Şimdi Ara

Küçük hesaplar büyük paralar (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
3.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bence bu saatten sonra AH'dan bir sey alinmaz, 2-3 katina cikmadan almaniz gerekiyordu, bundan sonra artsa da cok fazla artmaz.

Patch'ten 1-2 hafta sonra dusecektir, ben olsam yerinizde onu beklerdim. Hatta patch'i bile beklemeyebilir fiyat dususu, daha 3-4 hafta var cunku asil patch'e nerden baksak. PTR'i en az 2-3 hafta surer, PTR bile yok ortada, dolayisiyla 1 ayi var daha.

Ayrica bi gem'in de 125M maaliyeti olmasi ayri bir ironi... 0.25eurodan alsan 1 milyon goldu 31-32 euroya tekabul ediyor bir gem :)

Kisaca bence gold fiyatlarinin artacaginin gostergesidir bu, bilginiz olsun. Bu dakkadan sonra yapabileceginiz en iyi yatirim goldlarinizi tutup, euroya cevirmek olur. euro ile gemlerinizi alarak daha kar edebilirsiniz. Hatta eurolarla gem alip, geri altina bile cevirebilirsiniz. Ilk hafta RMAH ve AH arasinda dengesizlikten faydalanmaya calisin.

Not: bu oyunda takriben 4500$ civarinda para kazanmis, ve soylemek istemedigim milyar gold sahibi olan biri olarak soyluyorum.

Hepinize iyi kazanclar ve bol sanslar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oray -- 15 Ocak 2013; 1:32:56 >

• Bence elinizde gold varsa tutun gold fiyatlari artacak. Degerleri yuksek olan itemlerde yukselise devam edicek inis olmicak. Radiant Gem almayin zarar edersiniz goldunu tutun diyorum baskada birsey demiyorum. Suan herkezde zaten en az 1 milyar gold vardir satmayin tutun goldlarinizi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oray

bence bu saatten sonra AH'dan bir sey alinmaz, 2-3 katina cikmadan almaniz gerekiyordu, bundan sonra artsa da cok fazla artmaz.

Patch'ten 1-2 hafta sonra dusecektir, ben olsam yerinizde onu beklerdim. Hatta patch'i bile beklemeyebilir fiyat dususu, daha 3-4 hafta var cunku asil patch'e nerden baksak. PTR'i en az 2-3 hafta surer, PTR bile yok ortada, dolayisiyla 1 ayi var daha.

Ayrica bi gem'in de 125M maaliyeti olmasi ayri bir ironi... 0.25eurodan alsan 1 milyon goldu 31-32 euroya tekabul ediyor bir gem :)

Kisaca bence gold fiyatlarinin artacaginin gostergesidir bu, bilginiz olsun. Bu dakkadan sonra yapabileceginiz en iyi yatirim goldlarinizi tutup, euroya cevirmek olur. euro ile gemlerinizi alarak daha kar edebilirsiniz. Hatta eurolarla gem alip, geri altina bile cevirebilirsiniz. Ilk hafta RMAH ve AH arasinda dengesizlikten faydalanmaya calisin.

Not: bu oyunda takriben 4500$ civarinda para kazanmis, ve soylemek istemedigim milyar gold sahibi olan biri olarak soyluyorum.

Hepinize iyi kazanclar ve bol sanslar

ben silah item vs alınmaması taraftarıyım fakat gemler hala stoklanabilir diye düşünüyorum hocam. 4500 çok iyi bir rakam güle güle harcayın :)

bir gemin maliyeti 125m pahalı bir rakam bu da kabul fakat dediğim gibi %10 ciritic damage için 125m verecek çok kişi bulunabilir gibi geliyor..ben gold fiyatlarının yine sabit 0.25 te kalacağını düşünüyorum.

Bir de datamined bilgilere göre sadece 4 gem planı var

CraftingPlan_Jeweler_GemCombine_Amethyst_14_15 - Teaches the Jeweler how to combine three Radiant Star Amethysts into one Marquise Amethyst.
    CraftingPlan_Jeweler_GemCombine_Emerald_14_15 - Teaches the Jeweler how to combine three Radiant Star Emeralds into one Marquise Emerald.
    CraftingPlan_Jeweler_GemCombine_Ruby_14_15 - Teaches the Jeweler how to combine three Radiant Star Rubies into one Marquise Ruby.
    CraftingPlan_Jeweler_GemCombine_Topaz_14_15 - Teaches the Jeweler how to combine three Radiant Star Topazes into one Marquise Topaz.

Marquise tek seviye gibi olmuş.Perfect ve Radiant ı yok gibi

Edit: Marquise lerde accoun bound olmuş o yüzden planlar iptal oldu.. fakat crafting planları satılabilirmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fahrettin75 -- 17 Ocak 2013; 4:01:32 >

• Gem fiyatlarına ne olmuş böyle. Flawless Square'ler uçmuş gibi. Az param var ama bu konuya bakın Flawless Square Amethyst alarak paramı 2 ye katladım.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.