Şimdi Ara

KTÜ İNŞAAT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • KTÜ İNŞAATI NASIL BİLİRSİNİZ YARDIMA İHİTİYACIM VAR

• Aynen ktü okuyanlar bı yazabılırlermı trabzon nasıl sehır insanları nasıl okunacak yer mı ıstanbuldan gıden bırısı ıcın bende ktu dusunuyorum gıdebılırmıyım dıye tecrubelı arkdaslar yazsın lutfen upupup
  • BUGÜN TANITIMA GİTTİM KTÜ İNŞAAT İTÜ AYARINDA FELAN GİBİ MUHABBETLER DÖNDÜ DE BENİM ÇEKİNCEM ŞEHİR
  • Benımde çekıncem sehır ya ıste trabzon ınsanını hep kotu dıyolar agresıfler falan dıyolar gıtmeyın dıyolar tecrubelı bırısı yazsa keşke
  • up
  • ktü varsa kaçınnnnnn....arkanıza bile bakmayın....ktü de okunmaz.... hocaları anlayışsız, katı, öğrenci işleri allaha emanet...size bir ağabi tavsiyesi...

puanınız yetiyorsa başka yeri yazın....saygılarımla

Karadeniz insanını yazmaya değmez.
  • Hemera_ H kullanıcısına yanıt
    Troll degılsın dımı hangı bollum hoıcam ? ktuı de
  • KTÜ üni. kampüsü iyidir hocaları da iyidir AMA

KTÜ hocalarının çoğu (iyi olan bir kaç kişi hariç) aşırı derecede kuralcı, aşırı derecede katı, aşırı derecede anlayışsız...

öğrenci işleri ise inan bana kelime etmeye değmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hemera_ -- 6 Eylül 2016; 0:42:02 >
  • Vay be bende ktü yü düsunuyordum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bıktım artık bi üniversite araştırıyoruz yok orada şehir iyi değil yok orda hocalar şöyle yok oranın interneti çok yavaş yok orası şehre çok uzak nerde okucaz la biz odtüye itüye bilkente laf edip beğenmeyenler var
  • ben 1 sene okuyup bıraktım farklı sebeplerden dolayı biraz anlatmaya çalışayım:
    --Kampüsü cennet gibidir ormanlık deniz açık alan kafeler vs
    --Şehir biraz pahalıdır
    --Hocaları biraz zorluyor gibiydi vizeler oldukça zor oluyor(bilgisayar müh.okuyordum)
    --Fakat genel olarak eğitimi çok kaliteliydi bence
    Aklıma bunlar geldi bence kimseyi aldırmayın ben bıraktıysam okul yüzünden değil özel sebeplerden dolayı bırakmak zorunda kaldım.
  • Mühendislik düşünüyorsun sonuçta ktü gayet iyi ve mezun olunca kendini geliştirirsen iş tamamdır dayım ktü mimarlık mezunu idi ve şuan baya dolgun bir maaşı var ama kendiini geliştirdi ve tam yerinde Antalyada çalışıyor o ayrı. Ayrıca insanından falan bahsediyorlar ya nereye gidecek olursan ol sana aynısını diyecekler ama senin insanıyla bi işin olmadığını düşünmen gerek sonuçta bölümde senin gibi dışardan gelecek bir sürü insan olacak . Trabzonda oturuyorum buralıyım sorun olursa mesaj atabilirsin .

• Arkadaşlar ktü inşaat mı sizce Eskişehir Osmangazi 2.öğretim mi birde galiba bu yıl ktü nün kontenjanında 20 kişilik bir azalma olmuş bu sıralamaları çok etkiler mi
  • Mühendislik büyük sanayisi olan şehirlerde okunur.

• Trabzonlu pek sevilmez. Ama karadeniz sehirleri gerçekten cok güzel. Dogasi, sahili harikadir. Ktü hakkinda ise dünyanin en sirin kampusu oldugunu soylesek yanlis olmaz sanirim.

• 60k geldi ktu inşaat ile mezuun arasindayim bu benim 2.senem 3.seneye kalmak dışardan çok malca gözükebilir her neyse trabzonluyum ktu insaatiyla on plana cikmis universite ıtüyle ktu arasinda fark yok 20binlik adamlar var burda arkadaslarim sehir olarak en milleyetci bir şehirdir ktu yazilir özel sorulari olan pm atabilir

• Trabzonda üniversite öğrencisiyim mimarlık okuyorum son sınıfım hatta inşaatı mimarlığa göre daha kolay uzatmadan bitirisin ama arkadşın dediklerine katılıyorum trabzon insanı psikolojisi bozuk ruh hastalarıyla dolu şimdiki aklım olsa gitmezdim kesinlikle hoacaları şerefsiz kendi hemşerini kolluyor kafatascı doğuluysan ev bile vermezler direk terörist damgasını yapıştırıyorlar ellebette her yerde iyi insan kötü insan vardır felan ama buranın insanı yobaz geri kafalı ruh hastalarıdır ters düşersen adamlarıyla aç kalırsın kalacak yer bile vermezler okuluda bitirtmezler çok dikkatlı olmalısın derim üniversiteden çıkmayacan trabzonda hep üni içinde yaşıyacaksın hocalara yağ çekecen vs vs yaparsan iyi ama üni hayatı felan yok diyim baştan sana batıdaysan aman derim kürt sen aman derim bide öğrencisi genelde rize gümüşhane ve taşranın ücra şehirlerinden gelirler izmirden istanbul ankaradan glen adam elbette vardır ama çok azdır vs vs

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.