Şimdi Ara

Kullandığınız telefondan ne kadar memnunsunuz? (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
421
Cevap
5
Favori
19.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: QUARESMA | 1903

quote:

Orijinalden alıntı: GöKHaN 35

Kullandığınız telefondan ne kadar memnunsunuz?

Alalı 2 hafta oldu şimdilik memnunum. Wifi açınca şarj çok gidiyor. Birde menü geçişlerinde bazen saniyelik takılma yapıyor.

iPhone 3GS satıp LG Optimus Black veya Xperia Neo alacaktım takılma yazınca içime bi kurt düştü

Ben kafama takarım takılmayı sende öyle bir sorun yoksa alabilirsin.

Zaten sattımda kurtuldum.

• quote:

quote:

quote:

Alalı 2 hafta oldu şimdilik memnunum. Wifi açınca şarj çok gidiyor. Birde menü geçişlerinde bazen saniyelik takılma yapıyor.

iPhone 3GS satıp LG Optimus Black veya Xperia Neo alacaktım takılma yazınca içime bi kurt düştü

Sattimda demiyon hic 2 hafta oldu memnunum diyo lg optimus mu aliyim bunu mu alayim bunun sesi kamerasi dokunmatigi nasil ? Birde klavyesi iphone un cok iyi cunku klavyesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sattimda demiyon hic 2 hafta oldu memnunum diyo lg optimus mu aliyim bunu mu alayim bunun sesi kamerasi dokunmatigi nasil ? Birde klavyesi iphone un cok iyi cunku klavyesi

Aldıktan 1,5 ay sonra sattım. Dokunmatiği iyi kamerası güzel. Klavyeden yazımıda kolay. Yine tercih senin almadan önce biraz kurcala belki iphone'dan sonra beğenmeyebilirsin.

• 5800 kullanıyorum memnunum
  •  Kullandığınız telefondan ne kadar memnunsunuz?

işimi fazlasıyla görüyor.
  • Su an 4S den yazıyorum beraber uyuyoruz çok güzel bı telefon gerek tipi gerek donanımı gereksede uygulamaları süper eski telefonum e6 idi 1ay zor dayandım 0 almıştım sattım ertesi ay iyikide satmıştım bundan sonra iphoneden sasmayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi revenquel -- 11 Mart 2012; 1:39:53 >

Çok memnunum.
  • Samsung galaxy gio sukur her turlu isimi goruyor
  • nokya e72 kullanıcısıyım,hafıf kasmaya baslaması harıcı memnunum.kalıte telefon;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onur ERYILMAZ -- 11 Mart 2012; 2:29:04 >

Yeni aldım,nasıl bilirsiniz bu telefonu ? :S
  • LG Optimus Black kullanıyorum.
    Babam'ın yeni telefona ihtiyacı olduğu için bana sen Optimus Black'i bana ver sana i phone alalım dedi bana bende yeni telefon alcaksan tekrar LG Optimus Black al dedim

gün geçtikçe daha çok seviyorum
  • Blackberry torch 9800 memnunum ancak bis olayina girisemedigim icin blackberry olayini pek yasayamiyorum en guzel yani hem dokunmatik hem klavyesi kamerasi falan cok iyi 2 ay icinde iphone 4s alicam ins.
  • Nokia 5800 XpressMusic kullanıyorum ve çok memnunum.
  • Soyle soyliyim tam bir teknoloji delisiyim ve soylediklerimin hepsi dogrudur; once nokia 5800 kullandim hic memnun degildim tuketici haklarina verdim parasini aldim , ustune para ekliyip nokia n8 Aldim ondanda memnun kalmadim ablama verdim sonra iphone alacaktim ama once bir deniyim diye ipod touch 4. Jenerasyon 8 gb aldim cok memnun kaldim telefon olmamasina ragmen, sonra blackberry e sardim blackberry cruve 8520 aldim blacberry guzeldi ama ipod touch i gordukten sonra iphone a merak saldim e iphone 4 32 gb aldim. Suan blackberry cruve 8520 8 gb lik hafiza karti takili ve iphone 4 32 gb kullaniorum bide o telefona girmiyor ama ipod touch4 8 gb kullaniorum ve size yemin ederim apple urunlerimden inanilmaz memnunum yani ben butun telefonlari hasat eden 3 ayda kesin servise yoluuyan ben ( blackberry dahil ) iphone yada ipoduma 1 yil olmasina ragmen restore bile yapmadim cokta memnunum ve hepinize oneririm ve keske ipod touch mi 8gb almasaydim diyorum cunku yetmiyor cidden yetmiyor iphone alcaksaniz enaz 16 hatta en az 32 lik alin zira benim iphonum 32 lik ama 32 gb da bitirdim alabiliyorsaniz 64 gb lik alin en yuksegini alin yani cunku cidden uygulamalar en az bi 500 mb lik yer kapliyor.blackberry e gelince onuda kullaniyrum ama asla bir iphone olamaz yani blackberry alcaksaniz en. En ucuzundan alin cunku cok ciddi soyluyorum blackberry e par verilmez hele su son cikan telefonu 9900 sevgilimde var kendiside o telefona o parayi verdigi icin cidden cok aciyor. Okadar soyliyim siz anlarsiniz zaten ha illa blackberry derseniz en ucuzundan sanirim 8520 ondan alin isinize yarar ama bana kalirsa tamamen iphone. Nokia yi fln unutun zaten iphone kullanin ca ben tel kulanmamisim diyeceksiniz. Not: bi cOk arkadas samsung galaxy s i begeniyor ben onuda kisa olsada kullandim ama alisamadim samsung peynir ekmek gibi telefon cikartan bir marka ayrica android kullaniyor yani surekli android biton marka tel cikiyor bundan dolayi bir cok uygulama sizin telefonunuzun donanimina uymuyor calistiramiyorsunuz kapaniyor android de ama ios( iphone ) da oyle degil yilda bir sadece apple teleon cikartiyor ve adamlarda yok iphone 4s te calisiyor yok 4 de 3gs de calismiyor diye birsey yok olamazda . Tum uygulamalar ios ta stabil calisir karsilastirma yapmayalim lutfen . Ben inadina iphone ve apple diyorum acikcasi

• quote:

Orijinalden alıntı: barmanbek

Soyle soyliyim tam bir teknoloji delisiyim ve soylediklerimin hepsi dogrudur; once nokia 5800 kullandim hic memnun degildim tuketici haklarina verdim parasini aldim , ustune para ekliyip nokia n8 Aldim ondanda memnun kalmadim ablama verdim sonra iphone alacaktim ama once bir deniyim diye ipod touch 4. Jenerasyon 8 gb aldim cok memnun kaldim telefon olmamasina ragmen, sonra blackberry e sardim blackberry cruve 8520 aldim blacberry guzeldi ama ipod touch i gordukten sonra iphone a merak saldim e iphone 4 32 gb aldim. Suan blackberry cruve 8520 8 gb lik hafiza karti takili ve iphone 4 32 gb kullaniorum bide o telefona girmiyor ama ipod touch4 8 gb kullaniorum ve size yemin ederim apple urunlerimden inanilmaz memnunum yani ben butun telefonlari hasat eden 3 ayda kesin servise yoluuyan ben ( blackberry dahil ) iphone yada ipoduma 1 yil olmasina ragmen restore bile yapmadim cokta memnunum ve hepinize oneririm ve keske ipod touch mi 8gb almasaydim diyorum cunku yetmiyor cidden yetmiyor iphone alcaksaniz enaz 16 hatta en az 32 lik alin zira benim iphonum 32 lik ama 32 gb da bitirdim alabiliyorsaniz 64 gb lik alin en yuksegini alin yani cunku cidden uygulamalar en az bi 500 mb lik yer kapliyor.blackberry e gelince onuda kullaniyrum ama asla bir iphone olamaz yani blackberry alcaksaniz en. En ucuzundan alin cunku cok ciddi soyluyorum blackberry e par verilmez hele su son cikan telefonu 9900 sevgilimde var kendiside o telefona o parayi verdigi icin cidden cok aciyor. Okadar soyliyim siz anlarsiniz zaten ha illa blackberry derseniz en ucuzundan sanirim 8520 ondan alin isinize yarar ama bana kalirsa tamamen iphone. Nokia yi fln unutun zaten iphone kullanin ca ben tel kulanmamisim diyeceksiniz. Not: bi cOk arkadas samsung galaxy s i begeniyor ben onuda kisa olsada kullandim ama alisamadim samsung peynir ekmek gibi telefon cikartan bir marka ayrica android kullaniyor yani surekli android biton marka tel cikiyor bundan dolayi bir cok uygulama sizin telefonunuzun donanimina uymuyor calistiramiyorsunuz kapaniyor android de ama ios( iphone ) da oyle degil yilda bir sadece apple teleon cikartiyor ve adamlarda yok iphone 4s te calisiyor yok 4 de 3gs de calismiyor diye birsey yok olamazda . Tum uygulamalar ios ta stabil calisir karsilastirma yapmayalim lutfen . Ben inadina iphone ve apple diyorum acikcasi

Oha lan hiç mi üşenmedin mobilden bile bunu yazmaya

• Iphone uygulama çeşitliği, geliştirilebilirlik, fonksiyon ve kullanılabilirlik olarak en iyi telefonlardan biri. Jailbreak yapınca daha da iyi oluyor. Arayüzü istediğin gibi kişiselleştirebiliyorsun. İyi bir telefon olsun internet, müzik, oyun gibi tüm fonksiyonları kullanıcam diyorsan bütçene göre 3GS veya üzeri modellerden birini seçmeni tavsiye edrim.

Tek kötü yanı pil ömrü. Iphone4'ü konuşma/mesajlaşma dışı kullanmazsan 2gün civarı gidiyor pili. Onun dışında her gün şarj etmen gerek. Yatarken şarja takmayı alışkanlık haline getirdiğimden sıkıntı yaratmadı bu durum bende henüz.
  • Nokia c1 01 cep telefonum var memnunmuyum değilim allah düşmanıma bile vermesin bu telefonu bi kamerası var çamur gibi fotoğraf çekiyor yıl 2012 olmuş bu telefonda 0.3 mpiksel kamera var 1 bile değil ben bu telefonu piyasaya sürenin
  • Valla usenmedim iphone dan yazdim :D evet tek sorun sarj sorunu ama sarj aleti kucucuk cebine al gez disarda heryerde priz var zaten ve bende icon adli acil sarj aleti var kendisi inanilmaz cool dur hizlial .com da gormustum bugun iphone pillerine bakin gorursunuz sarj ikonu seklinde isikli sarj aleti %100 doldumuyo ama %75 i fln gordum ben ve inanilmaz cool oluo yoldaki insanlar nerden aldin diye soruyo ;H simdi de bluetooth klavyeli iphone 4 kilifi varmis onu gordum hemen siparis ettim bekliyorum :D boyle marjinal seyleri cok seviyorum :) otobuste tak diye iphone umdan kilavye cikartcam ;D evet evet ipod touch, iphone, blacberrym var ama otobuse biniyorum :D eeee otobuse binmesem nasil alcam onlari nasil almaya caliscam yeni ipad i :D beyin bedava :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barmanbek

Valla usenmedim iphone dan yazdim :D evet tek sorun sarj sorunu ama sarj aleti kucucuk cebine al gez disarda heryerde priz var zaten ve bende icon adli acil sarj aleti var kendisi inanilmaz cool dur hizlial .com da gormustum bugun iphone pillerine bakin gorursunuz sarj ikonu seklinde isikli sarj aleti %100 doldumuyo ama %75 i fln gordum ben ve inanilmaz cool oluo yoldaki insanlar nerden aldin diye soruyo ;H simdi de bluetooth klavyeli iphone 4 kilifi varmis onu gordum hemen siparis ettim bekliyorum :D boyle marjinal seyleri cok seviyorum :) otobuste tak diye iphone umdan kilavye cikartcam ;D evet evet ipod touch, iphone, blacberrym var ama otobuse biniyorum :D eeee otobuse binmesem nasil alcam onlari nasil almaya caliscam yeni ipad i :D beyin bedava :D

mali kimden aldin dogru soyle
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.