Şimdi Ara

KUBA CG 100 SPORT ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
3.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar KUBA CG 100 SPORT biraz araştırdım dik motor,balansörlü titreşim minimum. Vergiden muaf kullananlar baya memnun. Tipi hoşuma gitti eli ayağı düzgün gibi,sizler ne dersiniz ? ( Not : Yuki 100 Gezgin den vazgeçtim yatık motor olması nedeniyle)
     KUBA CG 100 SPORT ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @RİF_D -- 3 Ağustos 2012; 23:08:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• link ölü mü ben de mi öyle gözüküyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: terbüyesüzcanavar

link ölü mü ben de mi öyle gözüküyor?

link yenilendi.

• 1500e iyi gibi duruyor, ben de usta değilm yalnız arkadaşlarım motor aldığımı duyunca yatık motor olmasın çok uzun ömürlü olmuyor vs demişlerdi gördüklerinde dikmiş iyi dediler. Ben de mondial 125 mh drift almıştım. Başta memlekete senin gibi vergisiz birşey alıp atayım oraya gittikçe binerim diyordum altta linkini verdiğim sonra vazgeçip bu drifti aldım. seninkiyle bunu kıyasladım bu dik seninki yatık motora benziyor. Fiyat olarak seninki baya iyi ama biraz motosiklet forumlarında kullanıcılarına bak istersen.

http://www.mondialmotor.com.tr/?p=model&i=1365

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DOĞA_AŞKI -- 24 Temmuz 2012; 15:20:26 >
  • Bende acemiyim daha, teşekkürler hatırlatman için, motor bölümünün yatık veya dik olması konusundaki dediklerin mantıklı bence araştırmak lazım acele etmiyim ben en iyisi.

• yukiyi alma yere paralel yani yatık motor yapmıslar,arkadaşın attığı linkteki dik motor mondial daha iyi hem parçası sakız gibi dolu mondial al illa çin alcam diyosan.
  • Mondial alma
    Mondial problem.
  • Valla bütçe dahilinde çin alıcam mecburen çok param yok temiz kullandıktan sonra işimi görür kanatindeyim. Tanıdıklarımda var adamlar senelerdir biniyor kaza maza olmadıktan sonra Allah korusun pek bi sıkıntı çıkmaz umarım. Mondial da karar vericem gibi. Maaşı bekliycem artık.Sağolun arkadaşlar ilginiz için.

• Güncel.

• Kuba ile honda ortak oldugundan motor yari japon yari çin oluyor.Rahatlikla alabilirsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostum alırsan kaç paraya aldığını ve izlenimlerini yaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: NightGuardian

Kuba ile honda ortak oldugundan motor yari japon yari çin oluyor.Rahatlikla alabilirsin

ortak mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.