Şimdi Ara

Kulaklık Tamir ve Modlama, Sennheiser hd25 , Ibasso D6, Ipod Touch 4G 8gb (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
3
Favori
12.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mektepli_35

ben sensation marka telefon aldım
    bu telefon için 50 tlye kadar kulak içi kulaklık
    ve taşınabilir bir anfi öneriniz varmı?

50TL'lik birkulaklık için amfi gereksiz olur(eğer kulak içiyse)
    Kulak içi için Brainwavz'lara bakın, uygun fiyatlı kafa üstü ve amfi tavsiyesi için ise Koss Portapro + fiio e5/e6
  • takip, ilerde lazım olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: sbasturk

takip, ilerde lazım olacak

Her zaman beklerim, 3 adet mevcut şuanda.
  • Brainwavz M1 "godelureau" arkadaşımıza elden satılmıştır. Hayırlı olsun.

Gümüş mini to mini satışları devam ediyor.Kısa zaman sonra saf bakır seçeneği de olacaktır.
    Ayrıca ipod line out kabloları da saf gümüş ve saf bakır olarak satışta olacaktır.

İlgililere duyurulur
  • bakır ve gümüş ten yaptığını dört gözle bekliyorum yağız
    gümüş olan kablo tizleri cidden detaylandırıyor o kadar ki samsung wave gt8500 ün berbat olan tizleri o kadar ön plana çıktı ki şaşırdım doğrusu diymod ve flo2 içinde tizlerin belirginleştiği aşikâr. Neden amfi ve kablo bileşeninin etkisi ön plana çıkarılır kullandıkça anlıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: thepesimist

bakır ve gümüş ten yaptığını dört gözle bekliyorum yağız
    gümüş olan kablo tizleri cidden detaylandırıyor o kadar ki samsung wave gt8500 ün berbat olan tizleri o kadar ön plana çıktı ki şaşırdım doğrusu diymod ve flo2 içinde tizlerin belirginleştiği aşikâr. Neden amfi ve kablo bileşeninin etkisi ön plana çıkarılır kullandıkça anlıyorum

Yarın alınca bakar test edersiniz hocam hepsini ayrı ayrı:)
    Herbirinin gerçekten ayrı bir karakteri var.
  • Gümüş Lod örneklerini de bekliyoruz .
  • quote:

Orijinalden alıntı: E2

Gümüş Lod örneklerini de bekliyoruz .

Gümüş lod'ları yarın yapacağım hocam kısmetse, resimlerdekileri de zaten Uğur Abi için yaptım (thepesimist), yapmışken fotolarını da çektim aceleyle.

Lod'ların resimleri için yarını bekleyin hocam
  • Kablolar güzel görünüyor, Hayırlı satışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: dESiLVer

Kablolar güzel görünüyor, Hayırlı satışlar

Teşekkür ederim hocam. Size de hayırlı satışlar
  • Eyvallah, sağolasın
  • Hocam bu lodların fiyatı bana çok pahalı gibi geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dhdiscografi -- 1 Şubat 2012; 16:18:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dhdiscografi

Hocam bu lodların fiyatı bana çok pahalı gibi geldi muhtemelen %200 %300 karla satıyorsunuz kolay gelsin.

Bu kablolarda kullanılan malzemelerin maliyetleri oldukça yüksek. Yurtdışı fiyatlarından haberiniz yoksa bir kontrol etmenizi öneririm. Yurtdışına göre oldukça uygun olduğunu anlayacaksınız fiyatların
  • Mesaj kutum bir süredir dolu olduğu için mesaj atan olduysa mesajlar bana ulaşmadı arkadaşlar.
    Mesaj atıp da cevap alamadığını düşünen varsa tekrar mesaj atabilir. Mesajları hiçbir zaman cevapsız bırakmıyorum.

Herkese iyi forumlar, alışverişler
  • quote:

Orijinalden alıntı: kornography

quote:

Orijinalden alıntı: dhdiscografi

Hocam bu lodların fiyatı bana çok pahalı gibi geldi muhtemelen %200 %300 karla satıyorsunuz kolay gelsin.

Bu kablolarda kullanılan malzemelerin maliyetleri oldukça yüksek. Yurtdışı fiyatlarından haberiniz yoksa bir kontrol etmenizi öneririm. Yurtdışına göre oldukça uygun olduğunu anlayacaksınız fiyatların

anladım özelliği ne bu malzemelerin e6 alıcamda ben e6 ile aynı fiyata kablosu nerdeyse birde

sizin el yapımınızmı bunlar aldıktan sonra kopma vs vs olursa garantisini verirseniz yani bunu ücretsiz tamir ederseniz

lod almayı düşünüyorum 40 50 tl elimde patlamasını istemem.

• Bu malzemelerle kablodaki ses kalitesindeki kaybi en aza indirmek ve zevke gore ses karakterini belirlemek.
    Oldukca kaliteli amfi, kulaklik ve ses kaynagi uclemesinin olmazsa olmazindandir bu kablolar.

Kablolari ben yapiyorum ve tabiki satiş sonrasi bir sorun olmasi durumunda sorunu ucretsiz cozme garantisi veriyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kornography

Bu malzemelerle kablodaki ses kalitesindeki kaybi en aza indirmek ve zevke gore ses karakterini belirlemek.
    Oldukca kaliteli amfi, kulaklik ve ses kaynagi uclemesinin olmazsa olmazindandir bu kablolar.

Kablolari ben yapiyorum ve tabiki satiş sonrasi bir sorun olmasi durumunda sorunu ucretsiz cozme garantisi veriyorum.

e6 amfi için bu kablolar uyarmı yakmasın amfiyi biri yukarda bahsetmişte amfidende olmayalım

daha doğrusu e6 için gerekirmi böyle bi kablo yoksa fiio l9 kablosu yeterlimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dhdiscografi -- 29 Ocak 2012; 4:00:08 >
  • Amfi yanma söz konusu olmaz, arkadaş orada DIY modlu ipodlar için yorum yapmış, kapasitörü lod'ta olan ipodlar için.
    Bu kablolar tüm amfiler ve mp3 çalarlarla uyumludur.
    Kablo seçimi sizin zevkinize ve kararınıza kalmış bir durum.
  • amfi yanması yağız ın dediği gibi ipod için konuşulan bi mevzu saf bakır, saf gümüş ve hybrid kabloyu ibasso t4-d2-d4, sound magic a10, fiio e10 ile kullandım hiçbirini de yakmadı bahsi geçen kablolar
  • Yağız kablolar çok şık gerçekten, hayırlı satışlar...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.