Şimdi Ara

Küfür etmek ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar buna bir kaç şahit oldum. oyunu oynuyoruz iyi güzel lobye gelınce o ona "ne oldu si...immii " öteki ona "o.ç" yaw bu türk insanı neden birbirini çekemiyor anlamıyorum. belki 1 saat sonra aynı takıma düşüceksın serverlerde. bukdar küçülmenin ne anlamı var. bırak bikerede ezik ol acemi ol ne olcak illa hep yenicekmisin. Ben nikimi bilerek acemi yaptım. fena oynamıyorum ama kimseylede küfürleşemem.
    oyunda gl kullananlara sinir oluyorlar ee bende oyunda korkup pusanlara sinir oluyorum. onlar pustukca pustukları yere gl atıyorum. pusmadan oynayın gl yemeyin.

• Oynasanadan vazgec ve pro ya da pam mod olan bir server a gec (Y) =)
  • bende Yılgın Türkler denim artık bıktım insanlardan.
  • evet türklerle aynı oyuna düşünce küfürler havada uçuşuyor nicki küfür olanlar bile var
  • Türklerden değil ..Ahlaksızlıktan....
  • Evet ya çok sinir bir durum
  • Arkadaşlar geçin bunları bunu hakeden adamlar var.Onlarada lafınızı yapıştırırım. Hiç de sakınmam adam bildiğin çok güzel aimbot var adama var ya ingilizce türkçe bildiğim tüm küfürleri söylerim. Umrumda bile değil. Hakeden adama söyliyceniz. Hatta iddaa ediyorum klanı olan herkes hile yapıyor. Bunu istediğiniz yere çekin.Umrumda değil. Bu benim gördüğüm olay.

Hatta şöyle diyeyim adamlar klanındaki bir adama nuke attırmak için o adamı koruyor. Başına birşey gelmesin diye. Ondan sonra biz kazandık heyo heyo diye sevinen ezik klanlar da var bu oyunda. o yüzden klan olmanın bir anlamı yok yani.Klanların %95 eziktir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebufeyzan

Arkadaşlar geçin bunları bunu hakeden adamlar var.Onlarada lafınızı yapıştırırım. Hiç de sakınmam adam bildiğin çok güzel aimbot var adama var ya ingilizce türkçe bildiğim tüm küfürleri söylerim. Umrumda bile değil. Hakeden adama söyliyceniz. Hatta iddaa ediyorum klanı olan herkes hile yapıyor. Bunu istediğiniz yere çekin.Umrumda değil. Bu benim gördüğüm olay.

Hatta şöyle diyeyim adamlar klanındaki bir adama nuke attırmak için o adamı koruyor. Başına birşey gelmesin diye. Ondan sonra biz kazandık heyo heyo diye sevinen ezik klanlar da var bu oyunda. o yüzden klan olmanın bir anlamı yok yani.Klanların %95 eziktir.
    bunun neresi eziklik ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karn-ı bahar

quote:

Arkadaşlar geçin bunları bunu hakeden adamlar var.Onlarada lafınızı yapıştırırım. Hiç de sakınmam adam bildiğin çok güzel aimbot var adama var ya ingilizce türkçe bildiğim tüm küfürleri söylerim. Umrumda bile değil. Hakeden adama söyliyceniz. Hatta iddaa ediyorum klanı olan herkes hile yapıyor. Bunu istediğiniz yere çekin.Umrumda değil. Bu benim gördüğüm olay.

bunun neresi eziklik ?

Bırak üstüne alınma çok acısı var belli,bırak deşme çocuğu.

• puhauha bunu kimse korumamış galiba nuke atmamış garibim ben sana attırayım bütün challengeleri bitti nuke ün. klan derken 4-5 bebenin gelin hile yapalım herkes nickine ökküz| yazsın diyenleri kast etti herhalde.
  • quote:

bu bir oyun heleki fps oyunuysa bunlar her zaman olur sorun yapmaya gerek yok

• Arkadaşlar bende nuke attım. Merak etmeyin öle bir acımda yok. Yanlız biz tek başımıza nuke atmaya çalışırken. Diğerleri arkadaşlarını koruyarak nuke atanlar benim gözümde eziktir.
  • quote:

Arkadaşlar bende nuke attım. Merak etmeyin öle bir acımda yok. Yanlız biz tek başımıza nuke atmaya çalışırken. Diğerleri arkadaşlarını koruyarak nuke atanlar benim gözümde eziktir.
    belli ki seni hiçbir klan almamış sen de acını klanlara çatarak çıkarmaya çalışıyorsun
  • Hayır Karn-ı bahar kendi klanım vardı merak etme. Ama böyle olaylar olunca ayrıldım. Bana ters böyle işler. Bazıları nuke atmak için debelensin. Diğerleri kolayca yardımla
    yataklıkla nuke atsın. ne güzel iş valla. Ben bu olaya karşıyım.
  • Asıl zevk takım oyununda
  • quote:

Hayır Karn-ı bahar kendi klanım vardı merak etme. Ama böyle olaylar olunca ayrıldım. Bana ters böyle işler. Bazıları nuke atmak için debelensin. Diğerleri kolayca yardımla

Diğer söylediklerine katılıyorum ama bu konuda bencede saçmalıyorsun.. Bu oyunun TAKIM OYUNU modlarıda var. Ve orda biz ( en azından kendimizden bahsedeyim ) Kulaklıklarla öyle güzel anlaşıyoruzki . kim kaç kişi vurmus bakmıyoruz bile. Takım oyunu oynuyoruz ve çok eğleniyoruz birbirimizi koruyoruz. Nuke atmak için bazen değişik taktikler geliştiriyoruz.Bu düşüncen çok saçma kusura bakma..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psikotrex -- 3 Nisan 2010; 14:01:24 >
  • quote:

Hayır Karn-ı bahar kendi klanım vardı merak etme. Ama böyle olaylar olunca ayrıldım. Bana ters böyle işler. Bazıları nuke atmak için debelensin. Diğerleri kolayca yardımla
    yardım yataklık öyle olmaz biri karşı takıma geçer alır ti yi öyle olur yardım saçmalıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Y@KI$IKLI

Türklerden değil ..Ahlaksızlıktan....

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.