Şimdi Ara

Kulaklık Tamir ve Modlama, Sennheiser hd25 , Ibasso D6, Ipod Touch 4G 8gb (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
3
Favori
12.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amfi, infinityman'e pazartesiye kadar rezervedir.
  • Amfi satılmıştır
  • dubstep filan için anfi arayışında son ne oldu hocam merak ettim araştırmışsın bayağı bende severim o tür müzikleri iphone alınca kulaklık ve anfi arayışım olacak o yüzden soruyorum.
  • Alınık amfi ilanımı bugün verdim hocam:) Arayıştayım hala bakalım neyle sonuçlanıcak:) Şuan aklımda corda move ve ibasso D3 var
  • Pm
  • Portapro çarşambaya kadar "suatkara" 'ya rezervedir.
  • Portapro "suatkara" 'ya satılmıştır. Hayırlı olsun
  • "thepesimist" 'e 1 adet mini to mini gümüş kablo satılmıştır
  • Mini to mini için biraz fazla gibi geldi sanki fiyat.

Hayırlı satışlar.
  • Hocam yurtdışında daha da pahalı, ülkemizde de biraz bakatım bu civarda fiyatlar. Ayrıca maliyeti yüksek, her parçası kaliteli olan kablolar yapıyorum.
    Teşekkürler
  • LO kabloyada giriş bence.

Ben compicat'ın yaptığı kablo dışında, başka LO kablo kullanamıyorum.
    Amfiyi yakıyor diğerleri.
  • Evet hocam fakat ipod LO aparatları yok elimde şuanda, ilerleyen zamanlarda ipod LO gümüş ve bakır kablolar da yapacağım.

Kalitesiz malzemelerle yapılan kablolarda belki sorun çıkabilir ancak,ben kabloları yaparken en iyi malzemeleri kullanmaya dikkat ediyorum.

"thepesimist" arkadaşımıza bir adet sattım. Kendisinde güzel ekipmanlar var. Kablo hakkında onun yorumlarını da alabilirsiniz hocam.
  • Bu arada LO yapıcam demişsiniz, aklınızda olsun kapasitörü LOD'da olan diyMod'lar için LOD satmayın kapasitörsüz. Sattığınız kişinin başını yakarsınız.

Zaten TRde herhalde bir benim diyMod içten kapasitörlü, diğerlerinin hepsinin kapasitörü dışardaydı. Sormayı unutmayın bu konuyu.
  • Kapasitörlü LO kablosu yapmayı düşünmüyorum şimdilik. Yaptığım zaman not düşerim veya sorarım alacak olan arkadaşa zaten hocam.
    Teşekkürler bilgilendirme için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: H.

Bu arada LO yapıcam demişsiniz, aklınızda olsun kapasitörü LOD'da olan diyMod'lar için LOD satmayın kapasitörsüz. Sattığınız kişinin başını yakarsınız.

Zaten TRde herhalde bir benim diyMod içten kapasitörlü, diğerlerinin hepsinin kapasitörü dışardaydı. Sormayı unutmayın bu konuyu.

Bende bunu demek istemiştim.
    Compicat'ın bana verdiğide içten kapasitörlü sanırım.
  • ben aldım kullanıyorum t4, a10 ve e10 ile kullanıyorum amfi falan yakmadı işçilik iyi ve tizler ciddi anlamda belirginleşiyor elimde player yok olduğunda daha isabetli yorum yapmak mümkün olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: kornography

Kapasitörlü LO kablosu yapmayı düşünmüyorum şimdilik. Yaptığım zaman not düşerim veya sorarım alacak olan arkadaşa zaten hocam.
    Teşekkürler bilgilendirme için.

hocam bana ulaşıranız sevinirim mesaj atamıyorum

appcodestr@windowslive.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: kornography

Merhaba arkadaşlar;
    Uzun süredir planlarım arasında olan gümüş kablo satışına başladım.
    Resimde gördüğünüz şekilde iletim gücü yüksek %99.99 Saf gümüş kablo ve altın uçlu dünyaca ünlü profesyonel Neutrik Jack kullandığım ve kendi ürettiğim kabloları sipariş üzerine yapıyorum.

Kablonun yapımında kullandığım malzemeler;
    -%99.99 Saf gümüş kablo
    -Neutrik Altın Uçlu 3.5 mm Jack x2
    -Cardas Gümüş alaşımlı lehim teli
    Bu malzemeler ile iletimi en iyi seviyelere taşıyabilirsiniz, böylece en iyi ses kalitesine ulaşmada bir adım daha üst seviyeye çıkabilirsiniz.

Resimdeki kablonun uzunluğu uçtan uca 13cm'dir. Verdiğim fiyat bu kablo uzunluğu için geçerlidir. Üretime göre 14cm'de olabilir. 14cm'den fazla siparişlerinizi de alabilirim.
    Kablonun fiyatı 50TL'dir. alışverişi İstanbul'da elden veya kargo yoluyla yapabiliriz.
    İlgilenen arkadaşların PM'lerini bekliyorum.
    İlgilenenlere şimdiden teşekkürler..

Bu arada jack'i arızalı kualklıklarınızın jacklerini 3.5mm altın uçlu Neutrik Jack ve Cardas gümüş alaşımlı lehim teli ile değişimini yapmaktayım.Arıza durumu ve kulaklık markasına göre fiyat sorabilirsiniz. Elden alarak veya kargo yoluyla tamir edip gönderebilirim.

İkinci olarak elimde JVC HA-EBX5 var, ülkemizde bulunan bir kulaklık değil pek yorumları falan yoktur ancak fiyatına göre iyi bir spor kulaklığı diyebilirim.Kulakta duruşu ve rahatlığı güzel. Bu kulaklık için de 25TL istiyorum arkadaşlar.
    İstanbul'da elden alışveriş yapabilirim, onun dışında şehirdışına karşı ödemeli kargo ile gönderebilirim, Sahibinden,Sanalpazar gibi sitelerden satışı yapabilirim.
    İlgilenen arkadaşlar PM yoluyla bana ulaşabilir. Şimdiden ilgilenenlere teşekkür ederim.

mesajım bulunsun radius hp twf11r war elimde bir adet jack kısmının değişmesi gerek istanbula bir ara geldigimde sanırım size ulaşmaya çalışırım tabi fiyatı onceden bilmem gerek tamiratı ne kadar sürer vsvs...ayrıca bi tamirci mekanınız felanmı war yoksa evdemi tamir ediyorsunuz yada sadece jackları satıyormusunuz....
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GOLDFALCON -- 6 Ocak 2012; 23:36:11 >

• PM ile cevaplandı.
    Satış devam ediyor
  • ben sensation marka telefon aldım
    bu telefon için 50 tlye kadar kulak içi kulaklık
    ve taşınabilir bir anfi öneriniz varmı?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.