Şimdi Ara

KULAKLIK TERCİH REHBERİ (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.217
Cevap
53
Favori
133.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sonuç olarak şöyle söyleyebilirim. Evet tabloya bakın, genel olarak doğrudur, mutlaka bir fikir verir. İnanılmaz bir kaynaktır.

Tablodan yararlanıp, seçeneklerinizi azaltıp daha farklı yorumlar da okumanızı tavsiye ederim.

Ama körü körüne bağlanmanın, tabloyu bir gerçek kabul edip de, burda yapılan yorumlara itibar etmemenin, yalanlamanın hiçbir anlamı yoktur. Bunu da unutmayalım...

quote:

Orijinalden alıntı: bey_as

çok teşekkür ederim.gerçekten bu doyurucu açıklama sonrası tabloyu nasıl okumam gerektiği tamamen netleşti benim için.tablodan yararlanmayı düşünen diğer arkadaşlara da çok iyi bir açıklama oldu.
  • ClieOS'un kulakiçi kulaklık incelemesine 4 yeni kulaklık daha eklendi, MEElectronics M16, M21, M31, SP51

ilk mesaj güncellendi.
  • ya ben normal bi kulaklık almak istiodum nette aratırırken burayı buldum ve kafam karıştı iphone de müzik dinleyip geceleri de çoçuklar uyanmadan notebookta film seyredicem ihtiyaçlarım bunlar artı olarak iphone de müzik dinlerken motor kullanıorum kaskımı takarken kulaklarımı rahatsız etsin istemem acaba bu isteklerime uygun hangi kulaklık vardır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazytown_

ya ben normal bi kulaklık almak istiodum nette aratırırken burayı buldum ve kafam karıştı iphone de müzik dinleyip geceleri de çoçuklar uyanmadan notebookta film seyredicem ihtiyaçlarım bunlar artı olarak iphone de müzik dinlerken motor kullanıorum kaskımı takarken kulaklarımı rahatsız etsin istemem acaba bu isteklerime uygun hangi kulaklık vardır?

Bütçe ve müzik zevkiniz hakkında bilgi verirseniz daha sağlıklı öneriler gelecektir..
    Motor kullanırken müzik mi dinliyorsunuz? Motor bir tarafa bu da pek sağlıklı değil de..
  • Motor üstünde kulaklıkla polis yakalamıştı beni, etmediği laf kalmamıştı, az kaldı dövecekti ona göre...

Kask yoktu o da ayrı konu

quote:

Orijinalden alıntı: fortress34

quote:

ya ben normal bi kulaklık almak istiodum nette aratırırken burayı buldum ve kafam karıştı iphone de müzik dinleyip geceleri de çoçuklar uyanmadan notebookta film seyredicem ihtiyaçlarım bunlar artı olarak iphone de müzik dinlerken motor kullanıorum kaskımı takarken kulaklarımı rahatsız etsin istemem acaba bu isteklerime uygun hangi kulaklık vardır?

Bütçe ve müzik zevkiniz hakkında bilgi verirseniz daha sağlıklı öneriler gelecektir..
    Motor kullanırken müzik mi dinliyorsunuz? Motor bir tarafa bu da pek sağlıklı değil de..

• Biraz ters gelecek fakat yazmadan edemiyeceğim lütfen arkadaşlar alınmasın.
    ben günde belki 8-10 saat kualıkla müzik dinleyen biri olarak söylüyorum en sevmediğim şeylerden biri trafikte kulaklık kullanılmasıdır.İnanın çok ama çok tehlikeli.
    bu kadar dinlememe ben bile metro gelirken tren yolundan geçerken ve en önemlisi biriyle konuşurken kulaklığı çıkarırım.biriyle konuşurken takmak da bence saygısızlık olur.
    Tekrar edeyim trafikte ne olur dinlemeyin.çok tehlikeli.
  • Beyler hepsiburada cx400-ii nin fiyatını 221,43 tl yapmış. Şaka gibi ya
  • Zaten ondan sonra bir daha kulaklıkla trafiğe çıkmadım. Kısa süre sonra da motor satıldı.

Bende kesinlikle karşımda biri varken ya da biriyle gezerken kesinlikle kulaklığım takılı değildir. Benim de en uyuz olduğum şeydir ve tamamen karşıdakine terbiyesizliktir...

Otobüste yada metrodayken takarım ama yolda yürürken dış sesleri duyup farkedebilecek kadar kısık sesle dinlerim... 2 defa araba çarpıyordu ondan sonra akıllandım

quote:

Orijinalden alıntı: tsn141

Biraz ters gelecek fakat yazmadan edemiyeceğim lütfen arkadaşlar alınmasın.
    ben günde belki 8-10 saat kualıkla müzik dinleyen biri olarak söylüyorum en sevmediğim şeylerden biri trafikte kulaklık kullanılmasıdır.İnanın çok ama çok tehlikeli.
    bu kadar dinlememe ben bile metro gelirken tren yolundan geçerken ve en önemlisi biriyle konuşurken kulaklığı çıkarırım.biriyle konuşurken takmak da bence saygısızlık olur.
    Tekrar edeyim trafikte ne olur dinlemeyin.çok tehlikeli.

• Bence hakediyor o kadar parayı. Sonuçta Metan gibi bir firmanın 2 sene garanti güvencesinde, ürün Türkiyede, sağlam, şık, sesi kaliteli... Daha ne olsun... Ne yani 50 lira mı verelim böyle harika özelliklere sahip kulaklığa...

quote:

Orijinalden alıntı: x-testers

Beyler hepsiburada cx400-ii nin fiyatını 221,43 tl yapmış. Şaka gibi ya
  • Güzel Olmuş Eline Sağlık Hocam.
  • quote:

Çocuklarınızı öksüz bırakmak istemiyorsanız motor, araba, bisiklet kullanırken hatta yoğun trafikli yerlerde yayan yürürken bile izolasyonlu kulaklık kesinlikle takmayınız. Kaza olasılığının yüksekliği tecrübe ile sabittir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ğ.

Bence hakediyor o kadar parayı. Sonuçta Metan gibi bir firmanın 2 sene garanti güvencesinde, ürün Türkiyede, sağlam, şık, sesi kaliteli... Daha ne olsun... Ne yani 50 lira mı verelim böyle harika özelliklere sahip kulaklığa...

quote:

Orijinalden alıntı: x-testers

Beyler hepsiburada cx400-ii nin fiyatını 221,43 tl yapmış. Şaka gibi ya

O da doğru.. Hemide 114 desibel

• beyler bana 2 milyara bir kulaklık önerin aklımda ultrasone edition 8 var
  • Bence 1 TL'ye Sony al, kalan 1999 Tl'yi de zor günler için kaldır

Vay bea... Para var çare var

quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

beyler bana 2 milyara bir kulaklık önerin aklımda ultrasone edition 8 var
  • quote:

LCD-2 yi arastirdinmi?
    Top-tier bir alet + fiyati da nispeten uygun..
  • quote:

quote:

LCD-2 yi arastirdinmi?

lcd2 yide övüyorlar ama rezonans etkisi oluyormuş , birde hdp süremez gibi electrostatic'i edit electrostatik değil gibi bu farklı bir mıknatıs kullanılmış sanırım ,,, edit2 : 50 ohm muş bu arada compel 2400 küsur fiyat verdi edition 8'e hemde nakit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 5 Nisan 2011; 14:39:22 >

• quote:

quote:

quote:

LCD-2 yi arastirdinmi?

lcd2 yide övüyorlar ama rezonans etkisi oluyormuş , birde hdp süremez gibi electrostatic'i edit electrostatik değil gibi bu farklı bir mıknatıs kullanılmış sanırım ,,, edit2 : 50 ohm muş bu arada compel 2400 küsur fiyat verdi edition 8'e hemde nakit

electrostatik değil hocam planar manyetik bu alet.ben olsam denon D7000 alırım.HDP ilede sinerjisi iyimiş.hd800 de alınır o paraya garantili.metan peşin alımda %35 indirim uyguluyor,1600 e felan geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: electrostatic

quote:

quote:

quote:

LCD-2 yi arastirdinmi?

electrostatik değil hocam planar manyetik bu alet.ben olsam denon D7000 alırım.HDP ilede sinerjisi iyimiş.hd800 de alınır o paraya garantili.metan peşin alımda %35 indirim uyguluyor,1600 e felan geliyor.

1600 e gelmiyor hd 800 1900 tl

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: electrostatic

quote:

quote:

quote:

LCD-2 yi arastirdinmi?

1600 e gelmiyor hd 800 1900 tl

hımm ben bir süre önce mail atıp sormuştum 1560 demişti ordaki bayan.demekki arttı fiyatlar.bu arada bende bugün itibariyle HD600 sahibiyim.bakalım hd650 den sonra ne gibi farklar olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi electrostatic -- 5 Nisan 2011; 15:15:57 >

• Yakin zamana kadar 1600 diyorlardi HD800 icin..
    Metan in stok durumlarini takip etmek lazim..
    On siparisle alinca daha uygun fiyat veriyorlar cunku..
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.