Şimdi Ara

Kulaklık önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kulak içi kulaklık almayı düşünüyorum. Çoğunlukla telefonda olmak üzere pcdede kullanacağım . İnternette biraz araştırdım empedans sürüsü sayısı çıkış gücü frekansı derken aklım iyice karıştı. Hem bas sesleri hem tiz sesleri iyi duymak istiyorum. Sesin kaliteli ayrıntılı olmasını istiyorum. Mobil için 16 empedans veya 44 empedans fark eder mi . Genel yorumlardan denon hakkında iyi yorumlar yapılmış. Ahc 821 modeli aklıma yattı ama empedansı yüksek 44 gibi bir şey . Düşük empedans mı kaliteli ses verir yüksek empedans mı hangi kulaklığı önerirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Empedans eşit değildir kalite. Sadece 1dB ses için gereken gücü anlatır. O manada nerede yüksek empedans varsa, orada telefonun görece zayıf kulaklık çıkışı o kulaklığı tam anlamıyla süremeyecek demektir.

Ha sürülmeyi kulaklığın verimlilik değeri de etkiler. Bu kulaklığın iç işleriyle alakalıdır ve 1mW gücü kaç dB sese dönüştürebileceğini gösterir.

Bu anlamda kaynağınız sadece telefonda eski ve kafaüstü kulaklıklardan kaçınınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mair kullanıcısına yanıt
    Sagolasin . Kulakustu kulaklik bakiyorum . 700 tlye kadar verebilirim.Cogunlukla telefonda kullanicam . Muzik film icin . Sesin ayrintili,net,dogal sese yakin olmasini istiyorum. Bas vurusununda kaliteli olmasi lazim . Fazla boguktq olmamasi lazim . Onerebilcegin kulaklik modeli varsa yazabilir misin simdiden tesekkur ederim

• Mair kullanıcısına yanıt
    Kulak ici kulakliktan vazgectim

• Reing R kullanıcısına yanıt
    2. Elleri 800-900 civarında olan Philips Fidelio x2 derim.https://kulakligim.net/kafaustu/philips-fidelio-x2-incelemesi-kara-sovalye/

Ha ama dışarda kullanılacaksa o gitmez. Şu Beyerdynamic fena değil. https://kulakligim.net/kafaustu/beyerdynamic-dtx350m-incelemesi/

• Yorumlara bakılırsa philips daha iyi sanki

• Reing R kullanıcısına yanıt
    Doğru daha iyi. Ama açık yapıda. Demektir ki ne dinliyorsanız dışarı da yayınlayacaksınız. Ha sorun olmazsa buyrun :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.