Şimdi Ara

Küçük bi kelime farkı ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oh my god ile oh my goodness arasındaki fark nedir ? Anlamları aynı tamam ama mutlaka bi farkı vardır. Lehçe vb. gibi ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m4799 -- 1 Mayıs 2018; 21:43:38 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• oh mh godness diye bişey yoktur. godness tanrılık demektir. oh my godness diyince 'aman tanrılığım' demiş oluyosunuz.....

oh my god! vardır - oh my goodness! vardır. aralarında HİÇBİR fark yoktur. 'mutlaka bi fark vardır' falan demişsiniz AMA YOKTUR. HİÇBİR açıdan HİÇBİR fark yoktur. Oh my goodness'ı sadece biraz daha yaşı büyük kişilerden veya çok nazik kibar konuşan kişilerden duyarsınız. FAKAT, sıraladığım nitelikler dışında kimse 'oh my goodness' demezler anlamına gelmez bu. derler. sadece o saydığım niteliklere sahip kişiler daha çok tercih ederler
  • godness
  • VolcanoPower kullanıcısına yanıt
    Düzelttim ama senin söylediğin de yanlış. Bunların farkı ne ?

Küçük bi kelime farkı ???

• oh mh godness diye bişey yoktur. godness tanrılık demektir. oh my godness diyince 'aman tanrılığım' demiş oluyosunuz.....

oh my god! vardır - oh my goodness! vardır. aralarında HİÇBİR fark yoktur. 'mutlaka bi fark vardır' falan demişsiniz AMA YOKTUR. HİÇBİR açıdan HİÇBİR fark yoktur. Oh my goodness'ı sadece biraz daha yaşı büyük kişilerden veya çok nazik kibar konuşan kişilerden duyarsınız. FAKAT, sıraladığım nitelikler dışında kimse 'oh my goodness' demezler anlamına gelmez bu. derler. sadece o saydığım niteliklere sahip kişiler daha çok tercih ederler
  • VolcanoPower kullanıcısına yanıt
    Anladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m4799 -- 1 Mayıs 2018; 21:49:40 >
  • durbakalımorada D kullanıcısına yanıt
    Anladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m4799 -- 1 Mayıs 2018; 21:49:53 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.