Şimdi Ara

KULAKLIĞIMDAN GELEN SES SORUNU LÜTFEN YARDIM!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kulaklığı bügün normal kullandım ama son yarım saatir bir anormallik var.
    video izlerken sesi %100 açsam bile hem az ses geliyor hemde ses bozuk cıyık mı desem artık
    öyle bir ses geliyor. ama çok tuhaf ki şarkı açtığımda şarkının sözsüz kısımları çok net duyuluyor ama
    söze başlayınca şarkı sözler duyulmuyor.

sorun pcde gibi telefon kulaklığı taktığımdada aynı sorunlar oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BursaEmre16 -- 16 Şubat 2018; 21:14:2 >

• ses sürücüsünü kaldırın ve tekrar yükleyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi awaqado -- 17 Şubat 2018; 12:24:30 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • awaqado kullanıcısına yanıt
    onu denedim realtek kullanıyor pc kaldırdım yükledim olmadı
    ama bir şey fark ettim headset kulaklığı höparlör ayarlarından tek taraflıya ayarlayınca
    düzgün çalıştığını fark ettim ama çift tarafa ayarlayınca bozuluyor fotolarda mevcut
    https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/2499034/add0bcb4-fbdc-4520-a311-c4051e4d9afd.PNG

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BursaEmre16 -- 17 Şubat 2018; 12:34:20 >
  • mümkünse önceki sürücü yazılımı ile test edermisinz

önceki sürüm derken realtek driverin kullandığımdan önceki sürümünü mü denemeliyim

6.0.1.8036 sürümü var bende
  • evet ....
    surucuyu kaldırdıktan sonra restart yapın...
    ccleaner ile registry clean yapıp tekrar restart yapın ve önceki sürümü yükleyip test edin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi awaqado -- 17 Şubat 2018; 12:40:57 >
    teşekkürler şuan önce sürümü indiriyorum dediklerinizi yapıp haber vereceğim tekrar teşekkürler
    şimdi dediğiniz her şeyi yaptım eski sürücüyü kaldırdım ccleaner ile temizledim
    restart atıp eski sürümü kurdum ama olmadı hala aynı sorun var ama pc hoparlörü düzgün çalışıyor
    kulaklık takınca sıkıntı oluyor kulaklıklardada hiç bir problem yok
  • enteresan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.