çalışıyorum da teşekkür ederim şimdiden .
  • quote:

Uzun bir aradan sonra herkese selam

liverpool-m.city maçıyla açılışı yapalım bence?
  • Bekliyoruz hocam

• Hocam bugüne özel kuponu bekliyoruz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Önceden bilyoner'de oynuyordum da arayüz çok değişmiş ve hiç hoşuma gitmedi. Nesine'de yeni hesap açtım oradan paylaşıcam kuponları.

Beni takip edip bildirimleri açarsanız kupon yaptığımda telefonunuza bildirim gelir. Baya güzel sistemmiş.

Dün 3 kupon yaparak başladım. Bakalım nereye kadar gidicez :D :D

En başta da dediğim gibi çok üst düzey paralar kazanma amacımız yok. Az olsun bizim olsun...

hltaltuntas ismi ile beni arayıp bulabilirsiniz.

Kupon Tutturma Taktiği %100 !!! [AKTİF KUPON PAYLAŞIMI]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HA1990 -- 13 Kasım 2019; 19:25:53 >

• Milli maçlar için kupon tahmini gelecek mi?

• Gelebilir. Haber edicem.

• 1 tane kupon paylaşmıştım. Takip edenler için bildirim gitmiştir ama buradan da yazıp haber edeyim dedim.

Gerçi ilk maç oynanmış diğerlerini ekleyebilirsiniz. Max 20 basarsanız tutması halinde hafta sonuna kasamız olur.
  • quote:

1 tane kupon paylaşmıştım. Takip edenler için bildirim gitmiştir ama buradan da yazıp haber edeyim dedim.

Gerçi ilk maç oynanmış diğerlerini ekleyebilirsiniz. Max 20 basarsanız tutması halinde hafta sonuna kasamız olur.
    Kupon tuttu arkadaşlar.

Takip edip yorum yapan herkese teşekkür ederim.

Bana destek olmak için nesine profilimi takip edip kuponlarıma yorum yapabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HA1990 -- 13 Kasım 2019; 18:49:51 >

• 1.Y Sayı (106.5) Ü (Brooklyn Nets - Utah Jazz) (Utah)
    1.Y Sayı (106.5) Ü (Philadelphia - Cleveland) (Philadelphia)
    1.Y Sayı (106.5) Ü (Sacramento - Portland) (Portland)
    Toplam Sayı (221.5) A (Miami Heat - Detroit) (Detroit)
    Toplam Sayı (218.5) A (Indiana - Oklahoma) (OKC)
    1.Y Sayı (108.5) Ü (Chicago - New York) (NY)
    1.Y Sayı (113.5) Ü (Phoenix Suns - Los Angeles Lakers) (Lakers)
  • Arkadaşlar U19 için kupon yaptım. İlk maçlar olduğu için sürprizler olabilir. Dün yaptığımız kupon tuttuğu için biraz rahat oynadım. Umarım bugün de yüzümüz güler ve lig maçlarına güzel bir kasa ile giriş yaparız.
  • Evet şuanda 1 maç kaldı o da gelirse tutuyor. Yarın için kupon yapacak mısınız?

• Şimdilik kupon iyi gidiyor ama şu son dakikalarda Galler maçında umarım gol olmaz :D

Geri kalan Yunanistan maçında ise Yunanistan'ın galip geleceğini düşünüyorum.

Maçlara tekrardan 3 gün önce başladık ve iyi bir çizgi çiziyoruz. Bu motivasyonda gidersek çok iyi olur. Kendim kaybetmekten değil de insanların benim kuponuma oynayıp kaybetmesinden dolayı ciddi derecede motivasyon kaybına uğruyorum. Bazen bu yüzden ara sıra kupon yapmıyorum.

Henüz yarının maçlarına bakmadım. Kuponumuz bi tutsun sonrasında yarının maçlarına bakıp öğleden önce kupon yapmam halinde nesine hesabımda paylaşacağım.

Takip eden arkadaşlar mutlaka bildirimleri açık tutsunlar
  • quote:

Şimdilik kupon iyi gidiyor ama şu son dakikalarda Galler maçında umarım gol olmaz :D

Geri kalan Yunanistan maçında ise Yunanistan'ın galip geleceğini düşünüyorum.

Maçlara tekrardan 3 gün önce başladık ve iyi bir çizgi çiziyoruz. Bu motivasyonda gidersek çok iyi olur. Kendim kaybetmekten değil de insanların benim kuponuma oynayıp kaybetmesinden dolayı ciddi derecede motivasyon kaybına uğruyorum. Bazen bu yüzden ara sıra kupon yapmıyorum.

Henüz yarının maçlarına bakmadım. Kuponumuz bi tutsun sonrasında yarının maçlarına bakıp öğleden önce kupon yapmam halinde nesine hesabımda paylaşacağım.

Takip eden arkadaşlar mutlaka bildirimleri açık tutsunlar
    Yunanistan maçına kaldık.

• Yarın için takipteyim kral

• hocam nesinede kupon yapmalısınız diye bir hata veriyor kuponu göremiyorum rica etsem buradan da paylaşırmısın bundan sonraki kuponları

• ysjodyy Y kullanıcısına yanıt
    onun sebebi nesine üzerinden son 6 ay içerisinde kupon yapmamış olman
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.