Şimdi Ara

küçük bi soru???????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar hepinize selamlar.küçük bir sorum olacak.satalı harddiskler ne işe yarar.özelliklede oyunlarda...??????teşekkürler....

• SATA diskler, eski modellerine gore daha hızlı... okuma yazma hızında buyuk oranda fark var... performanstada.. fakat oyuna ne kadar + saglar bilemem..
  • SATA diskler çok farkettirmese de normal HDD lere göre yüzde 15 ile 20 arasında değişen bi performans artışı sağlar kanım ca çok gerekli bişi değil ama para varsa alınmalı hatta RAİD+SATA alınmalı..

mümkünse direk RAİD de olabilir bu yüzde 40 perf. artışı sağlar çok manyak bişidir..
  • sata diger arkadaslarında dedigi gibi normal Hd lerden cok daa hızlı oluyo, oyunlardaki etkisi ise belki daha cabuk yuklenmesi olabilir:)
    Not:Ben test ettim cok guzel bisi
  • SATA hdd ler IDE hddlere göre biraz daha hızlı..Birazda kablo kargaşasından kurtarıyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: eMaNeT

sata diger arkadaslarında dedigi gibi normal Hd lerden cok daa hızlı oluyo, oyunlardaki etkisi ise belki daha cabuk yuklenmesi olabilir:)
    Not:Ben test ettim cok guzel bisi

+1
  • bende katılıyorum paran varsa al yoksa çokda alamadım dıye dert etme
  • quote:

Orjinalden alıntı: hemp_gru

SATA hdd ler IDE hddlere göre biraz daha hızlı..Birazda kablo kargaşasından kurtarıyor...

hız olayına katılmıyom ikiside 7200 dönüş hızına sahip bende sata var sadece insanı kasa içi kablo derdindin kurtarıyor bu onu tak cıkar yaparkan kullanışlı hale getiriyor...
  • bence çokta lazım olan bır şey değil kafana takma
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.