Şimdi Ara

Kulak deldirme işleminden sonra (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
1
Favori
326.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: madd_maxx82

offffff o şişkinliği sıkma hazzı yokmudur hiçbişeye değişmem suratta oluşan aknelerden bile daha tatminkardır, bi sıkarsın karşındaki aynaya pöööörççç diye veya vııırrrrççç diye boylu boyunca yeşilce sıvanır böyle bir keyif olamaz
    dün yine kulağımı deldirdim. sol üstü. erken çıkarayım dedim. çıkardım eskisinide takamadım. mecbur kendim deldim. biraz acıdı. ama şişme falan yok. yarada yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vitamin++

dün yine kulağımı deldirdim. sol üstü. erken çıkarayım dedim. çıkardım eskisinide takamadım. mecbur kendim deldim. biraz acıdı. ama şişme falan yok. yarada yok.

Alıntıları Göster
    Gümüşe alerjiniz varsa, ve ya dandik küpe alırsanız şişer. Küpeyi 3 günden fazla çıkartmayın. Takması zor olur.
    İlk günler bepanten sürün. Küpeyi takarkende önce kolonya ile yıkayın sonra bepanten sürüp takın.
    Çıkartırken acımaz. Zaten ufacık delik ne kadar acır ki hayal edin.

• Sana su kadar diyim ben deldirdim 3 gün sonra cikardim baska küpe taktim cok da rahatti,ama söle bişi var yeni küpede birez azcık sinek isirmiş gibi sizliyor kulaginin üstüne yatarkene 2. günde tertemiz mis gibi oluyor kulagin das ist ein cillope anlicagin .
  • quote:

Orijinalden alıntı: YourMotherWasAngel

Sana su kadar diyim ben deldirdim 3 gün sonra cikardim baska küpe taktim cok da rahatti,ama söle bişi var yeni küpede birez azcık sinek isirmiş gibi sizliyor kulaginin üstüne yatarkene 2. günde tertemiz mis gibi oluyor kulagin das ist ein cillope anlicagin .
    Bende geçen sene deldirdim ondan önce 4 kere deldirmiştim ama aile ve okuldan dolayı tekrar kapatmıitım. En son deldirdiğimde kulağımdan 1 ay boyunca çıkartmadım ama sık sık küpeyle oynadım sonra çıkarttım babalar gibi diğerini taktım hiçte bi şey olmadı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SnnSAG

Bende geçen sene deldirdim ondan önce 4 kere deldirmiştim ama aile ve okuldan dolayı tekrar kapatmıitım. En son deldirdiğimde kulağımdan 1 ay boyunca çıkartmadım ama sık sık küpeyle oynadım sonra çıkarttım babalar gibi diğerini taktım hiçte bi şey olmadı...

Alıntıları Göster
    Ben kulağımı deldirmek istiyorum ancak evdekiler biraz karsı cıkıyor .. bunun icin gizlice deldirmeye karar verdim .. deldirdikten sonra belli bir süre evde falan yarabandıyla gezmek zorundayım sonra da banyo yaparken ve gunde 2-3 saat takabilirim ...delinirken olan küpeyi takarak üstünü yara bandıyla kapattığımda sorun olurmu yani iltihap vs. olurmu veya delik kapanabilirmi .. ve kac gun o kupe kulağımda kalmalı en az ??... yardımcı olursanız cok cok cok cok cok sevinirim...

• quote:

Alıntıları Göster
    kulak hafiften abse yapıyor o sorun değil zaten 1 ay sonra herşey normale dönüyor .. Şişme dedikleri absedir ki oda kulağı tutunca sanki içinde birşey varmıs gibidir.. İlk 4-5 gün o kupe ile dolasın sonra istediğinz küpeyi beğenip takın.. O ilk delinirken takılan küpe biraz zor ckar ama canınız yanmaz.. İlk zamanlarda kendi kendinize küpeyi takamassınız canınız yanar bazen deliğe sokarsınız ama dısarıya veremessiniz olur bunlar ama 1 ay geçtikten sonra kulağa küpeyi takıp takmadığını bile hissetmezsin o derece kolay birşey olur..

• quote:

Alıntıları Göster
    ne kadar korkuyorsunuz yapmayın kardeşim bu kadar ahım vahım edcekseniz değil mi ayrıca ben erkeklere küpeyi yakıştırmıyorum takmak isteyen olursa mıknatıslı çok güzel küpelr var onlar daha ii bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Beatles

Kulağı deldirince kulağı takılan küpe 1 hafta gibi bir sürede çıkarılıyor ... Deldirmeden önce kafamıza taktığımız tek şey buydu , denize giremiyecez + pederler ne der vs. , fakat bugün duydum kız arkadaşlar söyledi küpe çok zor çıkıyormuş büyük bi acıyla çıkarılıyormuş 1 hafta sonra ve şişiyormuş o çevre.Yani 2 kıza sordum 2side baya şişti kulağım dedi ... Gerçekten de kesinlikle şişecek diye birşey varmı ? Ayriyetten 1 hafta sonra çıkarılması zor mu olur gerçekten bu geçici küpenin ? ( bu arada tükürük sürülmesi önerisini aldım işe yararmı yumusaması için )

Em orayı, yumuşar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whiskey

quote:

Orijinalden alıntı: The Beatles

Kulağı deldirince kulağı takılan küpe 1 hafta gibi bir sürede çıkarılıyor ... Deldirmeden önce kafamıza taktığımız tek şey buydu , denize giremiyecez + pederler ne der vs. , fakat bugün duydum kız arkadaşlar söyledi küpe çok zor çıkıyormuş büyük bi acıyla çıkarılıyormuş 1 hafta sonra ve şişiyormuş o çevre.Yani 2 kıza sordum 2side baya şişti kulağım dedi ... Gerçekten de kesinlikle şişecek diye birşey varmı ? Ayriyetten 1 hafta sonra çıkarılması zor mu olur gerçekten bu geçici küpenin ? ( bu arada tükürük sürülmesi önerisini aldım işe yararmı yumusaması için )

Em orayı, yumuşar.
    Bi sorum olacak bununla ilgili. Şimdi ben kulağımı deldirsem ve o küpe 4 gün kalsa kulağımda sonra çıkartsam, haftasonu (2gün) takmasam delik kapanır mı 2 günde? Zaten normalde de haftanın 5 günü takacağım. Bilen arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Roll

Bi sorum olacak bununla ilgili. Şimdi ben kulağımı deldirsem ve o küpe 4 gün kalsa kulağımda sonra çıkartsam, haftasonu (2gün) takmasam delik kapanır mı 2 günde? Zaten normalde de haftanın 5 günü takacağım. Bilen arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim

ilk hafta biraz riskli henüz yara iyileşmemiş oluyor tekrar takarken delmek zorunda kalabilirsin küpe takacam derken bi kaç hafta küpe olursa ondan sonra sorun olmaz zaten

yeni yapıldığında küpeyi biraz gevşetmek ve arada döndürmek çok işe yarıyor tavsiye ederim ayrıca onu çıkarttıktan sonra takacağınız küpeye birazcık bepanthene sürerseniz antibakteriyel olduğundan enfeksiyonu engeller bişey daha ilk taktığınız küpe halka olmazsa iyi olur ağır geldiğinden ve henüz tam iyileşmemiş olduğundan sorun çıkartabilir ;)

• o kadar büyütme bişey olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: -quasar

o kadar büyütme bişey olmaz
    ya benimde bi sorum olacak ben kulağımı 1 ay once fln deldirdim okula giderken küpeyi çıkarıyorum gelince takarken çok acıyodu bugün okula giderken çıkartmaya çalıştım ve iltahap aktı bende çıkarmadım küpeyi aktıktan 2 saat sonra küpeyi döndürmeye çalışırken zorlandım heralde iltahap kurumuş yarın okula giderken çıkarırsam delik kapanırmı diye korkuyorum?????
  • quote:

Orijinalden alıntı: nofear1992

ya benimde bi sorum olacak ben kulağımı 1 ay once fln deldirdim okula giderken küpeyi çıkarıyorum gelince takarken çok acıyodu bugün okula giderken çıkartmaya çalıştım ve iltahap aktı bende çıkarmadım küpeyi aktıktan 2 saat sonra küpeyi döndürmeye çalışırken zorlandım heralde iltahap kurumuş yarın okula giderken çıkarırsam delik kapanırmı diye korkuyorum?????

Alıntıları Göster
    ne yapmam gerekiyor yarına kadar lütfn yardım edin
  • quote:

Alıntıları Göster
    ben deldirdiğimde ilk gün kulağımdan çıkarmış başka küpe takmıştım sonra yine o deldirme küpesini taktım yani bi sorun olmadı en başlarda biraz acı oluyor ama zamanla alışıyorsun ama sen kulağından küpeyi çıkarmamaya gayret et en başlarda geri takınca fena acıyabiliyor ve küpeyi sık sık döndürmelisin. ufak tefek acılarıda kafana takmadığın sürece 1-1.5ayda bişeyin kalmaz

• quote:

dostum küpe kulağında takılı kalabilir ama arada döndür ve yara bandını ortadan kes yarısını küpenin üstüne yapıştır okulda kızmasınlar ben babamdan öyle saklamıştım tabi 2 ay sonra açıkladık
  • quote:

Orijinalden alıntı: [X]-R-[4]-P

quote:

dostum küpe kulağında takılı kalabilir ama arada döndür ve yara bandını ortadan kes yarısını küpenin üstüne yapıştır okulda kızmasınlar ben babamdan öyle saklamıştım tabi 2 ay sonra açıkladık

Alıntıları Göster
    geçen sene deldirdim 1 hafta durdu hiç çıkmaması lazım dediler 1 kere çıkardım hemen şişme ve ağrı başladı ama hemen geçti

• quote:

Orijinalden alıntı: Iromy

geçen sene deldirdim 1 hafta durdu hiç çıkmaması lazım dediler 1 kere çıkardım hemen şişme ve ağrı başladı ama hemen geçti

Alıntıları Göster
    Bugün deldirdim, su değmemesi gerekiyor mu acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengoo76

Bugün deldirdim, su değmemesi gerekiyor mu acaba ?

Alıntıları Göster
    mıknatıslı küpe kullanın ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kobe Bryant #24

1 hafta takınca yara yapıyor o da..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengoo76

quote:

Orijinalden alıntı: Kobe Bryant #24

1 hafta takınca yara yapıyor o da..

Alıntıları Göster
     Kulak deldirme işleminden sonra

Kulak deldirme işleminden sonra

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.