Şimdi Ara

Küçük hesaplar büyük paralar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
3.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 23 aralık 00:40 flawless square emerald fiyatları arkadaşlar.

Küçük hesaplar büyük paralar

Last 10 trades teki 10 903 rakamını göz önüne alırsak.. 10903 * 0.85 = 9267.. hafta içi 6000 den emerald toplayanlar için %50 kar demek
  • Valla iyiymiş. Elimde 10 milyon altın var, 6k seviyesine düştüğünde hepsine emerald alıp deneyeyim bakalım "ya tutarsa" hesabı. :)

Ekleme: Ulan Blizz ne hallere düşürdün bizi. Sayende hepimiz George Soros olduk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okhay -- 24 Aralık 2012; 12:22:50 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fahrettin75

22 Aralık Cuma saat 02:30 emerald fiyatı arkadaşlar.last 10 trades e iyi bakın.

Küçük hesaplar büyük paralar

Perfect Star Ruby : 7.5m

flawless square den perfect ruby yapsanız + pazardan tome alsanız ve satsanız 6.5 m gibi bi rakam tutuyor.. gem başı net kar : 1m

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fahrettin75 -- 24 Aralık 2012; 5:19:10 >

• O değil de flawless square emerald 12kydı ya ben baktığımda. O kadar ediyor muymuş yahu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hc. de benim takip edebildiğim kadarıyla aynı durum söz konusu. Pazar günleri 700 golddan 300 tome aldım (deneme amaclı) 3 saat sonra 1400 den sattım. Sonra 1saat sonra 600den aldım 240 tane 15dk sonra 1650 golddan tekrar sattım

Param olsa + 1 gün uğraşsam çok fena para kazanırım diye düşünüyorum :)
  • Bugün bir ara star ametyst fiyatı 1.1M'ye kadar çıktı. Ben basıp satana kadar 850K'ya düştü ama az da olsa kar ettim.
  • ben flawless square emeraldin net fiyatını anlayamadım. deneme amaçlı 1 tane aldım 100 golddan düştü.
    hemen ardından 10 tane çekeyim dedim. tanesi 10500 gibi bir rakama geldi. alırken neye nasıl dikkat ediceğiz.
    bununla ilgilide bilgi verir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 78powere

ben flawless square emeraldin net fiyatını anlayamadım. deneme amaçlı 1 tane aldım 100 golddan düştü.
    hemen ardından 10 tane çekeyim dedim. tanesi 10500 gibi bir rakama geldi. alırken neye nasıl dikkat ediceğiz.
    bununla ilgilide bilgi verir misiniz?

alırken o anki fiyat geçerlidir..genelde 10 000 civarındadır ama adamın biri elindeki 100 tanesini 2000 den koyar size denk gelir alırsınız..
  • Flawless Square Amethyst --> fiyat:344 artış:%40
    Tome of Jewelcrafting --> fiyat:450 artış %60
    Flawless Square Emerald --> fiyat:5707 azalma %20 (alım zamanı)
  • quote:

Flawless Square Amethyst --> fiyat:344 artış:%40

11 k suan tanesı
  • quote:

Orijinalden alıntı: clabnick

quote:

11 k suan tanesı

kötü niyetli yazmadıgını biliyorum hocam benim de yazacağımı yanlış anlama ama canlı yayın yapar gibi olmuyor malesef.. belli aralıklarda kalıyor zaten birden düşüyor bakıyosun 5 dk sonra aynı seviyeye geliyor.. bazen bu 5 dk dediğim 1 2 saat sürebiliyor o yüzden bilgileri paylaşıyorum ki insanlar baksın aynı fiyattaysa alsın ya da satsın diye.
  • quote:

quote:

quote:

11 k suan tanesı

kötü niyetli yazmadıgını biliyorum hocam benim de yazacağımı yanlış anlama ama canlı yayın yapar gibi olmuyor malesef.. belli aralıklarda kalıyor zaten birden düşüyor bakıyosun 5 dk sonra aynı seviyeye geliyor.. bazen bu 5 dk dediğim 1 2 saat sürebiliyor o yüzden bilgileri paylaşıyorum ki insanlar baksın aynı fiyattaysa alsın ya da satsın diye.

Buyout. yazan fiyattanmi cekiyoruz yoksa last trade yazan fiyattanmi kanki ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

11 k suan tanesı

Buyout. yazan fiyattanmi cekiyoruz yoksa last trade yazan fiyattanmi kanki ?

buyout tan çekiyosun.. last trade kısmı sadece referans-bilgilendirme yerine geçiyor.

• Malum yeni patch ile birlikte pvp gelicek. Amethyst lerin fiyatının rubyler le kafa kafaya geliceğini düşünüyorum. O yüzden amethyst stoklamakta fayda var . 300-250 den alıcağınız flawless square amethyst lerin patch den hemen sonra 1k civarına geliceğini düşünüyorum.
  • Arkadaşlar konu gayet güzel ama tam olarak ne yapılacağını anlamış değilim :)
    Şimdi fiyatın düşük olduğunu nereden anlayacağız? Ve yatırım yapılacak gem'in düşüş trendinde mi, çıkış trendinde mi olduğunu nereden anlıyacağız?
  • aynen Amethyst ler bence de değerlenecek stoklamakta fayda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuhano

Arkadaşlar konu gayet güzel ama tam olarak ne yapılacağını anlamış değilim :)
    Şimdi fiyatın düşük olduğunu nereden anlayacağız? Ve yatırım yapılacak gem'in düşüş trendinde mi, çıkış trendinde mi olduğunu nereden anlıyacağız?

http://www.d3rmt.com/auction-house

Buradan takip edebilirsiniz.
  • 1.0.7 ile gelicek olan Marquise gemler hakkında biraz değerlendirme yapmak istedim..okudugum yorumlar itibariyle Marquise gemler tier olacak yani 3 lü set halinde olacak
    Flawless Marquise,Perfect Marquise,Radiant Marquise şeklinde..
    Arkadaşlar öncelikle oyuna ne gelirse gelsin en dandik leg bile gelse her zaman ilk satış çok pahalı olur..eğer ilk satışı siz gerçekleştirirseniz emin olun çok iyi kazanç elde edersiniz.. Bu tavsiyelerim sağlam parası olanlar için çünkü en üst seviye gem sağlam para gerektiriyor..Bir çok olumsuz yorum okudum nette ve burada.ortak nokta şu +bir kaç stat için değer mi ? yani +58 str yerine +62 str neye yarar gibilerinden.insanların unuttugu nokta helm ve weapon noktası.. eğer Marquise gemler aynı oranda ilerleme yapılarak giderse neler olur?

Amethyst
    Kafalık : %19-%20-%21 life
    Silah: +700 Loh +800 Loh +900 Loh
    Diğer: +62 +66 +70 vitality

Ruby
    Kafalık: %33 - %35 - %37 experience
    Silah: Belli değil
    Diğer: +62 +66 +70 strength

Emerald
    Kafalık: %33 - %35 - %37 extra gold
    Silah: %110 %120 %130 critical hit dmg
    Diğer: +62 +66 +70 dexterity

Topaz
    Kafalık: %33 - %35 - %37 magic find
    Silah: thorn damage (belki 3000-4000 max)
    Diğer: +62 +66 +70 intelligence

1.kural her zaman çok zenginler vardır ve bu zenginler ilk gördükleri şeyi alırlar :D
    2.si dps manyakları vardır.belli bi istatistiğe göre en fazla damage e sahip olmak isteyenler de alırlar.
    3.sü emerald HER TÜRLÜ alınır çünkü parası yeten herkes en azından silahını %110 ve daha fazlası yapmak için uğraşır.

bu yüzden paralı olan arkadaşların kenarda 3 radiant tutmalarını tavsiye ederim..burada hızı etkileyen tek faktör plan bulmak olacak..planı erken bulan ve yapan AH den iyi para kaldırır..

Parası yetmeyen arkadaşlar ilk gün boyunca oynayın ve bulduğunuz planları ANINDA SATIN..kimsede olmayan şeyler çok değerlidir.emin olun ilk gün bulunan planlar çok çok çok pahalıya gidecek..buldukça satın..siz kendiniz ilerde tekrar düşürürsünüz ama ilk günkü gibi paraya satamazsınız emin olun.

Emerald için örnek tablo
    3 Radiant ( 35 * 3 = 105 m) + 20m cost + demonic essence = 125m

150 milyonun üstündeki her satışınız AH den kar getirecektir..

Patch çıkmadan ya da PTR çıkmadan böyle bi yazı yazmak doğru değil diyebilirsiniz ve de haklısınız ama erken uyarı erken uyarıdır :D belki bazı arkadaşlar radiant biriktirmeye ya da almaya çalışır ve hız kazanmış olurlar.

• quote:

1.0.7 ile gelicek olan Marquise gemler hakkında biraz değerlendirme yapmak istedim..okudugum yorumlar itibariyle Marquise gemler tier olacak yani 3 lü set halinde olacak
    Flawless Marquise,Perfect Marquise,Radiant Marquise şeklinde..
    Arkadaşlar öncelikle oyuna ne gelirse gelsin en dandik leg bile gelse her zaman ilk satış çok pahalı olur..eğer ilk satışı siz gerçekleştirirseniz emin olun çok iyi kazanç elde edersiniz.. Bu tavsiyelerim sağlam parası olanlar için çünkü en üst seviye gem sağlam para gerektiriyor..Bir çok olumsuz yorum okudum nette ve burada.ortak nokta şu +bir kaç stat için değer mi ? yani +58 str yerine +62 str neye yarar gibilerinden.insanların unuttugu nokta helm ve weapon noktası.. eğer Marquise gemler aynı oranda ilerleme yapılarak giderse neler olur?

Amethyst
    Kafalık : %19-%20-%21 life
    Silah: +700 Loh +800 Loh +900 Loh
    Diğer: +62 +66 +70 vitality

Ruby
    Kafalık: %33 - %35 - %37 experience
    Silah: Belli değil
    Diğer: +62 +66 +70 strength

Emerald
    Kafalık: %33 - %35 - %37 extra gold
    Silah: %110 %120 %130 critical hit dmg
    Diğer: +62 +66 +70 dexterity

Topaz
    Kafalık: %33 - %35 - %37 magic find
    Silah: thorn damage (belki 3000-4000 max)
    Diğer: +62 +66 +70 intelligence

1.kural her zaman çok zenginler vardır ve bu zenginler ilk gördükleri şeyi alırlar :D
    2.si dps manyakları vardır.belli bi istatistiğe göre en fazla damage e sahip olmak isteyenler de alırlar.
    3.sü emerald HER TÜRLÜ alınır çünkü parası yeten herkes en azından silahını %110 ve daha fazlası yapmak için uğraşır.

bu yüzden paralı olan arkadaşların kenarda 3 radiant tutmalarını tavsiye ederim..burada hızı etkileyen tek faktör plan bulmak olacak..planı erken bulan ve yapan AH den iyi para kaldırır..

Parası yetmeyen arkadaşlar ilk gün boyunca oynayın ve bulduğunuz planları ANINDA SATIN..kimsede olmayan şeyler çok değerlidir.emin olun ilk gün bulunan planlar çok çok çok pahalıya gidecek..buldukça satın..siz kendiniz ilerde tekrar düşürürsünüz ama ilk günkü gibi paraya satamazsınız emin olun.

Emerald için örnek tablo
    3 Radiant ( 35 * 3 = 105 m) + 20m cost + demonic essence = 125m

150 milyonun üstündeki her satışınız AH den kar getirecektir..

Patch çıkmadan ya da PTR çıkmadan böyle bi yazı yazmak doğru değil diyebilirsiniz ve de haklısınız ama erken uyarı erken uyarıdır :D belki bazı arkadaşlar radiant biriktirmeye ya da almaya çalışır ve hız kazanmış olurlar.

Sabahin 4 du. Uzun oneri ince ayrinti genis bakis acisi yazida hissedilen uykusuzluk. Ne is hocam ne ictin sen ?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.