Şimdi Ara

Kullanışlı bir mini notebook için tavsiyelerinizi bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

mini notebooklar hakkında yardım istiyorum sizden.

öğrenciyim.

amacım oyun falan da değil hani. internete hızla giricek, rahatlıkla müzik dinleyip film izleyebileceğim.

ekran kartı kısmen iyi olsun.(autocad,solidworks kullanabilirim.) - bu fiyata autocadlik bilgisayar biraz zor ama ben yine de şansımı deniyeyim.ayrıca - zart zurt bana sorun çıkarmayacak-

bir mini notebook arıyorum.

açıkçası bu donanım işlerinden falan pek anlamıyorum.

yardımcı olursanız sevinirim. önerilerinizi bekliyorum. şimdiden teşekkürler.

fiyat aralığı 1000 tl ye kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jokerstyle -- 6 Haziran 2009; 11:25:08 >

• Eger acelen yoksa Casper in Thin&Light notebookunu bekle. Hem haif hem ince hemde 13" ekraniyla tam tasinabilinirlik uzerine kurulu bir makina. Sekli oldukca guzel. Ama henuz piyasaya cikmadigi icin gercek perfromans degerlerini belli degil. Donanim listesine bakinca kabaca bircok program icin yeterli oldugu gorunuyor. Dusuk guc tuketimine sahip CPU suyla ve ekran boyutuyla batarya omrunun uzun olmasi amaclanmis. Ekran karti olarak Intelin suan icin en guclu ekran karti olan 128 MB Intel GMA 4500M kullanilmis, buda bircok 3D uygulama icin yeterli. Belki 256 MB olsaydi daha basarili olabilirdi ama.
  • teşekkürler.

forumda araştırdığım kadarıyla ASUS EEEPC 1000HD modeli güzel ama WIRELESS SORUNU var. ben de pc den pek anlamadığım için sürekli ayar yapmak gerekirse rahatsızlık verici bir hal alır.

SAMSUNG NC10 var bir de. onda herhangi bir problem yok herhalde.

bilmem siz ne dersiniz?
  • ben de netbook almayı düşünüyorum ve şu anda Asus üzerine yogunlastim electro worldde pahalı değilse alabilirim.
  • Samsung nc10 u tavsiye edebilirim. Aşağıdaki iki başlıktaki yazılanları okuyabilirsiniz. Özellikle ilk başlıkta sizi ilgilendiren konular vardı autocad vs gibi ve nc10 hakkında birçok bilgi paylaşıldı

http://forum.donanimhaber.com/m_30795621/tm.htm

http://forum.donanimhaber.com/m_28695664/tm.htm
  • Asus N10JC senin için en iyi tercih olacaktır
  • NJ10'dan başkası işini görmez. 9300 model harici kartı ile...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.