Şimdi Ara

Küçükyalıda sınava girecek arkadaşlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
2.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yedeksubaylık sınavı için 1 ağustos günü Küçükyalıda sınava girmeyi planlıyorum.Küçükyalı da sınava girecek diğer arkadaşlarla burdan haberleşip en kötü orda buluşalım diyorum.Başka türlü en azından o 6 saat geçmez...

• Yok mu yahu sınava girecek olan:)
  • Dostum bende gireceğim küçükyalıda sınava? ama nasıl giderim ppek bilmiyorum bilen arkadaşlar varsa yardım ederlerse seviniriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengaver_54

Dostum bende gireceğim küçükyalıda sınava? ama nasıl giderim ppek bilmiyorum bilen arkadaşlar varsa yardım ederlerse seviniriz.

Sakaryadan mı geliyorsun tertip?
  • evet tertip sakaryadan gelicem. Ya küçükyalıyı biliyorum. general kenan evren kışlasınıda görmüşlüğüm var da(bu kışlada sınava girilecekmiş heraalde öyle duyudm) bu levazım ikmal maliye okulu neresinde falan bilmiyorum işte..
  • Onu orda gösterirler artık:)Bu arada hangi gün ve kaçta gelmek istiyorsun.Sanırım Küçükyalı da İzmit ve Sakaryadan sarı zarf alanlar giriyor...
  • tertip ben 2 günü gelicektim fakat babamın istanbulda işi var cumartesi sabahtan. oyuzden 1 gün giricem. Sende küçükyalı ikmal maliyede gireceksin dimi??
  • Evet.Saat kaçta gelmeyi düşünüyorsun?Ben valla 5-7 arası fln orda olmayı düşünüyorum...
  • ben 6 gibi orda olmayı düşünüyorum tertip
  • Küçükyalıya gidecek arkadaşları bulabilirsek beraber giderzi belki.Bu arada hangi üniden mezunsun.Ben sakaryayı bitirdim de:)
  • Hakketen kimse yok heralde küçükyalıda giren. ben Fatih üniden mezunum. senin bölüm ne?
  • Jeofizik müh.Uzun dönem istiyorum ama meslekten dolayı çıkmazsa üzülücem harbiden.Uzun dönem çıkmadı diye üzülen ender kişilerden biri olma potansiyelim var:)
  • yok yaa uzun dönem isteyenler var baya arkadaş,
    bi sen değilsin
  • sabahtan akşama kadar beklemeyiz inşallah orda
  • Tuzladaki gibi yoğunluk olmayacaktır.Küçükyalıda İstanbul dışından gelenler giriyor demekki.Ben kadıköyden gelicem orası ayrı:)
  • dostum yaa kadıköyden nasıl gidebilriz. hangi durakta falan inmemiz gerekiyor? belki ben kadıköyden geçebilirim.
  • bende küçükyalıda girecem skaryadan gelecem ama neyle gideceğim daha belli olmadı cengaver sen karar verdinmi?
  • bende küçükyalıda girecek olanlardanım. sakaryadan gelecem.
  • tertip nasıl gitmeyi düşünyorsun sakaryadann:)
  • ben de küçükyalı'dan gireceğim sınava. 2. gün girmeyi düşünüyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sancho.panza -- 29 Temmuz 2009; 13:18:09 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.