Şimdi Ara

Kumtel Daylux 12000 Isıtma Performansı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, 2 sene kadar önce Kumtel Daylux 12000 BTU almıştım ve hala kullanıyoruz. Yazları soğutmadan yana sıkıntım yok, buz gibi yapıyor ortamı fakat yazları bana yetersiz gibi geliyor biraz. Oda genişliği yaklaşık 16-17 mt. ve yaklaşık 4 mt pencere ve balkon var(L şeklinde). Odada yalıtım yok ve Doğu-Kuzey cepheli. Şu an dışarıda hava 10 derece sanırım. Burası Mersin. Klimatı 30 derecede çalıştırıyorum ama ya benim beklentim fazla ya da sahiden bir sıkıntı var. 30 derece yapmama rağmen odada yinede örtüye ihtiyaç oluyor. O kadar sert bir hava olduğunu düşünmüyorum ama duvarlar daha fazla tutuyor malum yalıtım. Klima zaten kendini kapatmıyor sanırım hep çalışıyor. Bugün yarın bi derece alacağım odaya acaba kaç derece diye.

Belirttiğim koşullarda ısıtma beklentisi sence nasıl olmalı ve performansı ne olmalı? Klimada sorun olabilir mi? Teşekkürler.

• 28 dereceye ayarla flaplari asagi indir fani orta seviyeye alip dene bakalim.ben bursada kullaniyorum ara ara cok cabuk isitiyor ev yalitimli tabi...30 dereceye alip kisik fanda actimi klima sisebilir diye okumustum forumda
    Kumtel Daylux 12000 Isıtma PerformansıKumtel Daylux 12000 Isıtma Performansı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• n11 kmpanyası ile 1500 TL den 2 adet Daylux klima alalı 1 sene oldu.

Klimanın ısıtma ve soğutma performansı mükemmel.

Geçen ay 200 TL elektrik faturası geldi.

1 klima hiç durmadı 24 saat çalıştı diğeri yatak odasında yatacağımız zaman çalıştı.

Ayrıca evde 2 çocuk var çamaşır ve bulaşık makinası neredeyse her gün çalşışıyor

Banyoda sıcak su için elektrikli termosifon kullanıyoruz.

2000w her gün 2 saat kadar çalışıyor.

Evin her yeri ısınıyor. Doğal gaza gerek yok Yer: Antalya
  • Bilemedim valla duvarlar soğuk kalıyor ondan mıdır nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.