Şimdi Ara

Küçükçekmece/Kemalpaşa Mh. Gigafiber ilerlemesi [14 Aydır GELEMEDİ] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
2
Favori
4.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güncelleme: aynı noktadan devamke. İnönü mahallesinde oturan kız arkadaşımın binasına 1 hafta önce kutu takıldı ve şuan da fiber aktivasyonu yapılnış gözüküyor. Aynı belediye ama 2 farklı mahalleye farklı hizmet. Gerçekten tebrikler Türknet

Kutu geleli 1 ay oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PropositionJoe kullanıcısına yanıt
    Merhaba, planlanan aktivasyon sürelerinde farklılıklar olabiliyor. Ekipler iş planlarına göre planlanan bölgelerde yoğun bir şekilde çalışıyor
  • Güncelleme: Haziran ayı sonu aktivasyon denildi ay bitimine 2 gün kaldı
    Herhangi bir gelişme yok aynı yerden devamız.
    Konuyu okumaya üşenenler için
    Binada kutu tamam, sokak ekleri tamam, sokak dağıtım kutusu tamam tek kalan aktivasyon

• Güncelleme : Yarın haziran'ın son günü ve halen aktivasyon gerçekleştirilmedi. Daha önceki mesajlarımda dediğim gibi araya bir de bayram girer ağustos eylül'e inşallah gelir.

• Güncelleme: Haziranın son günü bugün ve doğru tahmin ettiniz aktivasyon gerçekleşmedi. 1 aydan uzun süredir sadece oyalıyor Türknet. Ağustos ayında görüşmek üzere

• Uzun zamandır yazmıyordum gece gece bi anda aklıma geldi. 2. Aya doğru gidiyoruz gelişme yok :)

Altyapı işlemleri için süre bilgisi veremiyoruz ne yazık ki. Binanızda desteklemesi durumunda biz sizlerle iletişime geçeceğiz.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

2 ay olacak neredeyse kutu var kablo var ama destek yok. sabır testi olduğunu düşünüyorum bazen keşke hiç kutuyu koymasaydınız.

Binanızda aktif olması halinde biz sizlerle iletişime geçeceğiz.
  • O kadar uzun bir süre geçtiki firma fiyatlarına zam yaptı ama halen bağlantı gerçekleşmedi inşallah gelene kadar ben türknette kalırım... (2. Ay bitmek üzere)

Merhaba, planlanan bölgelerde altyapı çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor. Süreç tamamlandığında arkadaşlarımız sizinle iletişime geçeceklerdir😇
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

yok kanka valla devam etmiyor ben neredeyse günlük olarak belirli sokaklardan geçiyorum türknet kablosu 2 haftadır sokağın ortasında yatıyor halen. çok inandırıcı değil. mayıs sonundan beri herhangi bir çalışma yok mahallede kutu yatıyor.

• Benimde 2 ay oldu , türknet kutu çektiğinden bu yana 2 kez,, evet yanlış okumadınız 2 kez zam yaptı,, 99 TL ile giriş, yaptım, kutu çekildi, fiber geliyor diye sevinirken 139 TL yaptılar, 2. aya girdik 169 TL diye mail ve mesaj atıyorlar..

Ne güzel dünya, fiber çekip aktivasyon yapsalar 139 dan devam edecektik, yada vaede olsak yine 139 dan devam edecektik,,, ama yok siz Telekom altyapısındansınız ve 169 ödeyeceksiniz diyorlar..

Bir hafta içinde bende ttnete geçeceğim.

Dünden bu yana %30 müşteri kaybettiler, arkasıda gelir önümüzdeki günlerde..

Bu gidişle kendi kendilerine top çevirirler artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi safak970 -- 20 Temmuz 2022; 23:45:9 >
  • Ha bu arada bende Kemalpaşa 4.deniz sokaktayım

• Küçükçekmece/Kemalpaşa Mh. Gigafiber ilerlemesi [14 Aydır GELEMEDİ]

Küçükçekmece/Kemalpaşa Mh. Gigafiber ilerlemesi [14 Aydır GELEMEDİ]

Bunlar herşeyi anlatıyor

• Bu ayda 179, nasıl iyi mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi safak970 -- 21 Temmuz 2022; 0:23:44 >
  • safak970 kullanıcısına yanıt
    Bu sene mart ayının başında mevcut durumu değerlendirip zam oranımızı tüm kullanıcılarımıza duyurduk. Ancak mart ayının sonunda yapılan beklenmedik port ücreti zamı tüm sektörümüzü etkiledi. 1 Haziran itibarıyla aktif olan bu zamlar neredeyse tüm operatörleri fiyat değişikliği yapmaya zorladı. Biz de her ne kadar istemesek de hizmet kalitemizden ödün vermemek için yeniden bir fiyat düzenlemesi yaptık.
  • Dün gittim bahsettiğim kablonun fotoğrafını çektim tam 2 aydır bu kablo böyle burada yatıyor. Arka sokağımda 2 aydır kablo uçları sokağın yarısında boş ve yatırımlar devam ediyor deniliyor

Altyapı işlemleri için süre bilgisi veremiyoruz ne yazık ki. Bölgenizde işlemlere başlayıp tamamladığımızda geçiş işlemleri için sizlerle iletişime geçiyoruz.

Bakır olsa varya ertesi güne kalmazdı. İhmalkarlığa bak, çalınsa ne olacak? Sokağa bırakmışlar gitmişler :d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yurdakull -- 21 Temmuz 2022; 12:17:51 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.